Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. W.Kilara - Słupsk

ul. Jana Pawła II 3, 76-200 Słupsk

SPRAWDŹ WYDARZENIA

The Strings

 KUP BILET

The Strings

 KUP BILET

Inauguracja sezonu artystycznego 2024/2025

 KUP BILET

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 KUP BILET

Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu

 KUP BILET

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

 KUP BILET

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

 KUP BILET

Mayday 3 - Bigamistka

 KUP BILET

Mayday 3 - Bigamistka

 KUP BILET

Pikantni

 KUP BILET

Pikantni

 KUP BILET

Koncert familijny. GRA MUZYKA - LEGO VIDEO GAMES

 KUP BILET

Wszystkie Drogi Prowadzą do Rzymu - Sanremo na Bis

 KUP BILET

Mistrzowie baroku

 KUP BILET

Kabaret Ani Mru Mru: najnowszy program - Mniej więcej

 KUP BILET

ABBA i INNI Symfonicznie

 KUP BILET

Barwna wiolonczela

 KUP BILET

5-lecie 10 Tenorów

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Koncert familijny. MAGICZNY ŚWIAT DISNEYA

 KUP BILET

IV Festiwal Wojciecha Kilara. Wieczór z muzyką filmową

 KUP BILET

Nadzieja

 KUP BILET

Nadzieja

 KUP BILET

"Pod Dachami Paryża" - koncert muzyki francuskiej

 KUP BILET

FRIENDS – The Musical Parody

 KUP BILET

Pop Opera - od Opery do Musicalu

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Golden Hits of Queen z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej

 KUP BILET

IV Festiwal Wojciecha Kilara. Mikołajki na folkowo

 KUP BILET

Koncert familijny. DZIADEK DO ORZECHÓW I KRÓL MYSZY

 KUP BILET

Koncert świąteczny. Leć kolędo w świat!

 KUP BILET

Rodzinne rewolucje

 KUP BILET

Rodzinne rewolucje

 KUP BILET

Sylwestrowa batuta

 KUP BILETPlanujecie wieczór pełen kultury w Słupsku? Odkryjcie wyjątkową atmosferę Polskiej Filharmonii "Sinfonia Baltica" im. W.Kilara i zarezerwujcie bilety na najbliższe wydarzenia. Koncerty symfoniczne, recitale, występy komediowe – to wszystko czeka na Was. Nie zwlekajcie, przeżyjcie niezapomniane chwile w arystokratycznych wnętrzach filharmonii!

Odkryjcie kulturalne serce Słupska

Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. W.Kilara w Słupsku to miejsce, które stanowi pulsujące serce życia kulturalnego miasta. Znany jako prestiżowy ośrodek artystyczny, oferuje on mieszkańcom i gościom miasta niezapomniane przeżycia. Filharmonia Słupsk jest ogniskiem niezwykłych wydarzeń, zapewniającym bogatą ofertę koncertów i spektakli.

Jak magnes przyciągający miłośników kin sztuki, Polska Filharmonia “Sinfonia Baltica” w Słupsku jest hołdem dla twórców muzycznej imaginacji. Filharmonia, z jej szeroką gamą stylów muzycznych, zaprasza do podróży przez liczne gatunki muzyczne, oferując kalejdoskop najwyższej klasy doświadczeń dźwiękowych. Tutaj, z maestrią prezentuje się publiczności zarówno tradycyjne koncerty symfoniczne, jak i nowoczesne interpretacje dźwięków muzyki. Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. W.Kilara to prawdziwe centrum artystycznej godności, gdzie dźwięki muzyki spełniają swoje najgłębsze pragnienia.

Dlaczego warto odwiedzić Polską Filharmonię "Sinfonia Baltica" im. W.Kilara?

Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. W.Kilara, znana również jako filharmonia Słupsk, to miejsce, które zasługuje na uwagę każdego miłośnika kultury - nie tylko ze względu na eleganckie wnętrza, ale przede wszystkim na różnorodność oferowanych wydarzeń. Dla tych, którzy szukają niezwykłych doświadczeń, tutejsza filharmonia z pewnością sprosta oczekiwaniom. Różnorodność i bogactwo nadchodzących wydarzeń zachwyca każdego, kto pragnie odkryć szeroki świat sztuki i kultury.

Filharmonia Słupsk to miejsce, które pozwala na spotkanie z różnorodnością kultury i sztuki, w samym sercu Słupska. Wierzymy, że nasza oferta, jaką możecie poznać poprzez stronę Biletyna, przyciągnie każdego, kto docenia bogactwo doznań artystycznych.

Skorzystajcie z naszej oferty i doświadczcie wyjątkowych wydarzeń, takich jak:

  • "Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert", gdzie legendarna polska grupa muzyczna świętuje swoje jubileuszowe 55 lat na scenie.
  • "Szalone Nożyczki - czyli kto zabił", spektakl teatralny, który zaskakuje swoją niejednoznaczną fabułą i świetnym wykonaniem.
  • "Telewizja Kłamie", przedstawienie teatralne, które z humorem i ironią ukazuje kulisy pracy w mediach.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie możecie zapoznać się z harmonogramem nadchodzących wydarzeń i zarezerwować bilety na najbliższe spektakle. Gwarantujemy, że Polska Filharmonia "Sinfonia Baltica" im. W.Kilara w Słupsku stanie się dla Was miejscem niezapomnianych doświadczeń i spotkań z wyjątkową sztuką.

Jak wybrać wydarzenie w filharmonii idealne dla siebie?

Zapraszamy do Polskiej Filharmonii "Sinfonia Baltica" im. W.Kilara w Słupsku, gdzie muzyka wibruje w sercu każdego miłośnika kultury. Wybór idealnego wydarzenia zależy od kilku kryteriów. Przede wszystkim warto skupić się na własnych zainteresowaniach - czy wolicie muzykę klasyczną, symfoniczną, a może chcecie posłuchać wybitnych solistów? Kolejnym krokiem jest śledzenie nadchodzących wydarzeń, które regularnie pojawiają się w ofercie filharmonii. Często znajdziecie tam szereg niepowtarzalnych koncertów i spektakli. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony Biletyna, aby być na bieżąco z wydarzeniami. Oferujemy Wam możliwość zapisania się do naszego newslettera, co da Wam pewność, że nie ominą Was żadne z interesujących Was wydarzeń.