Wydarzenia Tarnów 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Tarnów


Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie

 KUP BILET

Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie

 KUP BILET

Sztywny Pal Azji

 KUP BILET

Kortez - Naucz Mnie Tańczyć Tour

Wyprzedane

Cztery Pory Miłowania

 KUP BILET

Ponad Chmurami

 KUP BILET

Prime Orchestra - Rock Sympho Show

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Piotr Rubik - Niech mówią że to nie jest miłość

 KUP BILET

(Nie) Wszystko Ci Oddam

 KUP BILET

Spektakl SPA - w reż. Emiliana Kamińskiego

 KUP BILET

Please, Stand-up! Tarnów 2024

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Tarnów to niezwykle interesujące miasto zarówno pod względem atrakcji turystycznych, jak i wydarzeń kulturalnych. Znane jest również jako Polski Biegun Ciepła – latem panują tutaj prawdziwe upały. Tarnów potrafi jednak nie tylko rozgrzać, lecz także mocno zaciekawić mieszkańców i odwiedzających to miasto turystów. Szukacie wartych uwagi wydarzeń i imprez w Tarnowie? Znajdziecie je w naszym serwisie!

Wydarzenia w Tarnowie 2023/2024 – bilety na najciekawsze widowiska

W Tarnowie na pewno nie można się nudzić. To miasto na każdym kroku podsuwa mieszkańcom i turystom interesujące aktywności. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to drugie co do liczby mieszkańców miasto województwa małopolskiego. W Tarnowie organizowane są liczne koncerty, widowiska dla dzieci i dorosłych czy spektakle. W nadchodzącym sezonie na widzów czeka masa atrakcji, m.in. Polska Noc Kabaretowa, która rozbawi Was do łez. To jednak niejedyne atrakcje, na jakie można liczyć. Jeśli chcecie być na bieżąco z ofertą kulturalną tego miasta, zapiszcie się do naszego newslettera.

Jakie atrakcje warto zobaczyć w Tarnowie?

W Tarnowie znajduje się wiele zabytków. Pod tym względem jest on poważnym konkurentem dla pobliskiego Krakowa. W Tarnowie mieści się m.in. jeden z najpiękniejszych dworców kolejowych w Polsce. Ulokowanych jest tutaj również wiele kościołów i cmentarzy, które liczą kilka wieków. Tarnów to również piękny Rynek Główny i szereg muzeów, które przedstawiają liczne ciekawe wystawy, np. Muzeum Historii Tarnowa i Regionu czy Muzeum Etnograficzne mocno związane z kulturą Romów.

Imprezy w Tarnowie 2023/2024

W Tarnowie działa wiele ośrodków i instytucji, które proponują udział w licznych wydarzeniach kulturalnych. Jest to m.in. Centrum Sztuki Mościce, Teatr im. Ludwika Solskiego czy Pałac Młodzieży. Jeśli chodzi o wielkoformatowe wydarzenia, które gromadzą wielu widzów, najczęściej mają one miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej Jaskółka. Nie można zapomnieć również o Amfiteatrze letnim, który w miesiącach wakacyjnych tętni życiem. W poszukiwaniu interesujących widowisk warto udać się również do Tarnowskiego Centrum Kultury czy Biura Wystaw Artystycznych, gdzie znakomite wystawy będą mogli obejrzeć miłośnicy sztuki. Zapraszamy do śledzenia najciekawszych wydarzeń w naszym serwisie. Stale aktualizujemy naszą ofertę, abyście mogli nabyć bilety na najciekawsze wydarzenia w Tarnowie i w całym kraju. Koncerty wielu spektakularnych gwiazd czekają na Was!