Wydarzenia Tarnów 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Tarnów


Lubię wracać tam. Nowe aranżacje polskiej piosenki

 KUP BILET

Edyta Geppert

 KUP BILET

Dominika Żukowska i Andrzej Korycki „Ballady na dwa serca”

 KUP BILET

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Golden Hits of Queen z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej

 KUP BILET

Mamma Mia

 KUP BILET

Rubinowe Gody

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Please, Stand-up! Tarnów 2024

 KUP BILET

Kabaret Nowaki - W nowym programie

 KUP BILET

Kabaret Nowaki - W nowym programie

 KUP BILET

Koncert Małe TGD - Dzień Dziecka przez cały rok

 KUP BILET
Tarnów to niezwykle interesujące miasto zarówno pod względem atrakcji turystycznych, jak i wydarzeń kulturalnych. Znane jest również jako Polski Biegun Ciepła – latem panują tutaj prawdziwe upały. Tarnów potrafi jednak nie tylko rozgrzać, lecz także mocno zaciekawić mieszkańców i odwiedzających to miasto turystów. Szukacie wartych uwagi wydarzeń i imprez w Tarnowie? Znajdziecie je w naszym serwisie!

Wydarzenia w Tarnowie 2023/2024 – bilety na najciekawsze widowiska

W Tarnowie na pewno nie można się nudzić. To miasto na każdym kroku podsuwa mieszkańcom i turystom interesujące aktywności. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest to drugie co do liczby mieszkańców miasto województwa małopolskiego. W Tarnowie organizowane są liczne koncerty, widowiska dla dzieci i dorosłych czy spektakle. W nadchodzącym sezonie na widzów czeka masa atrakcji, m.in. Polska Noc Kabaretowa, która rozbawi Was do łez. To jednak niejedyne atrakcje, na jakie można liczyć. Jeśli chcecie być na bieżąco z ofertą kulturalną tego miasta, zapiszcie się do naszego newslettera.

Jakie atrakcje warto zobaczyć w Tarnowie?

W Tarnowie znajduje się wiele zabytków. Pod tym względem jest on poważnym konkurentem dla pobliskiego Krakowa. W Tarnowie mieści się m.in. jeden z najpiękniejszych dworców kolejowych w Polsce. Ulokowanych jest tutaj również wiele kościołów i cmentarzy, które liczą kilka wieków. Tarnów to również piękny Rynek Główny i szereg muzeów, które przedstawiają liczne ciekawe wystawy, np. Muzeum Historii Tarnowa i Regionu czy Muzeum Etnograficzne mocno związane z kulturą Romów.

Imprezy w Tarnowie 2023/2024

W Tarnowie działa wiele ośrodków i instytucji, które proponują udział w licznych wydarzeniach kulturalnych. Jest to m.in. Centrum Sztuki Mościce, Teatr im. Ludwika Solskiego czy Pałac Młodzieży. Jeśli chodzi o wielkoformatowe wydarzenia, które gromadzą wielu widzów, najczęściej mają one miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej Jaskółka. Nie można zapomnieć również o Amfiteatrze letnim, który w miesiącach wakacyjnych tętni życiem. W poszukiwaniu interesujących widowisk warto udać się również do Tarnowskiego Centrum Kultury czy Biura Wystaw Artystycznych, gdzie znakomite wystawy będą mogli obejrzeć miłośnicy sztuki. Zapraszamy do śledzenia najciekawszych wydarzeń w naszym serwisie. Stale aktualizujemy naszą ofertę, abyście mogli nabyć bilety na najciekawsze wydarzenia w Tarnowie i w całym kraju. Koncerty wielu spektakularnych gwiazd czekają na Was!