Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Aula UMK - Toruń

ul. Gagarina 11, 87-100 Toruń

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Golden Hits of Queen & Majesty Orchestra

 KUP BILET

Kabaret Ani Mru Mru: najnowszy program - Mniej więcej

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Pan Niezwykły - musical

 KUP BILET

Superprodukcja - o filmie w teatrze

 KUP BILET

5-lecie 10 Tenorów

 KUP BILET

Stare Dobre Małżeństwo

 KUP BILET

Szlagiery Śląskie z humorem

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

Miłość i polityka reż. Anna Oberc

 KUP BILET

Kolędowanie z Enejem

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET

Opowieść wigilijna

 KUP BILET

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 KUP BILET

Balet Dziadek do orzechów - familijny spektakl baletowy

 KUP BILETOdkryjcie Aulę UMK - centrum kultury i sztuki w Toruniu. Sprawdźcie pełny repertuar i już dziś zaplanujcie niezapomniane chwile w towarzystwie wybitnych artystów i inspirujących przedstawień. Obejrzyjcie spektakle, posłuchajcie koncertów i dołączcie do grona miłośników kultury. Nie czekajcie - poznajcie najbliższe wydarzenia i zarezerwujcie bilety na wymarzone wydarzenia!

Kulturalne serce Torunia - Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

W samym sercu Torunia rozbłyska kulturalne jądro miasta - Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Ta imponująca przestrzeń gromadzi miłośników sztuki, nauki i rozrywki, stając się areną najbardziej porywających wydarzeń w mieście. Aula UMK Toruń to miejsce, gdzie rozwija się i kwitnie kultura, zajmując szczególną niszę w życiu tej historycznej miejscowości.

Siedziba na ulicy Gagarina 11 w Toruniu, gwarantuje niezapomnianą mieszankę edukacji i rozrywki. Bogaty i zróżnicowany repertuar auli UMK to prawdziwa uczta dla ludzi o różnych zainteresowaniach. Różnorodność oferowanych wydarzeń sprawia, że każdy, kto przekroczy przez drzwi auli UMK, zanurza się w dynamiczny, kreatywny i inspirujący świat. Obok tradycyjnych wykładów i konferencji, aula UMK zaspokaja również apetyty wielbicieli sztuki - od teatru po kabaret. W repertuarze auli UMK znajdują się eventy, które z powodzeniem łączą edukację z przyjemnością. Głośnym występom kabaretowym, ekscytującym koncertom i inspirującym wystąpieniom towarzyszą ciekawe warsztaty i forum dyskusyjne, zasługujące na miano prawdziwej perły Torunia. Od samego początku, aula UMK służy nie tylko jako miejsce spotkań odbiorców z artystami, ale jest również platformą dla twórców, umożliwiającą prezentację swojej twórczości. Każde wydarzenie to nowa okazja do przeżycia niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w pamięci uczestników. Aula UMK, z jej niepowtarzalnym klimatem i szerokim spektrum oferowanych atrakcji, to prawdziwe serce Torunia, które bije w rytm kultury, nauki i rozrywki. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty biletów na te niezwykłe wydarzenia i przeżycia chwil, które jedynie aula UMK może zaoferować.

Muzyczne i teatralne doznania w Auli UMK

Poznajcie muzyczne i teatralne doznania, które oferuje aula UMK. Bogaty repertuar, pełen różnorodnych koncertów i spektakli teatralnych, za sprawą którego, aula UMK cieszy się uznaniem nie tylko lokalnej publiczności ale także gości z innych miast. Koncerty w auli to wydarzenia, które łączą różne gatunki muzyki. Od rocka, poprzez jazz, aż po muzykę klasyczną. Wszystko to, w wyjątkowym wnętrzu, które tętni energią i emocjami.

Tutejszy repertuar to także liczne propozycje dla miłośników teatru. Na tutejszej scenie regularnie pojawiają się znane i uwielbiane spektakle. Różnorodność propozycji sprawia, że każdy miłośnik teatru znajdzie coś dla siebie. Warto regularnie odwiedzać naszą stronę, Biletynę, aby na bieżąco śledzić nadchodzące wydarzenia na Auli UMK. Dobrze jest też zapisać się na nasz newsletter, dzięki czemu, nigdy nie przegapicie najciekawszych atrakcji. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia, co nowego pojawia się w tutejszym repertuarze i dołączenia do grona zadowolonych widzów, którzy regularnie odwiedzają to miejsce.

Jak wykorzystać ofertę kulturalną Auli UMK?

Planując odwiedziny w Auli UMK warto zwrócić szczególną uwagę na kilka aspektów, które pozwolą w pełni wykorzystać bogatą ofertę kulturalną tego miejsca. Przede wszystkim można śledzić nadchodzące wydarzenia na stronie internetowej Biletyna lub w mediach społecznościowych Auli. Tam znajdują się szczegółowe informacje o planowanych wydarzeniach, które pozwolą zaplanować swoje odwiedziny. Zachęcamy do zaplanowania swoich odwiedzin w tym miejscu poprzez Biletynę, gdyż umożliwia to zapoznanie się z pełnym repertuarem z dużym wyprzedzeniem oraz rezerwację biletów.