koncert

Budka Suflera

koncert

Budka Suflera

Budka Suflera - Bilety na koncert

To będzie najważniejsza trasa koncertowa 2014 roku. Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Sopot, Wrocław i 17 innych miast.

100 000 widzów w 20 miastach w Polsce. „Jolka, Jolka pamiętasz”, „Cały mój zgiełk”, „Twoje radio”, „Cisza jak ta”, „Noc komety”, „Cień wielkiej góry” „Takie tango”, „Bal wszystkich świętych” – podczas tej trasy, każdy będzie miał okazję zaśpiewać te kultowe piosenki na koncercie Budki Suflera. Właśnie dlatego koncerty te na długo zostaną w pamięci każdego widza. Będzie to również prawdziwie rockowe show.

Dokładnie 40 lat. Trasa 2014 to najlepszy sposób na świętowanie jubileuszu powstania zespołu w 1974 roku. Cztery dekady legendarnych rockerów to kawał historii polskiej muzyki. To stos nagród, niezliczone hity na listach przebojów, 15 studyjnych albumów i tysiące koncertów na całym świecie. Trasa-pigułka najlepszych dokonań Budki i obowiązkowe wydarzenie 2014 roku nie tylko dla jej fanów, ale też dla wszystkich, którzy kiedykolwiek nucili utwory jednej z najbardziej utytułowanych, polskich, rockowych kapel.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Budka Suflera

Budka Suflera - zacząłem jej słuchać jeszcze w podstawówce, gdy była dostępna tylko "Na lubelskiej antenie". Wtedy to był prawdziwy polski zespół rockowy. Potem repertuar potoczył się w kierunku pop-rocka, trzeba przyznać że dobrej jakości. Lipko jest kopalnią tematów muzycznych i posiada ładny radiowy głos. Natomiast Cugowski senior powinien tylko śpiewać, niczego nie zapowiadać. Występ Trojanowskiej był straszny i hałaśliwy. Młody Cugowski chwalebnie zastąpił Czystawa, podobnie jak Ruda zastąpiła Urszulę (była lepsza). Andrzejczak wypadł kiepsko, nie było zgrania z zespołem. Generalnie: występ tradycyjnie statyczny, zero dramaturgii, dużo nostalgii, okresowo za dużo decybeli. Zakończenie z oficjelami odpychające - to już sobie odpuściłem.
Znakomity występ, po prostu super. Szkoda, że ostatni.
Koncert bardzo,bardzo udany !!!
BS to klasa sama w sobie i trudno tutaj recenzować występ.
W sektorze B3 fatalne nagłośnienie. Olbrzymia ilość basów zagłuszała wokalistów.
Było w dechę :)
SUPER KONCERT!
Koncert bardzo udany, sprawne wejście na halę, dobra informacja.
Bardzo dobry koncert.
Nowości w programie brak, bo to był pożegnalny koncert Budki Suflera - podsumowanie 40 lat! Nie spodziewałam się więc nowości, tylko tego co na koncercie było - hitów!!! Szkoda, że to ostatni koncert tak wspaniałego zespołu!
Koncert bardzo sympatyczny, wspominkowy. Przyjemnie posłuchać zespołu, który przez całe lata nam towarzyszył w dobrej formie. Aż szkoda, ze to już koniec.
Naprawdę świetny koncert, który na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Fantastyczni artyści, super nagłośnienie, bardzo przyjemna atmosfera. I oczywiście największe hity Budki. Warto było!!!
Nie zawiodłam się ,wspaniałe przeżycie. Artyści dali z siebie wszystko - na maksa, dziękuję
Koncert SUPER! Moc wrażeń i emocji.
Akustyków na bruk, kompletny brak czytelności muzyki,jeden wielki łomot.
Fantastyczny występ Budki, szkoda że już kończą karierę.
bardzo dobry profesjonalny wystep jak zawsze budka byla wspanioala
Koncert bardzo fajny.Bawiliśmy się bardzo dobrze.
Występ świetny, przecudowne uczucia towarzyszyły podczas każdej piosenki!
Występ Budki Suflera rewelacyjny, niezapomniany i zapierający dech w piersiach.
Super impreza. POLECAM
koncert rewelacyjny! mimo ze mialo sie wrazenie ze zespoł gra tylko zeby "odbębnić swoje" to emocje i tak były na bardzo wysokim poziomie. nagłosnienie pierwsza klasa!
Świetne wydarzenie, które zapadnie mi i mojej żonie, na długie lata. Takie koncerty nie zdarzają się na co dzień. Prawdziwa muzyka płynęła ze sceny. Rewelacja.
grzegorz 07.12.2014 21:18
wspaniały koncert , zespół mimo upływu lat jest w dobrej formie
Bardzo fajny koncert
Występ zespołu nastawiony na odwalenie roboty i zainkasowanie kasy.Brakowało chórku i konferansjera (z oszczędności?)Zero kontaktu z publicznością i niechęć do bisowania.Zakończenie kariery w miernym stylu!
Było super!
Jak zawsze występ tego zespołu wyzwala bardzo pozytywne emocje
rewelacja!
Super występ chociaż dla mnie troszkę za krótko trwał. Ogólnie to bardzo jestem zadowolona z występu więcej takich koncertów.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert