Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Dom Kultury Świt - Warszawa

ul. Wysockiego 11, 03-371 Warszawa

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Poranek rodzinny – spektakl baletowy dla dzieci „Kopciuszek”

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET

HAU-HAU Show

 KUP BILET

Katarzyna Piasecka - Nowy program stand-up comedy „Ukąszona”.

 KUP BILET

MUMIO - 25 lat w 25 kawałkach

 KUP BILET

M. kontra S. czyli niewieścim okiem Wieszczów spór

 KUP BILET

M. kontra S. czyli niewieścim okiem Wieszczów spór

 KUP BILET

OLD BREAKOUT - 80a w Domu Kultury Świt

 KUP BILET

Spoko Loko - koncert dla dzieci

 KUP BILET

Spoko Loko - koncert dla dzieci

 KUP BILET

Koncert SBB

 KUP BILET

Wieczór Panieński Plus

 KUP BILET

Ponad chmurami - koncert

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest

 KUP BILET

Recepta na szczęście

 KUP BILETDom Kultury „Świt”

Dom Kultury „Świt” prowadzi swoją działalność w dzielnicy Targówek w Warszawie od 1958 roku. Jest to już niemal 70 lat działania na rzecz kultury i sztuki. Jest instytucją organizującą zróżnicowane formy działalności kulturalno-oświatowej i rekreacyjnej. Mają one na celu atrakcyjne i pożyteczne zagospodarowanie czasu wolnego dla młodzieży, dzieci i dorosłych. By być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Domu Kultury „Świt” zachęcamy do śledzenia biletów dostępnych na stronie biletyna.pl oraz w aplikacji mobilnej biletyna.

Dom Kultury „Świt” – Wydarzenia

DK „Świt” pozostaje otwarty na różnorodne wydarzenia. Można tam uczestniczyć m.in. w spektaklach, stand-upach, koncertach, pokazach kinowych, eventach ogrodniczych, imprezach dla dzieci i innych zajęciach z zakresu warsztatu artystycznego i pozaartystycznego. Jednymi z ważniejszych były: Warszawski Turniej Rycerski o Szablę Króla Zygmunta III Wazy, Międzyszkolny Konkurs Wokalno-Muzyczny DEBIUTY, Międzyszkolny Konkurs Zespołów Teatralnych MASKA im. Piotra Grabowskiego, Przegląd Kinematografii Europejskiej KANON.

Świt dla klimatu

DK „Świt” postanowił odpowiedzieć na wyzwanie, które stawia ludzkości kryzys klimatyczny. Od jesieni 2021 r. działa tam „Zielony Zespół” utworzony z pracowników i pracowniczek. Ta inicjatywa wiąże się z próbą zrozumienia, akceptacji kryzysu klimatycznego i ekologicznego oraz wprowadzeniem zmian w dotychczasowym funkcjonowaniu człowieka, ale także produkcji wydarzeń kulturalnych. Jest to podjęcie wspólnej odpowiedzialności oraz chęć poszerzania wiedzy i świadomości ekologicznej wśród ludzi.

ŚWITlica – Miejsce Aktywności Lokalnej

ŚWITlica jest miejscem, gdzie są wspierane lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. Można tam poznać otwartych na nowe znajomości sąsiadów oraz aktywnie spędzić czas wolny realizując swoje pomysły. Jest to przestrzeń, w której odbywają się m. in.: spotkania ogrodnicze, spotkania arteterapeutyczne, budowa szklarni, współpracownia Haft i wiele innych nietypowych zajęć, z których warto skorzystać.