Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

Warszawa, Dom Kultury Świt

Warszawa, Dom Kultury Świt

Dom Kultury Świt - Warszawa

ul. Wysockiego 11, 03-371 Warszawa

POKAŻ NA MAPIE

Beatlemania Festival 2022

 KUP BILET

Freda i Zuza - spektakl teatralny

 KUP BILET

List do Czarnego Anioła. Piosenki z rep. Ewy Demarczyk

 KUP BILET

Poranek teatralny - "Pimpuś Sadełko"

 KUP BILET

NutkoSfera - CeZik dzieciom

 KUP BILET

Cztery Pory Miłowania

 KUP BILET

Błażej Krajewski - Mustang

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJDom Kultury „Świt”

Dom Kultury „Świt” prowadzi swoją działalność w dzielnicy Targówek w Warszawie od 1958 roku. Jest to już niemal 70 lat działania na rzecz kultury i sztuki. Jest instytucją organizującą zróżnicowane formy działalności kulturalno-oświatowej i rekreacyjnej. Mają one na celu atrakcyjne i pożyteczne zagospodarowanie czasu wolnego dla młodzieży, dzieci i dorosłych. By być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami w Domu Kultury „Świt” zachęcamy do śledzenia biletów dostępnych na stronie biletyna.pl oraz w aplikacji mobilnej biletyna.

Dom Kultury „Świt” – Wydarzenia

DK „Świt” pozostaje otwarty na różnorodne wydarzenia. Można tam uczestniczyć m.in. w spektaklach, stand-upach, koncertach, pokazach kinowych, eventach ogrodniczych, imprezach dla dzieci i innych zajęciach z zakresu warsztatu artystycznego i pozaartystycznego. Jednymi z ważniejszych były: Warszawski Turniej Rycerski o Szablę Króla Zygmunta III Wazy, Międzyszkolny Konkurs Wokalno-Muzyczny DEBIUTY, Międzyszkolny Konkurs Zespołów Teatralnych MASKA im. Piotra Grabowskiego, Przegląd Kinematografii Europejskiej KANON.

Świt dla klimatu

DK „Świt” postanowił odpowiedzieć na wyzwanie, które stawia ludzkości kryzys klimatyczny. Od jesieni 2021 r. działa tam „Zielony Zespół” utworzony z pracowników i pracowniczek. Ta inicjatywa wiąże się z próbą zrozumienia, akceptacji kryzysu klimatycznego i ekologicznego oraz wprowadzeniem zmian w dotychczasowym funkcjonowaniu człowieka, ale także produkcji wydarzeń kulturalnych. Jest to podjęcie wspólnej odpowiedzialności oraz chęć poszerzania wiedzy i świadomości ekologicznej wśród ludzi.

ŚWITlica – Miejsce Aktywności Lokalnej

ŚWITlica jest miejscem, gdzie są wspierane lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. Można tam poznać otwartych na nowe znajomości sąsiadów oraz aktywnie spędzić czas wolny realizując swoje pomysły. Jest to przestrzeń, w której odbywają się m. in.: spotkania ogrodnicze, spotkania arteterapeutyczne, budowa szklarni, współpracownia Haft i wiele innych nietypowych zajęć, z których warto skorzystać.

Warszawa inne wydarzenia