Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

Warszawa, Służewski Dom Kultury

Warszawa, Służewski Dom Kultury

Służewski Dom Kultury - Warszawa

ul. Bacha 15, 02-743 Warszawa

POKAŻ NA MAPIE


9. MFF Kino Dzieci: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona

 KUP BILET
dubbing
2D

9. MFF Kino Dzieci: Szkoła magicznych zwierząt

 KUP BILET
dubbing
2D

9. MFF Kino Dzieci: Yuku i magiczny kwiat

 KUP BILET
dubbing
2D

9. MFF Kino Dzieci: Lato, kiedy nauczyłam się latać

 KUP BILET
dubbing
2D

9. MFF Kino Dzieci: Przytul mnie. Poszukiwacze miodu

 KUP BILET
dubbing
2D

9. MFF Kino Dzieci: Dzieci z Bullerbyn

 KUP BILET
lektor
2D

VOYSYS

 KUP BILET

Warsaw Camerata a'la Carte

Warsaw Camerata a'la Carte

21.10.2022, 19:00 Warszawa, Służewski Dom Kultury - Sala widowiskowa (SDK)
rozpoczęcie sprzedaży
07.10.2022, godz. 10:00
rozpoczęcie sprzedaży
07.10.2022, godz. 10:00

NUEVA SEFARAD - Pieśni sefardyjskie w nowym brzmieniu

rozpoczęcie sprzedaży
01.10.2022, godz. 12:00Służewski Dom Kultury
Służewski Dom Kultury jest zlokalizowany przy ulicy Bacha 15 na warszawskim Mokotowie a jego historia rozpoczęła się w 1991 roku. Jest to miejsce z misją, aby rozwijać się w zakresie kultury, edukacji, sztuki i ekologii. Trochę konkretniej Służewski Dom Kultury to miejsce integracji społecznej w zakresie kultury, ekologii i rekreacji. Przestrzeń jest dostępna dla wszystkich grup wiekowych od dzieci, młodzieży aż po dorosłych. Tak, aby każdy niezależnie od wieku mógł w najbardziej efektywny i innowacyjny sposób zaspokoić potrzeby kulturalne poprzez edukacje oraz animacje artystyczną. W ramach zajęć prezentowane są różne dziedziny sztuk artystycznych, żeby umożliwić poznanie ciekawych technik. Przy okazji Dom Kultury stawia na wielokulturowość zapewniając, że jest on Światowym Domem Kultury i nie zamyka się na odmienność. Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami, które odbędą się w Służewskim Domu Kultury na stronie biletyna.pl.

Ekologia w Służewskim Domu Kultury

Dbanie o środowisko wokół nas odbywa się tu nie tylko teoretycznie. Jeśli pragniemy coś zmienić to najważniejsze są działania co doskonale widać na podstawie Służewskiego Dom u Kultury w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy. Wokół budynku rozpościerają się tereny sprzyjające relaksowi. Na spacer można się udać do pobliskiego Potoku Służewieckiego porośniętego roślinnością wodną. W parku obok, spacerując bądź po wejściu na wieżyczkę do obserwacji ujrzymy wiele gatunków ptaków. Wokoło DK znajdziemy również stanowiska lęgowe, budki dla ptaków, ule, dziką łąkę oraz dwupiętrowy domek dla wolno żyjących kotów oraz zagroda z 3 kozami: Siwą i jej synkiem- Koziołkiem oraz Rozrabiachą.
Relacje sąsiedzkie i nowe znajomości można utworzyć przy pielęgnacji dużego „Wspólnego ogrodu” kwiatowo-warzywno-ziołowego, na którym odbywają się warsztaty, pikniki i wykłady. W pobliżu ogrodu stoi plac zabaw dla dzieci, który został wybudowany z ekologicznych materiałów. Te wszystkie atrakcje przy Służewskim Domie Kultury pokazują jak wspólnymi siłami można dbać o naturę poprzez zabawę i cudowne spędzanie czasu.

Warszawa inne wydarzenia