Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

Warszawa, Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy" sala teatralno-koncertowa "Szekspir"

Warszawa, Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy" sala teatralno-koncertowa "Szekspir"

Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy" sala teatralno-koncertowa "Szekspir" - Warszawa

ul. Indiry Gandhi 9, 02-776 Warszawa

POKAŻ NA MAPIE

„Zdarzyło się”

 KUP BILET

Fame

 KUP BILET

Fame

 KUP BILET

Fame

 KUP BILET

Wulkan miłości

 KUP BILET

„Długa noc” – spotkanie z Wojciechem Chmielarzem

 KUP BILET

„Moja Nina. Mariotti śpiewa Simone”

 KUP BILET

Koncert „Płoną izby drzewka blaskiem. Magda Umer i inne upominki”

 KUP BILET

„Szczegóły znaczące” – spotkanie z Hanną Krall

 KUP BILET

„Stracone złudzenia”

 KUP BILET

Koncert Sylwestrowy

 KUP BILET

Wieczór Sylwestrowy

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJUrsynowskie Centrum Kultury "Alternatywy" - sala teatralno-koncertowa "Szekspir"

Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy” znajduje się w Warszawie przy ulicy Indiry Gandhi 9. Jest to miejsce wyjątkowe pod wieloma względami a przede wszystkim bardzo długo wyczekiwane przez społeczność Warszawy. Inauguracja obiektu odbyła się we wrześniu 2021 roku a jego nazwa została wybrana przez mieszkańców w specjalnie zorganizowanym konkursie. Ciekawostką jest to, że nawiązuje ona do słynnego serialu Stanisława Barei „Alternatywy 4”.
Odbywają się tu widowiska artystyczne, koncerty, spektakle teatralne, kabarety, projekcje filmowe, wystawy i zajęcia dydaktyczne.
UCK Alternatywy ma bardzo charakterystyczną elewację przyciągającą uwagę a jego centralnym punktem jest sala teatralno-widowiskowa „Szekspir”. Wyjątkowość obiektu nie opiera się na jego wyglądzie, lecz ma wyraz w zastosowanych technologiach co podnosi jego atrakcyjność. Głównym zaskoczeniem w konstrukcji jest zastosowanie nowatorskiego systemu nagłośnieniowego w postaci technologii dźwięku immersyjnego L-ISA marki L-Acoustics a precyzyjniej jego najwyższej wersji, generującej dźwięk przestrzenny 360° – Immersive Hyperreal Sound. Jest to technologia, która powoduje u słuchacza korelację „słyszysz to co widzisz”, czyli zgranie obrazu dźwiękowego z tym, co widać na scenie. W każdym miejscu sali widz odbiera ten sam obraz dźwiękowy. Daje to artystom nowe możliwości, dzięki którym mogą zaczarować publikę wyjątkową przestrzenią muzyki. To właśnie sprawia, że alternatywny dom kultury jest wielofunkcyjny i jedyny w swoim rodzaju.
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym repertuarem Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy” i do kupna biletu w najlepszych cenach na stronie biletyna.pl!

Warszawa inne wydarzenia