Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Centrum Kultury "Browar B." - Włocławek

Łęgska 28, 87-800 Włocławek

SPRAWDŹ WYDARZENIA

„W Tonacji Naszej Generacji”

 KUP BILET

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 KUP BILET

Cohen w teatrze

 KUP BILET

Katarzyna Piasecka - Nowy program stand-up comedy „Ukąszona”.

 KUP BILET

Tydzień, nie dłużej...

 KUP BILET

Tydzień, nie dłużej...

 KUP BILET

(Nie) Wszystko Ci Oddam

 KUP BILET

Urodziny Elsy - Bal Księżniczek

 KUP BILET

ABBA i INNI Symfonicznie

 KUP BILET

Rodzinne rewolucje

 KUP BILET

Rodzinne rewolucje

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Nerwica natręctw

 KUP BILET

Dobrze się kłamie

 KUP BILET

Dobrze się kłamie

 KUP BILET

Kolejny wieczór kawalerski czyli Na gorącym uczynku

 KUP BILET

Kolejny wieczór kawalerski czyli Na gorącym uczynku

 KUP BILET

Kortez - Naucz Mnie Tańczyć: Wiosna Tour

 KUP BILET

Cztery Pory Miłowania

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET

Optymiści czyli nasi w Egipcie

 KUP BILET

Optymiści czyli nasi w Egipcie

 KUP BILET

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 KUP BILET

Michał Bajor - No, a ja?

 KUP BILETZapraszamy do Centrum Kultury "Browar B." w Włocławku, gdzie niezapomniane wrażenia kulturalne czekają na każdym kroku. Odkryjcie różnorodność wydarzeń, od koncertów przez spektakle komediowe, aż po szczególne projekty artystyczne. Zarezerwujcie bilet online i dołączcie do grona miłośników sztuki, którzy już teraz planują swój kulturalny kalendarz!

Odkryjcie bogaty repertuar Centrum Kultury "Browar B."

W pulsującym sercu Włocławka, w budynku o niesamowitym charakterze znajduje się dobro kulturalne miasta - Centrum Kultury "Browar B.". To centrum to prawdziwa petarda kulturalna, miejsce, w którym na jednej scenie spotkać możecie kabaretową czołówkę Polski, przeżyć emocje z teatralnym zacięciem czy poczuć rytm gorących koncertów. Dajemy Wam możliwość nurkowania w różnorodnym świecie kultury, w którego centrum stoi repertuar “Browaru B” .

Pełną ofertę Centrum Kultury “Browar B”, listę wydarzeń, można znaleźć online na Biletynie. Włączając się w naszą społeczność, jesteście częścią czegoś wyjątkowego. Centrum Kultury "Browar B." to więcej niż zwykłe miejsce, to przestrzeń, której warto być częścią. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i odkrycia bogatego repertuaru Centrum Kultury "Browaru B.". Niezależnie od Waszych zainteresowań, w tutejszym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie.

Najnowsze aktualności i koncerty w “Browarze B.”

Chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w Centrum Kultury "Browar B."? Poszukujecie informacji o najnowszych wydarzeniach i koncertach? Jesteście we właściwym miejscu. Nasze aktualności na Biletynie są zawsze świeże i pełne najważniejszych informacji. Przygotowujemy dla Was różnorodne wydarzenia, które z pewnością przyciągną miłośników muzyki, teatru i innych form sztuki. Koncerty w “Browarze B.” to niezapomniane przeżycia i emocje.

W naszym repertuarze znajdują się zarówno koncerty znanych i cenionych artystów, jak i debiuty młodych, zdolnych twórców. Dajemy szansę każdemu, kto chce podzielić się swoją twórczością i pasją. Szukając nadchodzących wydarzeń w Centrum Kultury w „Browarze B.” na pewno znajdziecie coś, co przyciągnie Waszą uwagę. Nasza oferta jest zawsze świeża i aktualna, dlatego warto śledzić Biletynę i być na bieżąco. Serdecznie zapraszamy do zapisania się do newslettera, dzięki czemu nic Was nie ominie.

Jak wybrać wydarzenie kulturalne dopasowane do Waszych oczekiwań?

Wybór idealnego wydarzenia kulturalnego w zasobnym programie Centrum Kultury “Browar B.” we Włocławku może być niełatwym zadaniem. Warto zidentyfikować rodzaj sztuki, którą najbardziej cenicie: czy to teatr, muzyka, taniec, a może literatura? “Browar B” we Włocławku prowadzi szereg dynamicznych i angażujących działań w każdej z tych dziedzin, oferując publiczności zarówno tradycyjne, jak i nowatorskie formy ekspresji artystycznej.

Następnie, przeczytajcie dokładnie o danym wydarzeniu na stronie Biletyna. U nas dowiecie się wszystkiego, czego potrzebujecie. Każde wydarzenie ma swój unikalny charakter i atmosferę, dlatego warto dokładnie przemyśleć, co najbardziej odpowiada Waszym oczekiwaniom. Czy preferujecie małe, intymne spotkania, czy może imprezy na dużą skalę? Wszystko to znajdziecie w ofercie “Browaru B”. To Centrum Kultury z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń kulturalnych!