Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

koncert

Gala Noworoczna "Wiedeński Nowy Rok"

koncert

Gala Noworoczna "Wiedeński Nowy Rok"

Gala Noworoczna "Wiedeński Nowy Rok" - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy Państwa w niezwykłą muzyczną podróż do roztańczonego Wiednia.

Zabierzemy Państwa do świata wiedeńskich salonów, pełnego pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów, gdzie słychać szelest długich sukien i huk rozlewanego szampana. Całość dopełnimy tańcem i słowem.

Usłyszymy najpiekniejsze arie i duety miłosne, przeboje opery operetki i musicalu. Nie zabraknie słynnego Libiamo a Marszem Radeckiego wyklaszczemy sobie świetlistą przyszłość.

Ten koncert to muzyczna uczta zachwycająca piękną muzyką, wirtuozerią wokalną artystów oraz wyrafinowanym klimatem i arcybrzmieniem, dopełniona słowem oraz pięknymi kreacjami i tańcem.

Gala Noworoczna "Wiedeński Nowy Rok" - więcej informacji

Zapraszamy Państwa w niezwykłą muzyczną podróż do roztańczonego Wiednia.

Ze sceny rozbrzmiewać będą utwory najsłynniejszych kompozytorów świata. Walce, brawurowe czardasze, przeboje z rodziny Straussów, najbardziej znane fragmenty operetek usłyszymy podczas tego wiedeńskiego wieczoru. Zabierzemy Państwa na wiedeńskie salony, pełne pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów, gdzie słychać szelest długich sukien i huk rozlewanego szampana. Całość dopełnimy tańcem i słowem.

Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety miłosne a wśród nich: Wielka Sława to Żart, Usta milczą dusza śpiewa, Co się dzieje oszaleje, Wiedeń miasto moich marzeń, Czardasz Maricy, Graj cyganie, słynne Libiamo i wiele innych. Marszem Radeckiego wyklaszczemy świetlistą przyszłość.

Wystąpią dla Państwa wybitni soliści polskiej sceny operowej i operetkowej. Artyści o unikatowych głosach i niezwykłej elegancji biorący udział w projektach polskich i międzynarodowych, kreujący role w teatrach.

W zależności od lokalizącji spotkamy się:

Joanna Horodko - sopran. (Koncert Leszno) Solistka i pianistka z tytułem dr. Sztuki. Pedagog śpiewu. Wyróżniona odznaką honorową „Zasłużony dla kultury polskiej”. Współpracująca wieloma teatrami i filharmoniami.

Edyta Piasecka – sopran dramatyczny koloraturowy. Jedna z najbardziej rozpoznawalny i cenionych solistek sceny operowej i operetkowej. Solistka Opery Narodowej, Opery Krakowskiej. Wyróżniona między innymi nagrodą „Gwiazda Wokalistyki”.

Emilia Zielińska – sopran. Laureatka festiwali operetkowych, kreująca role w teatrach i musicalach. Przez wiele lat brała udział w koncertach, których prowadzenie objął Bogusław Kaczyński.

Sławomir Naborczyk - tenor o unikatowej barwie głosu. Laureat wielu prestiżowych konkursów operowych. Artysta kreujący główne role w najsłynniejszych operach i operetkach, współpracujący między innymi z Operą Narodową, Operą Krakowską.

Mariusz Adam Ruta – tenor. Solista czynnie koncertujący na terenie kraju jak i poza jego granicami. Specjalista od duetów operetkowych. Ma w swoim dorobku koncerty z filharmoniami i teatrami.

Mirosław Niewiadomski – tenor. Wybitny polski tenor o ciemnej barwie głosu, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos. W swoim dorobku artystycznym ma wiele ról teatralnych i niezliczoną ilość koncertów. Występował również w Operze Odeskiej oraz Operze Narodowej. Artysta współpracujący przez wiele lat z Kazimierzem Kowalskim.

Renata Brukiewicz – gospodyni i organizatorka koncertu.

Artystom towarzyszyć będzie Orkiestra Salonowa MODERATO, której występy znane są z charakterystycznego klimatu i nastroju wprowadzanego przez muzyków i dostarczają jedynych i niesamowitych doznań odbiorcom sztuki. Dyryguje Orlin Bebenow autor aranżacji większości wykonywanych przez artystów utworów. Jego obecność to gwarancja także doskonałej zabawy z publicznością.

Ten koncert to muzyczna uczta zachwycająca piękną muzyką, wirtuozerią wokalną artystów oraz wyrafinowanym klimatem i arcybrzmieniem, dopełniona słowem oraz pięknymi kreacjami i tańcem.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Gala Noworoczna "Wiedeński Nowy Rok"


Jak działają recenzje?
Cudownie !!! Piękne przedstawienie. Wspaniali artyści. Fantastyczna orkiestra.... Wszystko na 6+ !!! :)
Jadwiga 09.02.2024 18:01
Gala Noworoczna "Wiedeński Nowy Rok"
Poznań, 08.02.2024
Aula UAM
Przemiło!
09.02.2024 08:29
Gala Noworoczna "Wiedeński Nowy Rok"
Poznań, 08.02.2024
Aula UAM
Pierwszy raz byłem gdzie była orkiestra,soliści,tancerze Polecam z całego serca Jak przyjadą do Leszna ponownie się wybiorę Nie trzeba jechać do teatru,filcharmonii,itp do większych miast.Bylo wszystko na miejscu czego oczekiwałem.
MAREK 23.01.2024 13:11
Przepiękna Gala Noworoczna. Polecamy!!
23.01.2024 09:40