dla dzieci

Bajkowa Nuta - Koncert rodzinny

dla dzieci

Bajkowa Nuta - Koncert rodzinny

Bajkowa Nuta - Koncert rodzinny - Bilety na wydarzenie dla dzieci

"BAJKOWA NUTA" to koncert, który wprowadzi w dobry nastrój zarówno dzieci jak i dorosłych. Gorąco zapraszamy wszystkich miłośników bajek na magiczny koncert, na którym usłyszymy znane i lubiane piosenki z bajek Walta Disneya:

"Milion gwiazd na niebie lśni" z "Pinokia"
"Zrobię z Was mężczyzn" z "Mulan"
"Wspaniały świat" z "Aladyna"
"Droga mi nie straszna" z "Herkulesa"
"Kolorowy wiatr" z "Pocahontas"
"Mam tę moc" z "Krainy Lodu"
"Cruella de Mon" ze "101 Dalmatyńczyków".

To tylko niektóre z wielu znanych utworów, które zostaną zaprezentowane przez artystów "BAJKOWEJ NUTY".

W magiczny świat bajek przeniosą nas Gabriela Oberbek, Magda Szczepanek, Kuba Molenda / Rafał Szatan oraz Jarek Oberbek. Koncert poprowadzi znany m.in. z krakowskiego teatru Bagatela aktor Marcel Wiercichowski. Towarzyszyć im będzie zespół złożony ze znakomitych muzyków, którzy zadbają o wspaniałą atmosferę.

Serdecznie zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Bajkowa Nuta - Koncert rodzinny

Liczyłam na bardziej bajkową scenerię . Trochę smutna scena jak na koncert dla dzieci. Sam koncert w bardzo fajny, córka pośpiewała z wykonawcami swoje ulubione piosenki. Wydawało mi się ze w ofercie było napisane ze czas=120 min., a tutaj niespodzianka , bo było tylko 80 minut. Brakowało mi piosenek z ponadczasowego „ Króla lwa”.
Bardzo ładny koncert, dzieci zachwycone. Przyjemnie spędzony czas.
Córka zachwycona :) koncert super :)
Bardzo interesujące przedsięwzięcie. Zdecydowanie warto udać się na nie ponownie, nawet do innego miasta, ponieważ dla usłyszenia tak dobrych wokali żadna odległość nie jest realną przeszkodą.
Korektor_naczelny 26.09.2021 08:37
Wspaniały koncert :) Cudowne piosenki , wspaniali wykonawcy, muzyka.
Na koncercie byłam z wnukami - 4 lata i 5 i pół roku. Wykonawcy na wysokim poziomie, niemniej jednak kupując bilet wyobrażałam sobie, że oprawa koncertu będzie bardziej "bajkowa", tak jak to było zapowiadane, scenografia niestety była dość uboga a sam koncert, moim zdaniem, był przeznaczony dla trochę starszych dzieci. Tyle mojej opinii. Wnuczce się podobało, a to chyba najważniejsze, natomiast wnuk w pewnym momencie pytał kiedy pójdziemy do domu.
Niesamowite wrażenia, świetny dobór repertuaru, znakomici artyści. Wykonania na najwyższym poziomie. Koncert dla dużych i małych, każdy znajdzie coś dla siebie.
Najlepsze piosenki z bajek Disneya w świetnych wykonaniach. Doskonała zabawa dla małych i dużych. Brawa dla aktorów!
Muzycy i artyści występujący na scenie na najwyższym poziomie. Świetnie spędzony czas
Znakomity koncert - spektakl!
Wspaniała muzyka, cudowne głosy. Barwy, które kolorowy niesie wiatr miały tę moc, a wszystko było superkalifradalistodekspialityczne :)
Niezwykle utalentowani artyści, a do tego skromni. Koncert był rewelacyjny! To są prawdziwe gwiazdy, które mogą szczycić się talentem, a nie skandalami opisanymi na portalach.

Polecane z kategorii dla dzieci