Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

Imprezy i wydarzenia dla dzieci Poznań 2023/2024


Balet Dziadek do orzechów - familijny spektakl baletowy

 KUP BILET

Balet Dziadek do orzechów - familijny spektakl baletowy

 KUP BILET

Balet Dziadek do orzechów - familijny spektakl baletowy

Wyprzedane

Urodziny Elsy - Bal Księżniczek

Wyprzedane

Urodziny Elsy - Bal Księżniczek

 KUP BILET

Dziewczynka z Zapałkami - Artystyczni

 KUP BILET

Balonowe Show czyli Funny Balls Show

 KUP BILET

Teatr Cieni Baśni Andersena

 KUP BILET

Teatr Cieni Baśni Andersena

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ

Weekendy, ferie zimowe, wakacje – co robić w wolnym czasie w Poznaniu? To wielkopolskie miasto ma do zaoferowania wiele atrakcji zarówno starszym, jak i młodszym mieszkańcom. Rodziny mogą bawić się tutaj znakomicie, szczególnie jeśli razem wybiorą się na jedno z wydarzeń kulturalnych. Jeśli zastanawiacie się, co robić w Poznaniu z dziećmi, śledźcie nasz serwis. Znajdziecie tutaj fantastyczne propozycje, które wywołają uśmiech na twarzy starszych i młodszych członków rodziny.

Ciekawie spędzony czas w mieście – wydarzenia w Poznaniu 2023/2024

Wyjście do kina, teatru lub na koncert to zawsze świetna zabawa, szczególnie jeśli dane wydarzenie przygotowane jest z myślą o dzieciach. W Poznaniu na najmłodszych mieszkańców i turystów czeka masa atrakcji kulturalnych. Ciekawe miejsca znajdują się na mapie całego miasta. Jeśli chcecie wybrać się całą rodziną na spektakle lub inne widowiska, zapoznajcie się z aktualnymi wydarzeniami w naszym serwisie. Bilety na imprezy kulturalne w stolicy wielkopolski to również znakomity pomysł na prezent dla młodego miłośnika sztuki, muzyki i teatru. Wejściówki można zakupić na naszej stronie, a także w aplikacji mobilnej.

Imprezy w Poznaniu 2023/2024 – gdzie wybrać się z najmłodszymi?

W Poznaniu mieści się wiele placówek kulturalnych. Duża ich część posiada ofertę również dla najmłodszych odbiorców. W poszukiwaniu najlepszej rozrywki dla dzieci warto udać się do Multikina, Kina Teatru Apollo, Teatru Animacji, Centrum Kultury Zamek, Teatru Cortiqué, Polskiego Teatru Tańca, Teatru Wielkiego czy Filharmonii Poznańskiej, w której również można spotkać się z repertuarem dla dzieci. W nadchodzącym sezonie w tych, a także w wielu innych miejscach na mapie Poznania będzie można uczestniczyć w wielu interesujących widowiskach. Polecamy m.in. Bajkowy koncert dla dzieci z największymi przebojami ze znanych i lubianych bajek czy Karnawał zwierząt, czyli również porywający koncert z muzyką na żywo.

Atrakcje w Poznaniu 2023/2024

W Poznaniu na najmłodszych czeka również wiele innych atrakcji. Sprawdźcie sami, co miasto przygotowało dla dzieci. Możecie udać się na zwiedzanie Starego Rynku czy odwiedzić Termy Maltańskie. Warte uwagi jest także Laboratorium Wyobraźni, czyli Park Naukowo-Technologiczny, w którym dzieci mogą zaprzyjaźnić się z naukami ścisłymi. Interesująca jest także Palmiarnia, Rogalowe Muzeum, Muzeum Pyry, ZOO, Park Cytadela czy przejażdżka kolejką turystyczną „Maltanka”.

Ostatnio dodane w kategorii Dla dzieci