Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

dla dzieci

Księżniczka Muzalinda - Gorące rytmy

dla dzieci

Księżniczka Muzalinda - Gorące rytmy

Księżniczka Muzalinda - Gorące rytmy - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

GORĄCE RYTMY baśń o podróży do Ameryki Południowej
Księżniczka Muzalinda wyruszy w niezwykłą podróż do Ameryki Południowej. Pozna tajemniczego, mężczyznę, który stracił pamięć i poszukuje swojej zaginionej żony o imieniu Aldona. Czy Muzalindzie i dzieciom uda się rozwiązać tę zagadkę? Czy gorące rytmy tańców latynoamerykańskich doprowadzą do szczęśliwego zakończenia? O tym przekonają się widzowie podczas interaktywnej muzycznej baśni GORĄCE RYTMY.

Cykl baśni muzycznych Księżniczka Muzalinda – PODRÓŻE, to barwne opowieści o wesołej, pogodnej lecz nieco szalonej Księżniczce, która odkrywa, że w jej królestwie dzieją się niezwykłe rzeczy. Spotyka różne stwory, wróżki, królów, wiedźmy, krasnale, gnomy, skrzaty, o których istnieniu nic nie wie. Czasami jednak, jej królestwo staje się dla niej za ciasne i wtedy wyrusza w niezwykłe, muzyczne podróże po świecie. Poznaje zabytki, zwyczaje i tradycje danego kraju.
Wszystkim bajkom towarzyszy muzyka grana na żywo, która w sposób naturalny uaktywnia dzieci i pobudza ich wyobraźnię. Widzowie podczas poszczególnych baśni, poznają muzykę charakterystyczną dla danego narodu.

Autorką i reżyserem cyklu Księżniczka Muzalinda jest Ewa Szawłowska. Aktorka teatralna, przez wiele lat związana z Teatrem Narodowym w Warszawie, telewizyjna i filmowa. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Bajkopisarka /ponad 100 muzycznych baśni/ i reżyser wielu przedstawień dla dzieci, granych z sukcesami między innymi: w Teatrze Wielkim Operze Narodowej /w stałym repertuarze/, Sinfonia Varsovia, Instytucie Teatralnym w Warszawie, Teatrze Studio Buffo, Narodowym Instytucie Audiowizualnym, Teatrze Polskim w Warszawie, Teatrze Starym i Filharmonii w Lublinie, Teatrze Polskim w Londynie, podczas Międzynarodowego Festiwalu Muzyka na Szczytach w Zakopanem oraz na Festiwalu Malta.

Autorką opracowań muzycznych jest Monika Polaczek-Przestrzelska. Pianistka, kameralistka, pedagog, absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu Prof. Kazimierza Gierżoda.
Pianista-korepetytor na Wydziale Wokalnym Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina
Nagrodzona na ponad 70 międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach wokalnych i instrumentalnych za walory artystyczne partii fortepianu. Jako kameralistka występowała w Anglii, Walii, Szkocji, Belgii, Chorwacji, Grecji, Dubaju, we Włoszech i na Litwie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Księżniczka Muzalinda - Gorące rytmy

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci