dla dzieci

Muzykowanie na dywanie

dla dzieci

Muzykowanie na dywanie

Muzykowanie na dywanie - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem to nie tylko dobry sposób na wspólny rodzinny czas, ale też rozwijanie wrażliwości artystycznej dziecka. Koncert "MUZYKOWANIE NA DYWANIE" to zaproszenie do wspólnego muzykowania, tańczenia, śpiewania oraz grania na małych i dużych instrumentach. To nauka przez zabawę oraz odkrywanie świata tańca i muzyki. Wspólne muzykowanie dodatkowo uświetniają pokazy oraz animacje taneczne.
Każdy koncert jest wyjątkowym doświadczeniem o innej tematyce, a od tematu koncertu zależy dobór utworów w danej odsłonie. Dzieci oraz dorośli bawią się i rozwijają przy muzyce granej na żywo. Koncert poprowadzą dwie wspaniałe i charyzmatyczne osobowości sceniczne znane z takich programów jak „X FAKTOR” Gosia Lipka oraz „YOU CAN DANCE – PO PROSTU TAŃCZ” Maria Foryś. Obie prowadzące są aktywnymi pedagogami i doskonale rozumieją potrzeby najmłodszych.
Pozostali członkowie zespołu to muzycy z bogatym doświadczeniem, instrumentaliści topowych polskich zespołów.

Dodatkowe informacje:

spotkanie dla dzieci w wieku 2-7 lat, koniecznie z opiekunem
prośba o zabranie ze sobą kocyków
bilety obowiązują tylko opiekunów, dzieci wchodzą bezpłatnie

UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-50-do_pobrania.html) oraz aktualnych zaleceń GIS.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Łomianki

Brak wydarzeń w: Łomianki

Recenzje i opinie: Muzykowanie na dywanie

Super zabawa, dla małych jaki i dla dużych
Super wydarzenie! :) piękne głosy. Fantastycznie przeprowadzone zajęcia:)
Bardzo fajnie spędzony czas. Szkoda ze tak krótko!
Świetny koncert, dzieciaki zachwycone. Oby więcej takich :)
Było wspaniale. Bawiliśmy się z synkiem wyśmienicie. Oby czesciej

Polecane z kategorii dla dzieci