Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

dla dzieci

Teatr Bajaderka "Cyberprzestrzeń"

dla dzieci

Teatr Bajaderka "Cyberprzestrzeń"

Teatr Bajaderka "Cyberprzestrzeń" - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

W bajecznym spektaklu widzowie poznają dwójkę zaprzyjaźnionych bohaterów, dryfujących wysoko nad miastem. Panna Och-Chmurka jest duszą towarzystwa. Uwielbia poznawać świat, podróżować oraz czytać ciekawe książki. Z kolei Pan Obłoczek jest zwolennikiem spędzania czasu przy komputerze, grania w różne gry na konsoli oraz przesiadywania w Internecie. Bohaterowie wspólnie zauważają, że świat w którym żyją staje się mniej kolorowy, a wypłowiałe boiska, podwórka i huśtawki zarastają betonem.
Dlaczego większość czasu spędzamy przy telefonie lub komputerze? Czy możemy jeszcze uniknąć sieciowej eksplozji? Dzieci na własne oczy zaobserwują, jak wygląda świat, kiedy nadużywa się nowych technologii, a zapomina o relacjach z rodziną, przyjaciółmi czy o zabawie na świeżym powietrzu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Teatr Bajaderka "Cyberprzestrzeń"

Przedstawienie bardzo nas zainspirowało do zmian jakie możemy dokonać w naszym codziennym życiu :) Uzależnienia cyfrowe, które zostały pokazane w bardzo interesujący, artystyczny sposób niosły za sobą jasny przekaz dla dzieci i nie tylko jak postępować i być bezpiecznym w świecie Internetu :) Spektakl bardzo nam się podobał, a dzieci wciąż rozmawiają o perypetiach głównych bohaterów. Do tego piękne efekty specjalne i oświetlenie. Wszystko na bardzo wysokim poziomie :) Organizacja super. Dziękujemy i polecamy.
Gracek 26.09.2022 14:22
Teatr Bajaderka "Cyberprzestrzeń"
Wołomin, 25.09.2022
Miejski Dom Kultury
Bardzo przyjemne, miłe, profesjonalnie przedstawienie. Zawiera wartościowy morał. POLECAM
Bi 26.09.2022 12:15
Teatr Bajaderka "Cyberprzestrzeń"
Wołomin, 25.09.2022
Miejski Dom Kultury
Bardzo ciekawe i pouczające przedstawienie zarówno dla młodszych jak i starszych widzów. Dzieci świetnie się bawiły i czegoś nauczyły. Szkoda tylko że nie wszystkich widzów pochłonęła tą tematyka. Obok nas całe przedstawienie inny widz spędził z nosem w telefonie...
Aneta 26.09.2022 11:20
Teatr Bajaderka "Cyberprzestrzeń"
Wołomin, 25.09.2022
Miejski Dom Kultury
Bardzo fajnie, polecamy, naprawdę dzieciaczki zadowolone, a to jest najważniejsze!:)
Wiola 26.09.2022 09:57
Teatr Bajaderka "Cyberprzestrzeń"
Wołomin, 25.09.2022
Miejski Dom Kultury
W mojej opinii spektakl dla nieco starszych dzieci 7+, które rozumieją język internetu i wiedzą co to jest fornite czy poczta elektroniczna. Na plus: zachęcanie dzieci do aktywnego uczestniczenia, piosenki na żywo, efekty specjalne. Na minus: jęzuk niezrozumiały dla dzieci młodszych 4-6 letnich, zabawa z piłką, podczas której najmłodsze dzieci zostały podeptane przez te starsze. Powinny zostać określone zasady zabawy lub chociaż informacja, aby zabrać młodsze dzieci spod sceny na czas zabawy.
Kin_bo 26.09.2022 09:26
Teatr Bajaderka "Cyberprzestrzeń"
Wołomin, 25.09.2022
Miejski Dom Kultury
Spektakl na czasie jak dzieci wyciągnąć z sieci
kemez 25.10.2021 13:17
Bardzo fajny spektakl i przekaz do dzieci.
Natka 24.10.2021 10:46
Bardzo emocjonujące widowisko, zwłaszcza dla widzów w pierwszym rzędzie. Moja córka jest pod tak ogromnym wrażeniem przedstawienia, że chce się z każdą spotkaną osobą dzielić tym co przeżyła, każdemu stara się opowiedzieć co działo się podczas przedstawienia. Jestem bardzo zadowolny, nadal przejęty. Aktorzy wywarli na mnie bardzo pozytywne wrażenie i napewno trudno byłoby zapomniec te emocje które nam towarzyszyly.
Maslak 24.10.2021 10:13

Polecane z kategorii dla dzieci