Wywrócona bajka o kapturku - Warszawa | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

dla dzieci

Wywrócona bajka o kapturku

dla dzieci

Wywrócona bajka o kapturku

Wywrócona bajka o kapturku - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Teatr Kultureska, bazując na baśni Braci Grimm, stworzył autorski spektakl o tematyce ekologicznej. Zabawna historia zaskakuje i bawi dzieci, a jak wiadomo, zabawa jest najlepszą formą nauki. Poprzez spektakl dzieci uczą się dbać o środowisko naturalne, a także pogłębiają swoją świadomość ekologiczną. Przez cały spektakl bohaterowie wraz z dziećmi szukać będą odpowiedzi: „kto zaczarował las?”. Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Znakomite przedstawienie
Polecam, przednia zabawa dla małych i dużych
Rewelacja! Polecam! dla 5 latka idealne, choć sporo piosenek które w drugiej połowie. Kapturek-piękny głos. Zabawne, kreatywne przedstawienie.
Jak zawsze Kultureska profesjonalnie pod każdym względem !!!!
Spektakt przekazuje ważne treści w atrakcyjny dla dzieci sposób. Interakcja z widownią dziecięcą oraz zaproszenie do wspólnego tańca bardzo zachęca do większego przeżycia wydarzenia oraz wspomnień i rozmów na temat tego co się przeżyło w kolejnych dniach. Świetne kostiumy, rozmowy przeplatane piosenkami przykuwają uwagę przedszkolaka.
Bardzo dobrze zrobiona sztuka - bawi dzieci i rodziców.
Jestem mega pozytywnie zaskoczona przedstawieniem. Było po prostu ŚWIETNIE!!!!! nawet nie pamiętam kiedy sama (nie mówiąc już o córce) z takim zaciekawieniem i z takim śmiechem oglądałam spektakl dziecięcy :) oby częściej takie przedstawienia.
Świetna zabawa, dla małych i dużych
Dawno nie byłam na tak świetnym przestawieniu, oprawa muzyczna, scenografia, plus świetna gra aktorska oraz humor na najwyższym poziomie. Polecam !!!
W bajce przedstawiony jest problem zanieczyszczania środowiska. Kostiumy aktorów piękne. Muzyka wpadająca w ucho.
Super przedstawienie. Dzieciaki weszły w interakcję! Humor też dobry dla dorosłych było śmiesznie I ciekawie
Witam, Wyjątkowo dobra sztuka dla dzieci z przesłaniem. Przebrania postaci ciekawe. Głos śpiewającej wróżki niesamowity. Polecam!!!!
Spektakl bardzo fajny. Mój syn był cały czas zainteresowany . Czas trwania idealny nie za długo nie za krótko
Spektakl wspaniały!!! Super bawił się 2,5 latek, 4 latek i mama 😀 piękne kostiumy i wspaniały śpiew na żywo
Zabawne dialogi, elementy musicalowe (pani wróżce można pozazdrościć umiejętności wokalnych), świetna gra aktorska i świateł, bajkowe kostiumy i niebanalna fabuła i włączanie młodych widzów w akcję to wszystko, co oczarowuje młodego widza, ale i jego rodzica. Pomijając oczywiste walory estetyczno- kulturowe moja córeczka po tej sztuce wreszcie uwierzyła, że wilk nie musi być taki zły jak go malują :-) Gorąco polecam.
Wspaniałe przedstawianie.
Rewelacyjny spektakl....dzieci zachwycone
Świetna zabawa dla dzieci i dla rodziców. Polecam
POLECAM!!!!! Brak mi słów, którymi mogłabym opisać zadowolenie dziecka i mamy Fantastyczny spektakl, wspaniali aktorzy. Oby więcej takich imprez
Najlepszy spektakl w tym roku. Polecam.
Konwencja Shreka: dużo żartów raczej dla rodziców, niż dla dzieci, ale generalnie dzieciaki zainteresowane, fajne piosenki i mili ludzie. Dla mnie OK.
super przedstawienie, dzieciakom bardzo sie podobalo.Potanczyli, pospiewali i przede wszystkim moral bajki zostal w pamieci.Polecam
Bardzo sympatycznie. Polecam.

Polecane