inne

Wtajemniczenie - spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

inne

Wtajemniczenie - spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

Wtajemniczenie - spotkanie z Przemkiem Kossakowskim - Bilety

Wtajemniczenie - spotkanie z Przemkiem Kossakowskim - Ińsko Ińskie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

"Przeszedłem kilka nowy granic. Geograficznie, duchowo, fizycznie. Dowiedziałem się o sobie i o świecie rzeczy których nie ujmie żaden scenariusz, telewizyjny bo są to rzeczy które muszą się zdarzyć, a których po prostu nie można wymyślić i wyreżyserować. Drżałem z zimna rosyjskiej Syberii, przemierzałem zasnute rdzawym pyłem, mongolski stepy, nieprzyzwoicie zieloną amazońską dżunglę i surowe góry Kazachstanu aby znaleźć odpowiedzi na moje pytania, a kiedy w końcu je poznawałem, okazywało się że moje pytania były zupełnie inne od tych jakie zadać powinienem" (Przemek Kossakowski)

Przemek Kossakowski - rocznik 1972. Autor cyklu programów "Kossakowski. Szósty zmysł", "Inicjacja" oraz "Wtajemniczenie" (emitowanych na kanale TTV). W pierwszym programie dokumentował podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka... Pokłosiem jego podróży stała się książka "Na granicy zmysłów" wydana w listopadzie 2014 roku. W drugim programie poddaje się osobistym, często ekstremalnym doświadczeniom, wchodząc w nieznane dla siebie, obce światy. Przemek Kossakowski - człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką. Podczas spotkań opowiada o tym czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Spotkania wzbogacone są pokazami licznych zdjęć, których następstwo często uzależnione jest od interakcji z widzami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Oby więcej takich spotkań. Atmosfera była cudowna.
Jak zawsze z Przemkiem- dowcipnie, uroczo,anegdoty,opowieści i żarty. Rozmowa z publicznością. Zawsze chętnie wracam!
Witam. Spotkanie jak kolejne bardzo ciekawe, informacje ze świata których się gdzie indziej nie dowiecie. Polecam
Super spotkanie z fantastycznym podróżnikiem
Wspaniałe spotkanie, pan Kossakowski ma niezwykłą osobowość , jest przede wszystkim dobrym człowiekiem . Ma znakomity kontakt z publicznością .Organizacja spotkania bardzo dobra . Miła atmosfera, jak zawsze:)
Bardzo dobry występ Przemka Kossakowskiego, dlatego, że jest bardzo otwarty i łatwo nawiązuje relacje z publicznością. Spotkanie interesujące, z dużą dawką humoru i dystansu do swojej osoby. Szczerze przedstawione. Jestem bardzo zadowolona z występu.
Świetne spotkanie, świetny człowiek z pasją w którą wierzy, a przy okazji wrażliwy na to co Nas otacza. Do tego skromny i dowcipny.
Bardzo sympatyczny, inspirujący człowiek! Czas przy jego opowieściach mija bardzo szybko! Aż chciało by się więcej i więcej!
Podziękowania dla Pana Przemka za profesjonalizm, pozytywną energię i cudowną atmosferę .
Super spotkanie, super człowiek. Zabawny, inteligentny, nawiązuje kontakt z widzami. Super się bawiliśmy! polecam!

Polecane