kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - "LIVE?"

kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - "LIVE?"

Andrzej Poniedzielski - "LIVE?" - Bilety na kabaret

Andrzej Poniedzielski powiedział o sobie "Jest we mnie element nieprzewidywalny". Król krainy łagodności. Bard. Kabaretowy konferansjer, którego niespieszne wywody wzbudzają wielki aplauz widowni. To dowodzi, jak żywa jest w nas potrzeba poezji i przewrotnego humoru... Oto poeta. I żywy dowód na to, że istnieją mężczyźni liryczni, inteligentni, a do tego... potrafiący naprawić kontakt!

W koncercie dużo inteligentnego humoru, satyry, piosenki. Jak mówi sam Artysta SPRING & DRINK & SING

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Andrzej Poniedzielski - "LIVE?"

Świetny wystep! Duzo humoru. Mile spedzony czas.
Wspaniały wieczór. Rodzaj humoru, który prezentuje Andrzej Poniedzielski trafia do mnie w 100 procentach. Uwielbiam tak zdystansowane podejście do własnej osoby, jak i do otaczającej nas rzeczywistości. Artysta w przewrotny sposób, z niesłychanie poważną miną prowadził monolog pełen inteligentnego i wyrafinowanego humoru. Bawiłam się świetnie. Oby więcej takich występów.
Miło spędzony czas. Lubimy to co znamy, jak mówił inż. Mamoń.
Niezrównany, zabawny, inteligentny, nienachalny dowcip - taki jak lubię.
To mój niezapomniany wieczór wspaniały występ wypelniony radością i śmiechem i fajnymi anegnotami. Z przyjemnością jeszcze raz bym poszla.Dziękuję.Zofia
Uwielbiamy Pana Andrzeja i nie zawiódł nas "na żywo ?" :-)
Pana Andrzeja mógłbym słuchać cały wieczór z piątku na niedzielę. Było super fajnie.Jak na każdej imprezie z jego udziałem.Proszę o wiadomość jeżeli znowu będzie gdzieś w pobliżu.
Pan Andrzej jest niezastąpiony. Próżno szukać drugiego takiego! Dystans do siebie i do rzeczywistości, głębokie refleksje z przymrużeniem oka, i niebywała inteligencja w delikatnym wydaniu. To nawet nie jest wstęp do peanów jakie można by pisać o Panu Andrzeju. Chłonę całą sobą, za każdym razem.
Jak zwykle - świetny występ!
Występ bardzo nam się podobał.Pan Andrzej dysponuje wyrafinowanym lekkim, niepowtarzalnym dowcipem, podanym w nieoczywisty sposób.Jesteśmy wielbicielami humoru Pana Andrzeja od wielu lat.Obie książki, które zakupiliśmy dały nam dużo radości.W podpisie suweren mniejszościowy.
Andrzej Poniedzielski, bard, poeta, kabareciarz. Wydawać by się mogło, że takie połączenie jest niemożliwe do uzyskania we wszechświecie. A jednak.... Niesamowita inteligencja, błyskotliwe żarty, wszystko okraszone świetnymi piosenkami. Prawdziwa dawka inteligentnego humoru podana w "lirycznej" oprawie. Polecam
Mistrz w szczytowej formie!
kfiato 10.10.2017 13:56
Pan Andrzej w doskonałej formie, kto lubi sporą dawkę inteligentnego humoru, polecam, warto pójść :)
Brak słów. Rewelacja, owacja i hanusiowe " takie tam inne". Stylowo, ciekawie, mało przeciętnie i w ogóle bosko. Pokochałam imię Jędruś.
Pani Dobre Słówko 07.12.2016 23:27
Występ Pana Andrzeja - niepowtarzalny, rewelacyjny ! Organizacja - fatalna, kłopoty organizatora z nagłośnieniem były żenujące,wstyd przed takim artystą.
Wspaniały występ genialnego artysty! Klasa sama w sobie, najwyższy poziom, inteligentne, wspaniałe poczucie humoru. Występ "porywający" publiczność. Pan Poniedzielski jest po prostu jedyny i wyjątkowy. Nie da się go nie kochać :)
Uwielbiam jego werwę sceniczną :) i zabawę słowem. Świetny występ.
Docent 12.11.2016 11:09
Andrzej Poniedzielski jest nie do podrobienia
Pan Andrzej w listopadzie - idealne rozwiązanie na jesienny nastrój o zabarwieniu depresyjnym. Jest wszystko: humor do łez, refleksja do "ciar". Polecam!
Wieczór z Panem Andrzejem wprost wspaniały, ubawił mnie do łez, uwielbiam ten rodzaj poczucia humoru. Polecam każdemu !
rewelacyjny wieczor pełen nienachalnej ekspresji pana Andrzeja, intelektualne fajerwerki budzily gromadny aplauz. zawsze podziwiam tego artyste.
pan Andrzej jest wspaniały, dziękujemy za super wieczór.
Wojtek 09.11.2016 21:34
pan Poniedzielski jak zawsze super
Doskonały występ! Organizacyjnie mam zastrzeżenia: dlaczego miejsca nie były numerowane? Osoby posiadające rezerwację były na sali kierowane na konkretne miejsca, czyli miały rezerwację! Stanie przed drzwiami i czekanie na moment otwarcia drzwi w nadziei, że się będzie miało korzystne miejsce jest dla mnie uciążliwe i lekko upokarzające. Na szczęście przyszli kulturalni widzowie i nie było przepychanek...
Występ Pana Andrzeja to klasa sama w sobie. Wielkie Brawa. Organizacja na kiepskim poziomie. Bilety nienumerowane jakieś rezerwacje karteczkami pozakładane dla PZN ? Klimatyzacji brak - jeszcze musicie Państwo Organizatorzy poćwiczyć !!!!
bardzo dobry występ. jak zawsze Poniedzielski
Rewelacja!
Dużo śmiechu, trochę liryki. Poszedłbym jeszcze nieraz! Polecam,to mało powiedziane!
krannk 09.11.2016 13:46
Spotkanie z inteligentnym człowiekiem to zawsze duża przyjemność Organizacja bez zarzutu
Zbigniew 09.11.2016 13:27
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret