kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - jubileuszowy program Monday-Day

kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - jubileuszowy program Monday-Day

Andrzej Poniedzielski - jubileuszowy program Monday-Day - Bilety na kabaret

„Monday-Day” to jubileuszowy program Andrzeja Poniedzielskiego. Jubilat zmierzy się z upływającym od… 60 lat czasem. Będzie to zatem artystyczny wieczór wspomnień, pełen wzruszeń i radości zapasów nieprzebranych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Andrzej Poniedzielski - jubileuszowy program Monday-Day

Uwielbiam Poniedzielskiego więc ten program był dla mnie ucztą.Podziwiam jego zdolność wyłapywania w każdej sytuacji oraz z każdego słowa dowcipu i satyry wysokiej klasy.dzięki za występ!
Ciekawie, śmiesznie - pan Poniedzielski "porwał" tłum.Bardzo udany występ, dobra zabawa.
Wspaniały występ Pan Andrzej Poniedzielski to mistrz humoru za pomocą "malutkiego" Słowa. Polecam!!!
2 godziny wspanialego, stojącego na najwyższym poziomie, wysublimowanego humoru pana Andrzeja, ktory z właściwa tylko sobie swadą bawił publiczność.Jedna anegdotka w wydaniu p.Poniedzielskiego, jedno spostrzezenie z zycia wziete, czy komentarz, jest wiecej wart, niz godzinny wystep naszych nowych kabaretow, gdzie nie bardzo wiadomo z czego lub kogo sie smiac i czy w ogole sie smiac. p.Poniedzielski to elita naszego kabaretu. Elita ta w naszym kraju niestety jest niezbyt szeroka, ale nalezy sie cieszyc, ze tacy jak On istnieją, ze sa z nami, potrafia nas i zabawic i pokazac sposob patrzenia, skomentowania wielu spraw i zachowan ludzkich z ktorymi stykamy sie na codzien.

Polecane z kategorii kabaret