kabaret
Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

kabaret

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem - Gdańsk Polska Filharmonia Bałtycka | Kupuj Bilety Online

Jesień z roku na rok przynosi coraz więcej frustracji w polskim społeczeństwie z powodu deszczy, zimna i nieoczekiwanych wiatrów. Wychodząc temu na przeciw zapraszamy Państwa na andrzejkowy koncert Grupa MoCarta i Przyjaciele, na który zawsze możecie zabrać kogoś mówiąc, że idziecie na koncert muzyki klasycznej.

            Zaproszenie Grupy MoCarta do udziału w jesiennej trasie zechcieli przyjąć:

 • Jaromir Nohavica, pisze teksty piosenek, komponuje, śpiewa, gra na gitarze i na heligonce. I ma to coś, czego nie można zdefiniować. Coś, czym hipnotyzuje publiczność podczas swoich koncertów w Czechach i Polsce. Grupa MoCarta będąca pod silnym wrażeniem talentu Jaromira Nohavicy spotka się z nim na scenie."Ah jo..." westchnął Krecik, z radością.
 • Artur Andrus, któremu muzycy zawsze chętnie akompaniują, wspiera kwartet, udowadniając swoją twórczością, że jest wielu wrażliwych odbiorców, dla których warto występować. 
 • Zbigniew Zamachowski, człowiek wielu talentów, zaprosił Grupę MoCarta na deski teatralne, by tam wspólnie muzykować. 
 • Ireneusz Krosny, mim z którym Grupa MoCarta występuje od wielu lat, jest nie tylko estradowym partnerem zespołu, ale także ich nieświadomym nauczycielem sztuki kabaretowej. 
 • Katarzyna Pakosińska - artystka kabaretowa, aktorka, konferansjerka, jej firmowym znakiem jest szalony śmiech, którego i tym razem z pewnością nie zabraknie.
 • Andrzej Poniedzielski jest poetą, reżyserem, aktorem i scenarzystą. Piosenkarzem nie jest, choć bardzo ładnie śpiewa i wydaje płyty, a my często i chętnie mu akompaniujemy.
  Na scenie spokojny, wpatrzony w podłogę, opowiada o swoich relacjach ze współczesnym światem. Swoimi przemyśleniami powoduje salwy śmiechu i gromkie brawa.
  Dla Grupy MoCarta każde spotkanie z Andrzejem Poniedzielskim jest ogromną przyjemnością i pięknym intelektualnym przeżyciem.
  Andrzej na koncerty zawsze przyjeżdża samochodem.
  Na pytanie: jak droga? zawsze odpowiada: „ szara i w linie.”
 • Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - fantastyczny muzyczny duet. Alicja Majewska należy do artystów niezapomnianych. Do legend przeszły jej piosenki zaśpiewane w duecie z takimi jak na przykład Andrzej Zaucha, Zbigniew Wodecki, Jerzy Połomski, Dorota Osińska, Grzegorz Markowski, czy Ryszard Rynkowski. Do jej ulubionych wykonawców, jak sama przyznała, należy repertuar Wojciecha Młynarskiego. Warto zaznaczyć, że autorem większości muzyki wykonywanej przez Alicje Majewską jest kompozytor i pianista Włodzimierz Korcz.
 • Tomasz Jachimek - kabareciarz, autor tekstów i konferansjer. Były piłkarz drużyn juniorskich Bałtyku Gdynia, dziennikarz.

            Zapewniamy, iż będzie to cudowny wieczór i wywołamy szeroki uśmiech na Państwa twarzach!

  Kwartet od początku swojej działalności bardzo chętnie nawiązywał współpracę z wieloma wykonawcami. Wspólne koncerty, godziny rozmów na próbach, w samochodzie czy w garderobie scementowały te relacje i przeobraziły je w przyjaźnie. Nadszedł czas uczcić te wieloletnie znajomości! 

            Koncert "Grupa MoCarta i Przyjaciele" powstał, aby Państwo mogli choćby przez dwie godziny cieszyć się życzliwością i sympatią emanującą ze sceny. Każdy z Artystów podczas tego koncertu wykona ulubione utwory z własnego repertuaru, niektóre wspólnie z kwartetem. Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Doskonała atmosfera oraz wspaniali goście zaproszeni przez Grupę MoCarta.
Świetny koncert, są rewelacyjni, warto, warto i jeszcze raz warto uczestniczyć.
Andrzej 18.11.2019 20:49
Cudowny koncert, zjawiskowi goście. Miło spędzony czas.
REWELACJA !!!! Gorąco polecam ten koncert !!! Dwie godziny rozrywki na bardzo wysokim poziomie i z cudownymi Artystami !!!
Świetna zabawa, wspaniali artyści :-)
rzecka 18.11.2019 19:25
Można powiedzieć krótko - wiadomo, ze tak będzie! Zespół doskonały, humor inteligentny i zaskakujący, twarze... ulubione. Alicja Majewska była wspaniałą niespodzianką, jej forma także. Cieszę się, że byłem. Nie jestem człowiekiem zestresowanym, więc odstresowywać się nie musiałem, za to ładunek dobrej energii pobrałem najwyższej jakości.
Krzysztof 18.11.2019 18:29
Wspaniały występ. Cudownie spędzone chwile. Warto było czekać pół roku :)
Teresa 18.11.2019 17:45
wspaniały koncert Grupy MoCarta z udziałem równie wspaniałych Gości, zwłaszcza Artura Andrusa i Andrezja Poniedzielskiego.. Prosze przysyłanie informacji o spektaklach, ale zdużym wyprzedzeniem
Wydarzenie o którym się nie zapomni. Artyści-górna półka.Niesamowity wieczór! Już śledzę,kiedy znów wystąpią w Łodzi.
Super Koncert. Wszyscy wykonawcy w rewelacyjnej formie.
darekw 18.11.2019 15:53
Płakaliśmy i ze śmiechu, i ze wzruszenia. Było cudownie.
Bogusław 18.11.2019 11:15
Supr koncert. Polecam
Występ absolutnie znakomity, dziękuję bardzo!
Wspaniała impreza ! Artyści na najwyższym poziomie . Dziękujemy !!!
Wydarzenie raczej mnie nie zaskoczyło, jak zawsze bardzo wysoki poziom, super poczucie humoru, wspaniali przyjaciele Grupy MoCarta. Nic dodać nic ująć. Dziękuję za fantastyczny wieczór.
Super jeszcze raz super
było super pod każdym względem
slabe naglosnienie wokalu
SUPER! SUPER! SUPER! Jak zawsze najwyższy poziom humoru! Osoby towarzyszące; p. Andrus, Poniedzielski i Zamachowski dodali wartości temu przedstawieniu. Polecam!
Najlepszy koncerto-kabaret, na jakim byłam ostatnimi czasy. :)
Zdecydowanie polecam!
Wspaniałe wykonawcy, warto było iść!!!!
Rewelacyjny koncert...klimat Jaromira Nohavicay, poczucie humoru Artura Andrusa i muzyka MoCarta to idealny zestaw....POLECAM !!!
Koncert wspaniały, jedynie scena powinna mieć wyższe podium, z parteru widoczność była utrudniona (bardzo)
Niezapomniane wrażenia,najwyższy poziom artystycznego wydarzenia!
Brak nagłośnienia, z czego wszyscy z planu mówili bez mikrofonu, słabo było słychać, wręcz trzeba było czytać z ust. Zaś Alicja Majewska śpiewała tak mocno, że aż uszy z bębenków wyskoczyły. Nie jest to muzyka za którą przepadam, i choć nie chowam urazy do Pani Alicji, nie jest osobą którą chciałam zobaczyć w tym czasie i w tym repertuarze. Grupa mocarta wystąpiła dla publiczności trzy razy w ciągu godziny. Nazwa "grupa mocarta i przyjaciele" jest mocno przesadzona, prawidłowa nazwa "przyjaciele i grupa mocarta". Nie ominę kwestii organizacyjnej: publiczność przed wystąpieniem krzątała się bez celu szukając swojego miejsca. Za mało obsługi do kierowania ludźmi. Spędziliśmy dobre kilka minut na szukaniu swoich miejsc. Przy kwocie biletu całkowite rozczarowanie. W guście jedynie ratował sytuację Artur Andrus. Poprzedni Panowie również mieli wiele krzepy - ale ze względu na nagłośnienie wielu żartów zapewne nie udało się usłyszeć.
Jak zawsze świetni, piękne miejsce. Szkoda, że tak krótko. :)
Cena biletów za wysoka w stosunku do proponowanego spektaklu i wrażeń artystycznych doświadczanych w trakcie występu artystów
Rewelacja! Teściowie zachwyceni występami!
rewelacyjny koncert świetna zabawa polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
23.11.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Gdańsk inne wydarzenia