kabaret
Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

kabaret

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Kupuj Bilety Online

"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największmi gwiazdami muzyki. J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu - Wolfgang Amadeusz wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku, oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę...
"Grupa MoCarta wśród gwiazd" to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.

Polecam,
W.A. Mozart

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Rybnik

Recenzje

Jak zawsze wysoki poziom kabaretu z udaną próbą przemycenia podstawowej wiedzy o kompozytorach. Bawią, uczą i zawsze na czasie, Polecam
Było super! Mistrzowie instrumentów ! Ciekawa podróż w świat muzyki przez Bacha ,Mozarta ,Abbę,AC/DS i in. ;) No i to poczucie humoru .Super wieczór,Super zabawa .Dziękuję Grupa MoCarta .
Super koncert na cztery niesamowicie dowcipne smyczki :) Polecam! Wyrafinowany humor muzyczny , urok i wdzięk wszystkich Panów z Grupy Mocarta bezcenny :)
Występ z klasą. Piękne granie,humor,szkoda,że tak krótko.Polecam. Na pewno pójdę na kolejny koncert Grupy MoCarta
malgosss 21.11.2019 12:58
I muzycznie i wesoło i do tego profesjpnalnie. Ale ja ciągle tęsknię za polską Katicą Illényi...
Rewelacja! Wieczór pełen śmiechu i wzruszeń. Z przyjemnością kupię bilet na kolejny występ.
NIna 20.11.2019 10:11
Elegancki, precyzyjny, zabawny, na bardzo wysokim poziomie koncert. Grupa Mocarta - premium w standardzie.
Łukasz 20.11.2019 09:02
Uczta dla uszu, dla oczu i dla,,, przepony :)))
Maciej Bryzek z Przemyśla 20.11.2019 08:56
była fajna zabawa jak zwykle grupa w wysokiej formie
Jak zwykle rewelacja. Uwielbiam Grubę Mocarta.
Fantastyczne show! Przez 1,5h uśmiech nie schodzi z twarzy! Program godny polecenia 😊
Bardzo dobrze bawiliśmy się "Wsród gwiazd" Chwilami melancholijne, chwilami dowcipnie, chwilami wspomnieniowo. Doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Dodałabym jeden minus Bardzo trudno było odnależć puszkę gdzie zbierano pieniądze na upamiętnienie Pana Smolenia, ale to już raczej wina organizatorów, a nie Grupy.
Super zabawa, wspaniali jak zawsze.
Super występ. Wieczór pełen humoru. Cieszę się, że mogłam w tym uczestniczyć. Polecam.
Świetni artyści polecam
Bardzo miła impreza. Występ z dużą kulturą i smakiem, bez nachalności i " łaszenia się" do publiczności. Był to sympatycznie spędzony czas...
Występ super. Wszystko perfekcyjnie dograne. 1.5 h wspaniałej zabawy.
Grupa, jak zwykle na poziomie! Kapitalny pomysł z "zaproszeniem" Vivaldiego, Bacha,Mozarta, Beethovena. Aktorsko, uważam, panowie doskonali ( z malutkim wskazaniem na Mozarta:)). Gdybym miała wybrzydzać, zrezygnowałabym ze znaków interpunkcyjnych.
Świetny koncert! Nie jestem na bieżąco z repertuarem Grupy MoCarta i nie wiem, które elementy są nowe, które nie, ale Panowie są prawdziwymi Artystami. Piosenki ze znakami interpunkcyjnymi - bajka! Duże wyrazy uznania za rzadką u współczesnych artystów kulturę, w tym kulturę słowa. Wszystko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Bardzo dziękuję.
Grupa MoCarta jak zawsze super! Panowie wykazali się delikatnym poczuciem humoru, poziom dowcipów ponadczasowy i ponad podziałami, po mistrzowsku połączyli historię z dzisiejszymi czasami. Zagrali z wysokiego C! Brawo Panowie!
Dobry występ ale bardzo krótki (praktycznie tylko 1 godzina)....
Występ bardzo mi się podobał, ale mam uwagi, co do organizacji widowiska. Po pierwsze zawinił portal biletyna.pl, bo podał złe miejsce odbywania się koncertu (podał Rynek 5, a to było Staszica 4), jest to około 500m, więc jak ktoś przyszedł w ostatniej chwili, miał problem. Zamówiłam opcję smsowego przypominania o wydarzeniu, chociażby wtedy można było wspomnieć o zmianie. Po drugie zawiniło centrum kultury, nawet na drzwiach nie było stosownej informacji.
Super koncert! Serdecznie polecam! Nawet dzieciakom od 5 do 15 lat było ciekawe. Mega kwartet! Takiej rozrywki nie mieliśmy dawno! Na pewno jeszcze raz na nich pójdziemy!!!
Było super i jesteśmy bardzo zadowoleni z występu
Cudowny koncert! Serdecznie polecam:-)
Ania 13.11.2019 10:42
Humor na wysokim poziomi - polecam!
Andre 13.11.2019 10:31
Program wyśmienity (tylko dlaczego taki krótki?), zabawny, inteligentny, bawiłyśmy się świetnie.
Jaga 13.11.2019 09:04
Zabawa przednia! Profesjonalizm, dobry żart I muzyka na najwyższym poziomie!
Gaga 13.11.2019 08:58
Świetna zabawa. Jak zawsze z grupą MoCarta. Warto!!!
Jaro70 13.11.2019 08:37
Zgodnie z oczekiwaniami. Przy numerze z interpunkcją cała sala ryczała ze śmiechu, ja się popłakałam 😆
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Rybnik inne wydarzenia