Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Teatr Muzyczny Capitol - Wrocław

ul. Marszałka J. Piłsudskiego 67, 50-020 Wrocław

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Lelenfant: siła przyjaźni

 KUP BILET

Lelenfant: siła przyjaźni

 KUP BILET

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

 KUP BILET

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

 KUP BILET

Oszuści - spektakl komediowy Och-Teatru

 KUP BILET

Oszuści - spektakl komediowy Och-Teatru

 KUP BILET

ABBA i INNI Symfonicznie

 KUP BILET

5-lecie 10 Tenorów

 KUP BILET

Royal Ukrainian Ballet - Jezioro łabędzie

 KUP BILET

Małgorzata Ostrowska - Legenda

 KUP BILETPoszukujecie niezapomnianych wrażeń kulturalnych w sercu Wrocławia? Teatr Muzyczny Capitol to miejsce, gdzie artyści i widzowie spotykają się, by dzielić się pasją do sztuki. Odkryjcie bogaty repertuar nadchodzących wydarzeń poprzez Biletynę i znajdźcie spektakl, który poruszy Wasze serce. Dołączcie do grona zadowolonych widzów i zarezerwujcie swoje bilety już dziś!

Odkryjcie magię sceny w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu

Odkryjcie magię sceny w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Jesteśmy domem dla rozmaitych form artystycznych i jakość naszych produkcji przyciąga miłośników teatru z całego kraju. Nasza obszerna oferta obejmuje różne typy nadchodzących wydarzeń - od spektakli komediowych przez koncerty po występy kabaretowe. Teatr Muzyczny Capitol Wrocław to mekka dla wielbicieli humoru – nasze spektakle komediowe są gwarancją doskonałego wieczoru. Również fani muzyki nie poczują się zaniedbani – regularne występy muzyczne to prawdziwa gratka dla melomanów. Ponadto, nasza oferta biletów na kabarety z pewnością zadowoli wszystkich, którzy cenią sobie wysokiej jakości rozrywkę. Skorzystajcie z naszej oferty i doświadczcie wyjątkowych wydarzeń, takich jak:

  • "O mało co..." - Anna Mucha i Michał Sitarski w kultowej komedii, która dostarczy Wam mnóstwa śmiechu.
  • "5-lecie 10 Tenorów" - koncert, który z pewnością zachwyci miłośników muzyki klasycznej i operowej.
  • "Ania Dąbrowska" - koncert jednej z najbardziej lubianych polskich wokalistek, który dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń muzycznych.

Bilety na te i inne wydarzenia w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu możecie znaleźć u nas na Biletynie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i rezerwacji biletów na najbliższe spektakle. Gwarantujemy, że Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu stanie się dla Was miejscem niezapomnianych doświadczeń i spotkań z wyjątkową sztuką.

Zaplanujcie wieczór pełen emocji - spektakle i koncerty w Capitol Wrocław

Planując wieczór pełen emocji, warto wybrać Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu. To idealne miejsce spotkań dla wielbicieli kultury i sztuki, oferujące bogaty wachlarz spektakli, koncertów i kabaretów, w których zapewniamy każdemu niezapomniane wrażenia. W Biletynie, gwarantujemy niepowtarzalne przeżycia, łącząc pasję do sztuki z wieloma formami jej wyrazu.

Bez względu na Wasze upodobania, w Capitol Wrocław znajdziecie coś dla siebie. Dla fanów muzyki, polecamy koncerty zespołów o bogatej historii, które swoją grą i wyjątkowym brzmieniem przeniosą Cię w inny świat. Jeżeli jesteście miłośnikiami kabaretów, z pewnością spektakl kabaretów nie pozostawią Was obojętnymi.

Jak wybrać idealne wydarzenie w Teatrze Muzycznym Capitol?

Jakie wydarzenie wybrać w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób szukających unikalnych teatralnych doświadczeń. Wszystkie wydarzenia są przeznaczone dla koneserów. Pamiętajcie, że wybór wydarzenia powinien zawsze odzwierciedlać Wasze zainteresowania i oczekiwania. Teatr Muzyczny Capitol Wrocław oferuje szeroką gamę przedstawień muzycznych, które zadowolą miłośników gatunków muzycznych od operetki, poprzez musical, aż po koncerty znanych artystów. Przy wyborze odpowiadającego Wam wydarzenia, zastanówcie się, co najbardziej Was pociąga: intensywne melodie, błyskotliwe dialogi, czy może intrygujące sceny taneczne? Teatr Muzyczny Capitol oferuje teatralne doświadczenia na każdy gust, dzięki czemu z łatwością znajdziecie spektakl spełniający Wasze wymagania.