kabaret

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4

kabaret

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Bilety na kabaret

Gwiazdy Kabaretu - realizacja telewizji TV4 - Warszawa Klub Akademii Sztuki Wojennej | Kupuj Bilety Online

Powracamy z nowym sezonem Gwiazd Kabaretu!

Nie zabraknie towarzyszącej nam publiczności, a także prowadzącego, w którego rolę ponownie wcieli się Robert Korólczyk, a towarzyszyły mu będą piękne, żywiołowe, niezwykle uzdolnione oraz zabawne Barbara Szelągiewicz, Dominika Dołżyńska, Karolina Waścińska-Łukanowska, Agnieszka Kowalczyk, które razem tworzą GLAM quartet. W tej serii wystąpią dla Państwa gwiazdy polskiego kabaretu i ich trochę młodsi koledzy.

Do zobaczenia! *Program rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w nagraniu godzą się Państwo na wykorzystanie swojego wizerunku

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Kabaret ok ale trudno sie bawić niewiele widząc bo w drugiej części sali widoczność była ograniczona (kotary tylko częściowo na środku rozchylone i na środku ustawione kamery).
Udany wieczór.Dużo śmiechu, a śmiech to zdrowie.
Bardzo udana impreza.
cudowna Grupa oraz Ireneusz Krosny, moc dobrej energii, inteligentnej zabawy, muzyka na najwyższym poziomie, dużo humoru
Bardzo fajne show, dobrze spędzony czas. Artyści wysokiej klasy.
Występ kabaretów oraz skecze - super, świetna zabawa, mnóstwo śmiechu, jak najbardziej warto zobaczyć, cena rozsądna. Natomiast samo nagranie dla tv: strasznie długo to trwa ( bisy, powtórki), przesadzanie publiczności "na siłę". Ogólnie warto.
SUPER Bardzo dobra organizacja. Miła obsługa. No i najważniejsze super artyści kabaretowi. Jedyne do czego mogę się przyczepić, że zrobiły mi się wyraźniejsze zmarszczki mimiczne od śmiechu. Dla uspokojenia dodam, że wszystko doszło do siebie.
Wspaniała zabawa. Wspaniały kabaret, Prowadzący :) Nagranie ? Jakie nagranie....?nie czułam tego, luz i śmiech na całego...
Mucha 06.09.2018 14:15
Postawiłam na oryginalny prezent urodzinowy dla Męża i wybraliśmy się na kabaret Nowaki - był to strzał w 10! Kabaret Nowaki - 10 na 10; ,,Jutrzenka" - 7 na 10; Prowadzący- Robert Korólczyk - 10 na 10; Atmosfera - 10 na 10; Dostosowanie sali do występu - 10 na 10 (mały minus za dostawianie krzeseł tuż przed występem - w efekcie byliśmy w drugim rzędzie, a chcieliśmy siedzieć w pierwszym); Cena w stosunku do jakości - 10 na 10! Reasumując - polecamy!
Kasia i Przemek 26.08.2018 21:54
Wspaniała organizacja. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Występ genialny.Z pełną świadomością i czystym sumieniem polecam.
Doris 24.08.2018 16:23
Super zabawa, organizacja imprezy na najwyższym poziomie. Zobaczyć gwiazdy kabaretu na żywo podczas nagrania dla TV niezapomniane przeżycie i duża dawka pozytywnej energii i humoru. Jedyna uwaga dotyczy czasu, że trochę za długo. To nasz pierwsza taka impreza i chęcią weźmiemy udział w kolejnych nagraniach 😁
Alicjas 24.08.2018 10:02
Kosmos :)
Marcin 24.08.2018 09:18

Polecane