Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

Warszawa, ATM Studio

Warszawa, ATM Studio

ATM Studio - Warszawa

Wał Miedzeszyński 384, 03-994 Warszawa

POKAŻ NA MAPIE

Brak wydarzeń

Bardzo nam przykro ale pomimo szczegółowych poszukiwań nie mogliśmy odnaleźć wydarzeń spełniających podane kryteria

ATM Studio jest najnowszym i jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Znajduje się w Warszawie przy Wale Miedzeszyńskim 384. W Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej powstają znane polskie seriale i programy. Poza tym jest to miejsce udostępnione pod organizacje różnych koncertów i spektakli.

Na powierzchni 14000m2 znajdziemy 7 hal zdjęciowych z garderobami i charakteryzatorniami. Są one w pełni dźwiękowe, wyposażone w cichą klimatyzacje i wentylacje przystosowaną do wymogów nagrań. Na zapleczu jest miejsce do przechowania wielkogabarytowych scenografii. Tak duża przestrzeń jaką dysponuje ATM Studio daje bardzo wieloraki możliwości. Począwszy od realizacji produkcji filmowych, telewizyjnych, seriali, filmów reklamowych, spektakli teatralnych i eventów. W obiekcie można znaleźć firmy, które świadczą usługi na planie. Zarówno przy nagłośnieniu, oświetleniu, technice zdjęciowej jak i post-produkcji obrazu i dźwięku. Swoją siedzibę mają tu spółki ATM System, z nowoczesnym zapleczem technologicznym, a także ATM FX, odpowiedzialna za filmowe efekty specjalne.

To tu wiele gwiazd rozpoczęło swoją wokalną karierę. W ATM Studio powstawał słynny program The Voice of Poland. Poza tym bardzo rozpoznawalnym show realizowano tu znany i kochany przez widzów serial Ranczo. W Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej ATM realizowane są również produkcje reklamowe. Stworzono tu spot Eurobanku w ramach współpracy Domu produkcyjnego Propeller Film oraz agencji Brasil.

ATM Studio – wydarzenia
W ATM Studio występują gwiazdy polskie i zagraniczne. Artyści przybywają tu podczas tras koncertowych, spektakli, występów kabaretowych i nie tylko. Wydarzenia w obiekcie zaplanowane są tak, aby każdy, zarówno dzieci jak i dorośli znaleźli atrakcje dla siebie.

W ATM Studio w Warszawie odbywa się wiele spektakli teatralnych realizowanych przez wybitnych aktorów i reżyserów. Jedną z takich sztuk była „Apollonia” oraz „Koniec” w reżyserii Krzysztofa Warlikowskiego. Słynne przedstawienie „Apollonia” , w którym brali udział m. in. Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Maciej Stuhr, Maja Ostaszewska i wiele innych. Publiczność zachwycała się również sztuka w reżyserii Michała Borczucha – „Apokalipsa” opisywane słowami "delikatnie utkane przedstawienie skupiające się na szczególe, w którym inscenizacja, estetyka oraz koncepcje tworzą – wraz z treścią – idealny splot przeszłości i teraźniejszości, dokumentu i fabuły, intelektu i emocji, i który dodatkowo w zadziwiający sposób wiążą się ze społecznymi i politycznymi problemami dnia dzisiejszego". Poza tymi tytułami gościły tu tytuły takie jak: poruszający tryptyk Teatru Żydowskiego: „Dybuk”, „Golem” i „Malowany Ptak”, kontrowersyjny „Car Samozwaniec” oraz reżyserowane przez Łukasza Witt-Michałowskiego przedstawienie „Pod niemieckimi łóżkami”.

W repertuarze są też wcześniej wspomniane występy komediowe. W ATM Studio gości często Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, K2, Łowcy.B i Kabaret Ani Mru Mru. Na tych występach z pewnością można liczyć na dużą dawkę humoru.

Warszawa inne wydarzenia