kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Cieszyn

Recenzje Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Poprostu wspaniałe, mega wysoki poziom, genialni ! Wykręciło nam jelita. Pani Joanna siedem siódmych 😀
Szczerze polecam. Kabaret na najwyższym poziomie. Uwielbiam panią Joannę :)
Szczęka mnie boli do dziś od śmiania się. Rewelacja. Najlepsze lekarstwo jakie znam.
Jak zawsze super!!! :)
Wspaniały kameralny występ. Kabaret wciąż trzyma poziom, bez wulgaryzmów i chamstwa a jakże zabawny. Wisienką na "torcie" oczywiście jest pani Joanna. Czymże byłaby jednak sama "Wisienka" bez wspaniałego "tortu". Brawo panowie!! Brawo Hrabi, pamiętajcie Toruń was kocha❤❤
Tak na trzy/siódme 😜
Hrabi - genialni jak zawsze!!!
Jak zawsze wspaniała zabawa - profesjonalizm,inteligencja i niewymuszony śmiech.Życzymy wykonawcom i sobie najmniej miliona lat takich występów na scenie!
Było superrrrr!!!
Ze śmiechu spadłam z ławki już na początku i zostałam w tym stanie do końca występu. Rewelacja, chcemy jeszcze!!!
Fantastyczny spektakl. Usmialismy sie do lez! Organizacyjnie bardzo fajnie przygotowane, pogoda dopisala, siedzenie na wolnym powietrzu dodalu uroku I cudownego klimatu. Poszlabym jeszcze raz
Świetnie się bawiłem. Polecam kabaret Hrabi.
Świetnie się bawiliśmy. Kabaret mistrzowsko zabawny.
Kabaret Hrabi jak zwykle przecudowny, wybitni komicy, wspaniały kontakt z publicznością a bisy zapadające w pamięć. Gardło zdarte od śmiechu!
Powiem to tak: ja chcę jeszcze raz!!! 😘
To była moja pierwsza wizyta w Kuźni Kulturalnej. Miejsce bardzo klimatyczne. Występ kabaretu jak zwykle na najwyższym poziomie!!!! Nie mają sobie równych
Wspaniały wieczór I fantastyczny, spontaniczny humor 🙂
Występ wspaniały. Cudownie się bawiliśmy.. Występ przerósł z oczekiwania. Brawo Hrabi! Nie mogę natomiast równie dobrą opinią ocenić organizatora imprezy. Nikt nie był w masce i nikt tego nie pilnował, aby ktokolwiek był. Sala była przepełniona bardzo słaba klimatyzacja. Życzyłbym sobie chodzić na takie wspaniałe występy jeszcze długo, ale jak organizatorzy będą tak do tego podchodzić, to czuję że we wrześniu znów przestaniemy chodzić na imprezy kulturalne. Wszystko to co jest napisane żółtym drukiem powyżej nie miało miejsca. My oraz kilka innych osób to były wyjątki w maskach a odstęp kompletnie nie zachowane - sala przepełniona.. Nigdy nie pójdę już do Kuźni na żaden występ, choćby najlepszy. Pandemia się nie skończyła., a państwu organizatorom polecałbym przelecieć się do Portugalii, która była zamknięta przez dwa lata, i zobaczyć jak do wszystkiego podchodzą dzisiaj. Szanują innych. Noszą maski. Przestrzegają zasad. Nie chcą być już zamknięci.
Jak zwykle humor na Wysokim poziomie.
Mega sprawa! Od dawna nikt nie sprawił takiego fanu.
Rewelacyjny występ, klasa artystów, którzy nawet w obliczu nieplanowanych zdarzeń (np. złamana noga od stołka) potrafili z tego zrobić część programu. Polecam każdemu.
Cudowne i radosne chwile z Kabaretem Hrabi. Jak zawsze 🙂 . Ukłony również dla Pana Czesława Jakubca. To był genialny pomysł na stworzenie programu z operą w roli głównej. Brawo! Oczywiście piękne wydarzenia tylko w pięknym miejscu, jakim jest Kuźnia Kulturalna 🙂 .
Polecam !!! Zakwasy na policzkach gwarantowane ;)
Hrabi w najwyższej formie!
Dawno tak dobrze się nie bawiłem!
Brak maseczek wśród publiczności, nikt nie sprawdza i nie wymaga noszenia, duszno. Występ świetny
Kabaret Hrabi jest niesamowity. Są najlepsi ❤️
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret