Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

kabaret Kabaret Hrabi - nowy program

Kabaret Hrabi & Impro Quartet - Świąteczne Impro

kabaret Kabaret Hrabi - nowy program

Kabaret Hrabi & Impro Quartet - Świąteczne Impro

Kabaret Hrabi & Impro Quartet - Świąteczne Impro - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Impro” to wyjątkowa forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana, znana i uwielbiana przez publiczność na całym świecie. To spektakl, w którym widz staje się jego kolejnym aktorem, a także w znaczącej mierze współautorem scenariusza. To właśnie sugestie widzów decydują o przebiegu danego wieczoru, dzięki czemu każdy spektakl staje się w pełni niepowtarzalną i nieprzewidywalną prapremierą.

Śmiechy do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i niebywałe zwroty akcji – to wszystko na wyłączne życzenie naszej ukochanej publiczności.

Gramy bez prób, bez scenariusza, bez reżysera. Zrealizujemy wszystkie najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni. Prawie dwie godziny ekstremalnej, komediowej potyczki Kabaretu Hrabi oraz Impro Quartet. Albo nas znienawidzisz, albo pokochasz na zawsze. Zaryzykuj. Przyjdź.

Wykonawcy: Kabaret Hrabi (Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch) oraz Impro Quartet (Katarzyna Michalska, Agnieszka Bajer, Michał Głowacki, Andrzej Perkman)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

19.12.2022, 20:30 Scena Relax
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Kabaret Hrabi & Impro Quartet - Świąteczne Impro

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret