kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju

kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Bilety na kabaret

Twórczość Kabaretu Moralnego Niepokoju w dużej mierze odnosi się do aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć także nieobca jest im poetyka absurdu. Twórcy grupy, jak sami mówią, stronią od tematów politycznych, chociaż nieraz w ich skeczach można odczuć cyniczne uwagi skierowane w stronę "organów rządzących". Cechą rozpoznawczą Kabaretu Moralnego Niepokoju jest to, iż na scenie oprócz aktorów pojawiają się również muzycy, którzy wzbogacają cały występ i nadają mu żywy i niepowtarzalny charakter. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę i najwyższy poziom rozrywki!

Krótka historia Kabaretu Moralnego Niepokoju

Początki grupy znanej dziś jako "Kabaret Moralnego Niepokoju" sięgają niemal 30 lat wstecz, do roku 1993 i Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego na którym to pojawiła się informacja o powstaniu "Klubu poszukiwaczy Prawdy i Piękna". Niedługo potem, w 1994 roku (jak podają źródła w sali numer 4) premierę miał pierwszy skecz grupy pod tytułem "Królewna, Rycerz i Smok". Z czasem Klub przekształcił się w Kabaret Moralnego Niepokoju, który znamy dzisiaj.

Kto tworzy Kabaret Moralnego Niepokoju?

Dziś KMN tworzony jest przez:

  • Roberta Górskiego, pełniącego rolę lidera zespołu oraz autora tekstów skeczy kabaretowych, ostatnio Robert Górski jest najbardziej znany jako Prezes w serialu "Ucho Prezesa"
  • Przemysława Borkowskiego, który poza karierą w Kabarecie Moralnego Niepokoju i współtworzeniu tekstów skeczy jest autorem kilku powieści kryminalnych
  • Mikołaja Cieślaka, którego poza sceną kabaretową i "Uchem Prezesa" możemy zobaczyć w wielu epizodycznych rolach filmowych
  • Rafała Zbiecia, który poza występami w KMN pojawiał się również w kampaniach społecznych (np. Zostań na 30 dni wege organizowanej przez fundację Viva)
  • Rafała Krauza, muzyka akompaniującego Kabaretowi Moralnego Niepokoju podczas występów.

Na przestrzeni lat przez Kabaret Moralnego Niepokoju był współtworzony przez wielu aktorów i muzyków, wśród których najbardziej rozpoznawalną postacią jest Katarzyna Pakosińska, współzałożycielka KMN, która w 2011 roku zdecydowała o opuszczeniu go i skupieniu się na solowej karierze kabaretowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Kabaret Moralnego Niepokoju

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Moralnego Niepokoju

Zabawne. Na piosence nie dało się zrozumieć tekstu a i w mowie przepadały kwestie
świetnie przygotowany, zabawny, nowy program! Polecam!
Zawsze genialni! A Robert mistrzostwo!
Bardzo dobrze się bawiłem, uśmiałem co nie miara. Jeden z moich ulubionych kabaretów. Pan Cieślak wymiata!
Mi się bardzo podobało.. Kabaret na żywo to wspaniałe przeżycie 😊
Dawno się tak nie ubawiłem. Telewizja niech się schowa to co można przeżyć na żywo.
Wieczór był niesamowity, dziękuje za wspaniały występ. Profesjonalnie chętnie wrócę na wasz występ mogę was oglądać na okrągło. Dla organizatorów katastrofa. Jak można dozwolić w czasie pandemii ludziom siedzieć bez maski z zerowym odstępem. Tragedia. Nawet szczepienia nie były sprawdzane. Aż strach kupować jakiekolwiek dodatkowe bilety. Specjalnie zadzwoniłam żeby się upewnić czy są jakiekolwiek reguły pan telefonicznie potwierdził ze tak. A tu taka niespodzianka. Narażacie aktorów na takie niebezpieczeństwo.
Było super. Nowe skecze, nie widziałem ich nigdzie wcześniej.
Dobra zabawa i wspaniała atmosfera
Są profesjonalni , super, cudowni ale za drodzy!!!!
Rewelacja!!!
Występ godny polecenia, tytułowy skecz finałowy- rewelacja, 2 godziny dobrej zabawy.
Genialny występ, stale świetne skecze, Zespół nadal w najwyższej formie. Jedyny minus, to że obsługa filharmonii podkarpackiej nie pilnuje widzów w zakresie obowiązku zasłaniania ust i nosa
Było rewelacyjnie. Polecam każdemu.
Bardzo ciekawie i śmiesznie-jak zawsze KMN :)
Świetny występ! :)
Rewelacja
Super i nowy fajny program KMN , extra występ dużo śmiania
aldona7napieracz@gmail.com
Super klimat, bardzo ciekawy program
Świetna zabawa i pełen profesjonalizm
Świetny występ. Polecam:)))
Było fantastycznie zapomnieliśmy całkowicie o problemach codziennego życia.
Było warto wybrać się na kabaret, jak zwykle Kabaret Moralnego Niepokoju nie zawiódł. Jedyne zastrzeżenie mam do nagłośnienia, nie zawsze było wszystko dobrze słychać.
Mistrzowie świata 💪
Zobaczyłem KMN na żywo - mogę umierać.
Najlepszy kabaret, świetny program, bardzo polecam :)
Super zabawa
Bardzo fajny tylko za szybko zlecialo
Było bardzo fajnie-czasem tylko Robert Górski z KMN mówił tak szybko ze ciężko było go zrozumiec:)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret