kabaret
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Bilety na kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Gdynia Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A. | Kupuj Bilety Online

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdynia

Recenzje

Brawo KMN- tego jeszcze nie bylo ...
Uśmiałam się do łez 😉
SUPER WYSTĘP !!! KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU NIE DO PODROBIENIA !!! JAK ZWYKLE DALI CZADU :-)))
Robert Górski et consortes w najwyższej formie.
Byłem na 3 ostatnich programach KMN. Może dlatego część skeczów wydawała mi się trochę wtórna. Nowe numery są niezłe, ale chyba zrobię sobie przerwę na następny program. Niech trochę świeżej wody przez tę rzekę przepłynie ;)
Super występ! Górski - zaje..fajny, jak zwykle. Ale właśnie może trochę brak mi było reszty zespołu (?). Pamiętam ich z poprzednich skeczów i (no doubt) też dają ognia (.. wejściowo-wyjściowe, takie sobie wymarzyłem :-) ). A tutaj trochę jakby pojawił teatr jednego aktora...No ale sumarycznie poziom 1-sza klasa !
Humor wyszukany. Wysoki poziom i co ważne bez polityki.
Zgodnie z tytułem skecze premierowe. Jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie. Polecam
Rewelacja serdecznie polecam
Super, polecam;)
Fantastyczna zabawa, uśmiałam się do łez
Dwie godziny udanej zabawy, wszystkie skecze nowe i nie znane.A Górskiemu to się japa w ogóle nie zamykała przez cały występ! Szacun!
Zabawa doskonała, kabaret jest świetny, Robert Górski - wspaniały !!!
Zdecydowanie spodziewałam się lepszej zabawy, stać ich na więcej.
No suuupeer... Ośmiałam się jak nie wiem co. To jest mój ulubiony kabaret!
Było super, ośmialiśmy się niemiłosiernie.
Super występ !!!!!!
Super występ!!! Bez polityki, sytuacje z życia wzięte, przedstawione z zabawny sposób. Polecam. Jak zwykle najwyższa forma.
Kabaret Moralnego Niepokoju - Oni są nie do pobicia! Super!
lekkie spóźnienie, ostatni skecz raczej nie należał do "nie granych", dużo improwizacji niekiedy na siłę...
Fantastyczna zabawa, świetny sposób na spędzenie ostatkowego popołudnia☺️
Małgorzata 01.12.2019 14:57
Ubawiłem się, ale po (moim zdaniem) najlepszym polskim kabarecie spodziewałem się czegoś więcej i bardziej finezyjnych skeczy.
Świetna zabawa, zostałam rozbawiona do łez. Polecam.
Szału niema, kabaret jednego aktora, Górski i nic wiecej, kilka dobrych momentow.
Doskonała zabawa. Robert Górski w świetnej formie :-)
Było super
Uwielbiam ten kabaret!!! Gorąco pozdrawiam Pana Roberta Górskiego i jego zespół. Ten występ to co najmniej 1,5h autentycznego śmiechu.
Bardzo lubię kabaret Moralnego Niepokoju od lat ivh ogladam , ale ten program mnie jakoś nie porwał. Bylrm na Smile, AninMru Mru i z ciezkim bolem serca musze przyznac, ze lepiej sie nawilrm. Po prpstu na Smail brzivh bolal mnie ze smiechu, tutaj juz troche mniej. Dlatego tez taka ocena. Nadal oglądam z chęcią, ale ten program jakoś osobiście minnienprzypadl to gustu jak w przypadku pozostalych.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Gdynia inne wydarzenia