kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali - Bilety na kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali - Inowrocław Teatr Miejski | Kupuj Bilety Online

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

02.10.2020, 18:00 Teatr Miejski
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Inowrocław

Recenzje

Batdzo fajnie zobaczyć kabaret na żywo. Kabaret Moralnego niepokoju jak zwykle rozśmieszyl do łez.
Kabaret jest tak dobry, że pomimo złości z powodu trudów zakupienia biletów z miejscami centralnymi i ostatecznie w dniu przedstawienia wylądowaniu na skraju rzędu z widokiem na ścianę (durne rozwiązania Teatru Capitol w czasach wirusa) , wyszłam bardzo zadowolona, rozbawiona i usatysfakcjonowana. Bardzo polecam Kabaret w przeciwieństwie do Teatru Capitol i jego prostackich zasad łapanki miejsc przed samym przedstawieniem!!! Byłam na kilku różnych przedstawieniach kabaretowych i Moralnego Niepokoju pozostaje nadal na I miejscu! :-)
Występ był suuuper!!! Kabaret Moralnego Niepokoju jak zwykle niezawodny :)
Pierwsza liga kabaretu - jak zwykle :-)
Było prześmiesznie!!! Nie znajduje słów by tę pyszną zabawę opisac .
Małgosia 17.09.2020 00:01
super, można było się zrekaksować
wspaniały wieczór, praktycznie same nowe skecze i wszystkie przygotowane i wykonane w bardzo przemyślany sposób. Ogólem ręce bolały od oklasków, twarz od śmiechu.
Występ super, choć części nie widziałam z powodu przepełnionych łzami śmiechu oczu. Kilka razy prawie spadłam z krzesła - ogólnie było bardzo śmiesznie. Organizatorzy zadbali, aby było również bezpiecznie.
Miło i przyjemnie.
Stanisław 15.09.2020 21:03
Bardzo dobrze - ważne że nie było powtórek starych kawałków
Warty obejrzenia.Polecam.
Poprostu super.
Rewelacja!!!
Niestety tym razem KMN nie powala - baaardzo daleko mu do formy, którą osiągali skeczami "Jerzyk dzisiaj nie pije" lub "Będzie Pan zadowolony". Jakoś(ć) dowcipów w większości słaba, owszem - jak to zwykle - kilka perełek, ale na pewno nie ten level co kilka lat temu. Szkoda.
wieczór udany, śmiechu dużo :) polecam!
Polecamy!
Super występ
Super 😃
Katarzyna 15.09.2020 08:51
100 minut dobrej zabawy. Polecam!
Zbigniwe 15.09.2020 08:45
Wyśmienity występ!! Doskonała zabawa, a Kolczaste Kasztany PETARDA !!
Zajebiste poczucie humoru....
KMN jak zwykle bawi, nawet ich znane skecze na żywo rozśmieszają do rozpuku. Jedyne zastrzeżenie mam do organizatorów za fatalne nagłośnienie. Ale poza tym zabawa przednia
Świetny program, super zabawa.
Sam kabaret - rewelacja. Rozczarował fakt o niedostępności balkonu. Skoro miałem wykupione na nim miejsca, należałoby zweryfikować cenę biletu, za plastykowe krzesła gdzieś z boku widowni.
kabaret moralnego niepokoju jak zwykle spisał się na medal goeąco polecam można się pośmiać, ale jeśli chodzi o nagłośnienie to porażka na trybunach bocznych trzeba było się domyślać co mówi ekipa z kabaretu całą imprezę trzeba było się bardzo skupiać i domyślać co mówią. Pozdrawiam
SUPER ZABAWA. WARTO BYŁO POCZEKAĆ.
Super! !!!Fantastyczny występ! !!!Pełen profesjonalizm, humor na najwyższym poziomie i ubaw po pachy! !!!Jesteście najlepsi! !!!!Polecam wszystkim! !!!!Dziękuję za cudowny wieczór z uśmiechem, pozdrawiam
Wspaniały występ warto było czekać
1,5 godziny świetnych skeczów! Po występie bolał mnie osobiście brzuch, ze śmiechu oczywiście
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane