koncert
Stare Dobre Małżeństwo

koncert

Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo - Bilety na koncert

Stare Dobre Małżeństwo - Inowrocław Teatr Miejski | Kupuj Bilety Online

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Inowrocław

Brak wydarzeń w: Inowrocław

Recenzje

Cudowny koncert, cudowni artyści, cudowny wokal, słów brak..... kocham, kocham kocham:):):)
Koncert udany, muzycy w formie, jak zawsze, miejsce do organizacji koncertów OK, nawet miejsce na balkonie pozwalało na komfortowe oglądanie występu. Na nagłosnienie rowniez nie można narzekać.
Ukontentowana, dusza miło połechtana. SDM to klasa sama w sobie. Najlepiej zbisowany koncert. I nie mam nic przeciwko "niehigienicznemu rozlewowi wazeliny"!
jak zwykle no topie u pasjonatów
To był cudowny koncert, jak zawsze. SDM jest wyjątkową grupą niezwykle wrażliwych i utalentowanych osób które mają cudowną zdolność łączenia wszystkich ludzi. Odkąd pamiętam słuchają ich starzy i młodzi, niezależnie od preferencji muzycznych. Na ich koncerty przybywają miłośnicy poezji ale również muzyki metalowej, rapu, rocka i wszelkich innych stylów. SDM jest ponad podziałami bo trafia prosto do serca i to jest najpiękniejsze. Do tego cudem jest że Pan Myszkowski czym starszy tym ma piękniejszy głos. Muzyczna uczta i do tego wybitny skrzypek - takich artystów dziś coraz mniej. Dziękuję z całego serca
Rewelacja. Najlepszy koncert SDM na jakim byliśmy. Oprócz nowego repertuaru dobrze znane "klasyki". Są w wybitniej formie.
Takie koncerty już się nie zdarzają. Publiczność, która zna każdy tekst i ten sprzed ponad 30 lat i ten sprzed miesiąca. Owacje (kilkukrotne) na stojąco. Artyści, którzy potrafią utrzymywać żywą relację ze słuchaczami przez cały koncert. I telefonów nagrywających brak. Magia :)
Koncert wyjątkowy. Muszę go powtórzyć.
Przepięknie i wzruszająco trochę humoru a całość jednym słowem FANTASTYCZNA
Koncert rewelacyjny. Niesamowicie klimatyczny. Doskonały kontakt z widownią.
Idealnie!
Kolejny koncert pełen wzruszeń i emocji. Dziękuję!
Jak zawsze na koncercie Starego Dobrego Małżeństwa klimatycznie, nastrojowo i refleksyjnie. Duża klasa.
Dobra impreza dla dziadków
Rewelacyjny koncert! Inny niż wszystkie. Wspaniały, charyzmatyczny zespół.
Zespół przearanżował piosenki pod malejące z wiekiem możliwości wokalne wokalisty. Wokalista śpiewał lepiej pod koniec koncertu, czyli nie zrobił rozgrzewki, czyli zlekceważył publiczność. Koncert zaczął się z 10 minutowym opóźnieniem, zespół wyszedł na scenę dopiero po oklaskach, jakby to były wielkie gwiazdy, a nie grupa, która od 40 lat śpiewa ciągle to samo. i nic nowego. To była niegodna chałtura, a nie koncert. Czas przemyśleć emeryturę lub granie na weselach.
Mistrzostwo w każdym aspekcie. Klasa, talent, niebywała skromność.
Super koncert, karma dla duszy i ciała, oby takich więcej. Ogromny szacunek dla wykonawców,czysty profesjonalizm, jeszcze raz dziękujemy.
Koncert SDM doskonały !!! Uwagi: - sala widowiskowa BCK Biała Podlaska - ciasno , brak miejsca na nogi, siedziałem na połamanym krześle (oparcie było złamane) , na krzesła są założone bardzo śliskie pokrowce. Wejście i Wyjście do sali beznadziejnie ciasne (w razie ewakuacji - będzie tragedia), oświetlenie sceny - jak na taniej zabawie. Pieniądze zapłacone za bilety są wtarte koncertu, ale na pewno nie komfortu jego ogladania
Na koncercie tego zespołu byłam już trzeci raz. Zawsze mnie wzruszają stare piosenki a z wielką ciekawością słucham nowych.
Mój ukochany zespół, bardzo dobry występ.
Koncert byl fantastyczny bo SDM jest poprostu nie starzeje sie
Zakup biletów przebiegł sprawnie. Koncert fantastyczny i niezapomniany.
Opinia na temat poziomu wystepujących - bardzo udane wydarzenie ! Natomiast miejsce wydarzenia zostawia wiele do życzenia-było bardzo gorąco, zapach potu i perfum - mieszanka wybuchowa, krzeselka jak na stołowce i komentarz artystów podsumowujący jakość odłsuchu i oświetlenia nie zostawia miejsca już do dalszych komentarzy. Za taką cenę powinna być wyższa jakość usługi.
Super koncert już czekam na kolejny.
Świetna impreza. Byłem z córką, która zna ich tylko kilka kawałków i mówiła, że fajnie się bawiła.
Koncert rewelacyjny SDM wspaniali, polecam
Koncert super jak zawsze ale sala mało klimatyczna.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Inowrocław inne wydarzenia