kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni - Bilety na kabaret

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia.

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.
Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Dzierżoniów

Recenzje i opinie: Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

KLASA SAMA W SOBIE!! HUMOR NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!
No występ fenomenalny!!!!!! Kiedy minął czas .... nie mam pojęcia. Bawiliśmy się super. Polecam ten program.
Jestem zachwycona, super występ
Było super, a zwłaszcza wypad pracownikow do klubu, pozdrawiamy 😊
Super występ.Byliśmy już kolejny raz na tym kabarecie i jak zawsze rewelacja....Miło i uśmialiśmy się do łez .Disco w wykonaniu Panów było najlepsze....Gratulacje.
Kabaret Moralnego Niepokoju bawi jak zawsze świetnie, prawie dwie godziny dobrej zabawy. Co do organizacji, mam bardzo duże zastrzeżenia. Przy wejsciu mierzono temperaturę, należało wypełnić też ankietę, były maseczki. Niestety, po zajęciu miejsc większość ludzi zdjęła maseczki i nikt nie zrobił nic, aby to zmienić. Na moją uwagę pan który w filharmonii niby czuwa nad wszystkim, powiedział mi że nic nie mogą zrobić z tym fantem. To mnie bardzo dziwi, bo nawet na biletach jest napisane o maseczkach, a okazuje się, że w środku czwartej fali nikt się tym nie przejmuje.
Mile spędzony czas, każdy kto lubi ten kabaret to się nie zawiedzie.
Występ rewelacyjny. Każdemu polecam. Warto obejrzeć nawet kilkukrotnie.
Świetny występ,ubaw po pachy,polecam.
Na żywo zdecydowanie lepiej polecam
Super zabawa, hak zwykle świetni
Jednym słowem -rewelacja.
KMN praktycznie nigdy nie zalicza wpadek i zawsze trzyma wysoki poziom. Tak było i tym razem. Dobra zabawa przez cały czas trwania występu. Sądząc po reakcjach widowni wszyscy świetnie się bawili.
Skecze już znane,ale i tak warto iśc.
Występ rewelacyjny, gra aktorów perfekcyjna, serdecznie polecam. Jedyne co przeszkadzało to zbyt głośne nagłośnienie, które przeszkadzało w zrozumieniu niektórych dialogów.
Ten kabaret to gwarancja super zabawy , szkoda tylko że nie było Mikołaja Cieślaka.
dużo nowego mało polityki czyli świetnie
Na żywo pierwszy raz na tym kabarecie byliśmy zawsze w telewizji oglądamy było super ale nie ukrywam że brakowało nam Pana Mikołaja wtedy byłoby 5 gwiazdek
Bardzo fajny program. Polecam
Występ super, tylko trochę krótki ;/
Super występ :) Dawno nie byliśmy na tak dobrym kabarecie. Życiowe sceny :) Szczerze polecam. Nowy program, którego nie obejrzymy jeszcze w tv.
Niezmiennie najwyższy poziom. Gratuluję i dziękuję za wspaniałą zabawę.
nieprzypadkowy_widz 24.10.2021 14:38
Świetny występ, śmiałam się przez cały czas 😁 polecam
Super śmiesznie...ale za krótko:)
Bez Mikołaja Cieślaka to występ powinien być odwołany przecież Cieślak i Górski to podstawa KMN ,niektóre skecze były już w TV .To nie był występ jakiego oczekiwałam
Na występach komercyjnych powinien być program świeży a nie taki ,który pojawiał sie już w tv. W sumie w całym repertuarze dwa nowe skecze, Był locdown można było coś wymyślić a nie siedzieć i narzekać na brak występów [kasy] i czekać na dofinansowanie rządowe.... Szału nie ma, a i nowa twarz nie rozśmiesza do łez. Moim zdanie najgorszy występ jaki był w cze-wie,a byłem na 6-ściu pozdrawiam. Daro.
Było naprawdę super
Brak reakcji organizatora na to że prawie nikt nie przestrzegal zaleceń sanitarnych!!! Cała sala pełna ludzi-kilkaset osób, których może 20 miało maseczki na twarzy. Gdyby nie powyższy fakt bawiłbym się dużo lepiej.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret