kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni - Bilety na kabaret

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia.

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.
Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Rewelacja, uśmiałam się jak nigdy!
Wspaniała zabawa. Ani minuty nudy. Panowie w świetnej formie ! A pani Agata? Strzał w 10 ❤ To był nasz trzeci raz we Wrocławiu i czekamy na nowy program. Najlepszy kabaret !
jak zawsze petarda NAJLEPSZY KABARET W POLSCE
Wydarzenie powinno być odwołane ze względu na sytuację pandemiczną. Organizatorzy wykazali się pełną ignorancją w tym zakresie.
Petarda! Na żywo to jednak inna bajka. Pozamiatali. Wypad do „Pasieki” rozwalił system. To trzeba przeżyć. Tekstem „ A piąta fala niech wypierdala” panowie zakończyli występ. I tego się trzymajmy.
Zgodnie z oczekiwaniami - występ dobry, polecam
Doskonałe ujęcie obecnej rzeczywistości - świetny humor i rewelacyjna gra aktorska! Brawo! Śmiałam się z samej siebie 💪💪🤣🤣👍
Świetna zabawa! Duzo smiechu... super wieczor
Było super
Super!! Godny polecenia, chciałoby się jeszcze raz:)
Drugi raz nie pójdę . To repertuar raczej na poziomie powiatowym, nie dla mnie .5-osobowy zespół to trochą za mało aby wypełnić 2 godz. widowiska Scenografia raczej beznadziejna .Organizacja imprezy bez zarzutu .
Genialne!!! W trakcie długiego występu i nowych skeczy spodziewałem się, że mogą pojawić się słabsze i mniej śmieszne momenty ale praktycznie nie było takich. Prawie 2 godziny świetnego humoru i śmiechu:)
Występ na bardzo wysokim poziomie, bawiłem się wybornie. KMN udawdnia że mimo lat nadal potrafi bawić i zaskakiwać publiczność swoim dowcipem.
Chcę iść jeszcze raz! Samo życie! 4 fala wypierdala!
Było cudownie. Występ genialny
Mistrzostwo!!!
Super rozrywka mega relaks
Świetny skecz 😁😁😁
Fabrykanci uśmiechu:-)
Piotr i Ewa 18.01.2022 11:33
Super,
Bardzo miła atmosfera. Śmiech do lez
Zabawa do łez. Świetny.
Jakość i jeszcze raz jakość. Chłopcy jak zwykle na jak najwyższym poziomie.
repertuar bardzo miło mnie zaskoczył. polecam każdemu udział w spotkaniach z tym kabaretem. łzy ze śmiechu same płyną.
Chciałam podziękować biletyna.pl, a w szczególności Pani Katarzynie Prokurat. Wczoraj utknęliśmy w korku i gps pokazywał, że nie zdążymy na występ o 17:30. Była 17:05 i teoretycznie bok biletyna.pl o tej h już nie pracuje. Okazało się jednak, że moja rozpaczliwa wiadomość na Messengera z prośbą o przebookowanie biletu została odczytana! Pani Katarzyna momentalnie mi odpisała i bez najmniejszego problemu wymieniła bilety na późniejszą godzinę. Nie spodziewałam się tak wspaniałej obsługi klienta. Życzę sobie i innym, by wszystkie firmy tak dbały o swoich klientów jak biletyna.pl. Dziękuję raz jeszcze Pani Kasiu za uratowanie wieczoru
rewelacja
Przezabawny kabaret
Panowie jak zwykle w formie, tym razem nie byli grzeczni :) Rewelacja!
Panowie jak zwykle nas nie zawiedli
Fantastyczny
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret