kabaret Kabaret Neo-Nówka

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

kabaret Kabaret Neo-Nówka

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka - Bilety na kabaret

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków.
Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo.
Artyści gwarantują niezwykły jubileusz w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną.
Jesteście gotowi? Zapraszamy na urodziny jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

26.11.2021, 20:00 Netto Arena
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Szczecin

Recenzje 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Neonowka SUPER!!! Brak oparć na Kadzielni straszna porażka ponad dwie godziny odczuwa się dyskomfort za taką kasę można już wymagać.
Super impreza😀😍dziekujemu
Niby śmiesznie, jakby fajnie ale w porównaniu z nowymi programami Neonówki to kotlety (lekko podgrzane) . Niestety nie było fan-u na 100% a ledwie 50 a to na Neonówkę za mało. I tak was nadal smakuję najlepiej - Lepszy Żurek niż zalewajka świętokrzyska typu KSM.
Mimo przerwy w występach, Panowie byli w formie, muzyczny team także. Świetna zabawa , czekam na kolejna wizytę w Kielcach.
Występ był bardzo udany, jak zwykle neonówka nie zawodzi, dużo śmiechu i dystansu do siebie. Polecam
Moim zdaniem Najlepszy kabaret w Polsce i Mój NR 1 Dostarczają tyle humoru i dawki pozytywnych wrażeń że trudno to ocenić Z tęsknotą czekam na kolejny występ!
Cudowna impreza, występ pierwsza klasa. Malownicza sceneria i wspaniala atmosfera. Neonówka jak zawsze poziom mistrzowski.Jedynie ławki w Kadzielni mega niewygodne.
Super Fajny program.
Niesamowite wrażenie. Neo-Nówka zagrała rewelacyjny spektakl.
Super zabawa.
Występ naprawdę dobry. Szkoda jednak, że ,3/4 programu było powtórką występu z przed 2 lat. Ceny gadżetów bez możliwości otrzymania autogragu bez komentarza.
Świetna impreza. Zabawa do łez,
WYSTĘP BYŁ ŚWIETNY, SUPPPER SIĘ BAWIŁYŚMY I PROSIMY O CZĘSTSZE WYSTĘPY W KIELCACH, MAMY NIEDOSYT. POZDROWIENIA DLA CHŁOPAKÓW Z KABARETU.
Występ rewelacja . Polecam każdemu ☺️
Było super...najlepszy kabaret ever
Było cudownie!
Super występ. Skecze nowe i stare w nowym wydaniu petarda. Usmialismy się 😄
Było super! Wystep trwał dwie godziny, sporo nowości 😊
Jesteśmy zadowoleni z występu kabaretu Neonówka. Był to mile spędzony wieczór w dobrym towarzystwie.
Kabaret Neo Nowka jak zwykle niezastpiony i na najwyższym poziomie
Występ jak zwykle fantastyczny. Rewelacyjny wieczór pełen dobrego humoru. Poprostu mega!!! Polecam zdecydowanie. Widać było że chłopaki dali z siebie 100% i nawet gdy pojawiały się numery stare wprowadzali bardzo dużo urozmaicenia wielki" +" . Skecz o bogu po nowemu czad. No i ten o cmentarzu mega:)
Genialny kabaret, świetne skecze. Przy Neo-Nówce nie da się nie śmiać. Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś zjawią w Kielcach.
Bardzo mi się podobało, razem ze swoją rodziną dobrze się bawiliśmy.
Świetna zabawa. Ogromny talent aktorski w połączeniu z dystansem do świata i samych siebie członków kabaretu Neo-nówka to jest zawsze gwarancja dobrej zabawy. Polecam serdecznie.
JUST 22.07.2021 10:56
Jak zawsze są świetni!
Jak zwykle rewelacyjni. Obawiałem się że będą odgrzewać stare kotlety. Ale nie. Wszystko w starym temacie ale na nowo. Brawo
Naprawdę warto, nie pamiętam kiedy tak się "uśmiałam"
Świetna zabawa. Jak na Neo-Nówkę przystało.
*********Było super
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret