Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Kabaret Szczecin - Bilety na kabarety 2024/2025


Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Lubię to!

 KUP BILET

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2025

 KUP BILET

Szczecin to piękne miasto — co roku odbywa się w nim cała masa wydarzeń kulturalnych, które przyciągają tłumy. Opera, koncert, teatr letni czy kabarety to tylko niektóre z nich. Bilety na każde z nich znajdziecie w serwisie internetowym Biletyna. Czekają tam na Was!

Poznajcie największe atrakcje Szczecina i okolic

Mieszkacie na stałe w Szczecinie? A może raz na jakiś czas odwiedzacie ten rejon Polski? Szczecin to jedno z tych miast, które mają bogatą historię i równie bogaty kalendarz imprez, w tym tych odbywających się cyklicznie. Wydarzenia kulturalne, takie jak Polska Noc Kabaretowa odbywają się w Filharmonii czy Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec.

Jakie jeszcze miejsca warto zobaczyć podczas wizyty w Szczecinie? Na liście TOP 10 znajdziecie takie atrakcje jak: Zamek Książąt Pomorskich, Wały Chrobrego, Muzeum Techniki i Komunikacji Zajezdnia Sztuki, Bulwary Szczecińskie czy Wieża widokowa Bazyliki Archikatedralnej.

Polska Noc Kabaretowa 2023/2024 i inne długo wyczekiwane wydarzenia w Szczecinie — nowy program czeka!

Czekacie na nowy program Kabaretu Smile? A może uwielbiacie występy takich gwiazd jak Artur Andrus? Chcecie spędzić wieczór inaczej niż przed telewizorem? Serwis biletyna.pl to miejsce, w którym czekają na Was bilety na kabarety i komediowe show dedykowane prawdziwym koneserom dobrego humoru.

Program na nadchodzący sezon to wiele różnych wydarzeń, które odbędą się właśnie w Szczecinie. Jakie kabarety będzie można zobaczyć w sezonie 2023/2024? Ich lista jest długa! Te najdłużej wyczekiwane to między innymi występ Katarzyny Pakosińskiej "Trzy Dekady Śmiechu" i nowy program Kabaretu Smile na jubileusz 20-lecia działalności na scenie kabaretowej.

Atrakcje Szczecin — muzyka, teatr baniek mydlanych, Wielka Gala Noworoczna i wiele innych

Koncert, filharmonia a może opera? Jeśli chcecie na kilka godzin zapomnieć o codzienności i oddać się rozrywce, to sięgnijcie po harmonogram wydarzeń odbywających się w Szczecinie. Kalendarz imprez i bilety na każde z dostępnych w nim wydarzeń czekają na Was na stronie biletyna.pl!

Znajdziecie tam nie tylko wejściówki na występy kabaretów i stand-uperów, ale także bilety na inne wydarzenia kulturalne, muzyczne i teatralne w wielu polskich miastach. Koniecznie sprawdźcie, co jeszcze dla Was przygotowaliśmy!