kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia - Bilety na kabaret

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?
Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

24.01.2022, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET
 KUP BILET
12.02.2022, 20:00 Dom Kultury "Mors"
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
19.02.2022, 20:00 Lubski Dom Kultury
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

2 godziny bardzo dobrej zabawy co było widać po całej publiczności. Chłopaki dali z siebie wszystko :)
Polecamy!
Super, swietna zabawa
Rewelacja szkoda że tylko te 5 * dałabym więcej. Będę obserwować i nie był to ostatni raz ;)
Super! Będę częściej chodzić, uśmiałam się do łez!
Super!!!
Ubaw po pachy, Uwielbiam panów ☺
Ubawiłam się i dobrze że wyciągnęłam męża bo on też:)
Ogólnie fajnie , wesoło , ale brak nowych skeczów !!! Po okresie gdy nie występowali ( wiadomo Pandemia ) spodziewałem się czegoś nowego , w końcu mieli na to czas .
Niemal 2 godziny ciągłego śmiechu. Wszystko z klasą jednocześnie i bez zbędnych bluzgów i naśmiewań co ma czasem miejsce np. w stand up' ach. Dużo żartu sytuacyjnego i fajne angażowanie publiczności.
Cudowni jesteście! Uśmiałam się do bólu brzucha i szczęk😂 Czas się nie liczył, bo koniec występu był zaskoczeniem. Do następnego razu! Kocham Was!
Było extra
Było super ❤️
Najlepsi👏👏👏🤣
Świetnie się bawiliśmy, warto było przyjść.
Panowie z kabaretu przygotowali się do występu wzorowo. Zapoznali się z nazwami miejscowości gminy Grudziądz, aby później wykorzystać je w trakcie występu. To baardzo miłe. Zabrakło co prawda Mariolki- Gabryśki, ale i tak było wesoło.
Bawiliśmy się świetnie, całą rodziną, czekamy na kolejne spotkanie w "realu" ;-) pozdrawiamy
Fajny występ! Na żywo o wiele lepiej się ogląda niż w TV ;-)
cypisek83 01.12.2021 17:27
Super!! Śmiechu co nie miara 🙂 jesteśmy bardzo zadowoleni z występu 🙂
Było super!!!
Kabaret bardzo fajny ,boki zerwane ze śmiechu ale miejsce nie fajne ponieważ z tylnich foteli niestety nic nie było widać,brak jakiegokolwiek podwyższenia sali...
Jak zwykle chłopaki dali czadu. Dwie godziny śmiechu i super zabawy.
Jak zwykle rozbawią do łez
Ubaw przedni, super.🥰
Super było! Polecam każdemu, kto nigdy nie był !
Naprawdę mega show!!!! Polecam
Moim marzeniem było wybrać się na kabaret na żywo i w tym roku udało mi się w końcu to marzenie zrealizować. Dowiedziałam się o wydarzeniu w mojej miejscowości stosunkowo późno, ale załapałam się na ostatni bilet. :) Bawiłam się rewelacyjnie i muszę przyznać, że na pewno to powtórzę. Dziękuję Organizatorom całego wydarzenia i przede wszystkim Paranienormalnym za oderwanie od codziennej rzeczywistości i dwie godziny niepohamowanego śmiechu, które naładowały pozytywną energią na najbliższe kilka miesięcy. :D
Polecam. Ubaw pachy!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret