kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia - Bilety na kabaret

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?
Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Hrubieszów

Recenzje i opinie: Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Świetne wydarzenie. Bardzo polecam. Totalnie się obśmialiśmy.
Super wrażenia i dużo śmiechu! Polecam!
Było super
Miejscowka idealna kabaret też fajny
Występ petarda!!! Na żywo oglądanie kabaretu rewelacja. Polecam wszystkim. Super mega pozytywni Panowie 😁😁😁🔥🔥😍
Monika Pruszkowska 28.11.2021 11:47
Występ był świetny jak zwykle zresztą wyszlismy z niego zadowoleni. Czekamy na kolejne!
Bardzo miły wieczór , płakaliśmy ze śmiechu.
Fantastycznie się bawiłam :)
Cudowny kabaret i rewelacyjny występ. Czekam na kolejne
Pan Robert i Pan Michał mega pozytywni! Śmialiśmy się całe dwie godziny. Polecam wszystkim a nie pożałują. Bez porównania z tym co oglądamy w internecie. Trzeba się przekonać na własnej skórze!
JESTEM ZASKOCZONA! Super zabawa! Polecam każdemu niezdecydowanemu. Byłam na KMN i Paranienormalni dużo lepiej wypadki! Jestem w szoku! SUPER :)
Mega ubaw, super show, 2 h minęło jak pstryknięcie palcem
Ubaw po pachy ! Chłopaki tak dali czadu , że kilka razy popłakałem się ze śmiechu , żona też . Dobrze że występ trwał ok.2-ch godzin bo gdyby to trwało dłużej to organizator musiałby przy fotelach zainstalować toalety , sądzę że nie jeden widz posiusiałby się ze śmiechu !!!
Super zabawa, świetny klimat spotkania, luźna atmosfera, wciągający kontakt z publicznością 😉 duża dawna śmiechu gwarantowana! Polecam każdemu, nie tylko na jesienną szarugę 👍
Było bardzo sympatycznie, był jeden moment, że uśmiałam się do łez, ale niestety cały repertuar widziałam już wcześniej w tv. Szkoda, że nowe skecze są od razu emitowane w tv.
Super występ w Łodzi. Wiele pozytywnej energii ! W końcu po długim okresie w pandemii duża dawka humoru. Panowie są bardzo uprzejmi i można liczyć na rozmowę po występie :)
Było tak fajnie, że brzuch od śmiechu boli . Polecam każdemu kto jeszcze nie był na żywo na Paranienormalnych. Dwie godziny dobrej zabawy . Znajomi zadowoleni 😀
Świetna rozrywka.
Super kabaret. Polecam
Było świetnie 2 godziny śmiechu polecam ich występ
Świetna zabawa
Zawsze mogło być lepiej, troszkę brakuje Pana Igora.
Polecam. Rodzice zadowoleni
Kabaret bardzo fajny i śmieszny niestety skecze nie były nowe lecz bardzo stare być może dla niektórych już zapomniane.
Super. Uśmialiśmy się (a mąż nawet do łez).
Rewelacyjnie się bawiliśmy z żoną na kabarecie , POLECAM
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret