kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia - Bilety na kabaret

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem?
Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena.
„Bez znieczulenia' to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

Fajny występ! Na żywo o wiele lepiej się ogląda niż w TV ;-)
cypisek83 01.12.2021 17:27
Super!! Śmiechu co nie miara 🙂 jesteśmy bardzo zadowoleni z występu 🙂
Było super!!!
Kabaret bardzo fajny ,boki zerwane ze śmiechu ale miejsce nie fajne ponieważ z tylnich foteli niestety nic nie było widać,brak jakiegokolwiek podwyższenia sali...
Jak zwykle chłopaki dali czadu. Dwie godziny śmiechu i super zabawy.
Jak zwykle rozbawią do łez
Ubaw przedni, super.🥰
Super było! Polecam każdemu, kto nigdy nie był !
Naprawdę mega show!!!! Polecam
Moim marzeniem było wybrać się na kabaret na żywo i w tym roku udało mi się w końcu to marzenie zrealizować. Dowiedziałam się o wydarzeniu w mojej miejscowości stosunkowo późno, ale załapałam się na ostatni bilet. :) Bawiłam się rewelacyjnie i muszę przyznać, że na pewno to powtórzę. Dziękuję Organizatorom całego wydarzenia i przede wszystkim Paranienormalnym za oderwanie od codziennej rzeczywistości i dwie godziny niepohamowanego śmiechu, które naładowały pozytywną energią na najbliższe kilka miesięcy. :D
Polecam. Ubaw pachy!
Super się bawiliśmy
Grazyna 29.11.2021 04:23
Świetne wydarzenie. Bardzo polecam. Totalnie się obśmialiśmy.
Super wrażenia i dużo śmiechu! Polecam!
Było super
Miejscowka idealna kabaret też fajny
Występ petarda!!! Na żywo oglądanie kabaretu rewelacja. Polecam wszystkim. Super mega pozytywni Panowie 😁😁😁🔥🔥😍
Monika Pruszkowska 28.11.2021 11:47
Występ był świetny jak zwykle zresztą wyszlismy z niego zadowoleni. Czekamy na kolejne!
Bardzo miły wieczór , płakaliśmy ze śmiechu.
Fantastycznie się bawiłam :)
Cudowny kabaret i rewelacyjny występ. Czekam na kolejne
Pan Robert i Pan Michał mega pozytywni! Śmialiśmy się całe dwie godziny. Polecam wszystkim a nie pożałują. Bez porównania z tym co oglądamy w internecie. Trzeba się przekonać na własnej skórze!
JESTEM ZASKOCZONA! Super zabawa! Polecam każdemu niezdecydowanemu. Byłam na KMN i Paranienormalni dużo lepiej wypadki! Jestem w szoku! SUPER :)
Mega ubaw, super show, 2 h minęło jak pstryknięcie palcem
Ubaw po pachy ! Chłopaki tak dali czadu , że kilka razy popłakałem się ze śmiechu , żona też . Dobrze że występ trwał ok.2-ch godzin bo gdyby to trwało dłużej to organizator musiałby przy fotelach zainstalować toalety , sądzę że nie jeden widz posiusiałby się ze śmiechu !!!
Super zabawa, świetny klimat spotkania, luźna atmosfera, wciągający kontakt z publicznością 😉 duża dawna śmiechu gwarantowana! Polecam każdemu, nie tylko na jesienną szarugę 👍
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret