kabaret

Kabaret Paranienormalni

kabaret

Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bilety na kabaret

Kabaret Paranienormalni - Jastrowie Ośrodek Kultury | Kupuj Bilety Online

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Znalazły się w nim między innymi skecze: takie jak” Papieros”, „Młotek” czy „Gołębie”. Początkowo w składzie byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie oraz Rafał Kadłucki, który był odpowiedzialny za techniczną stronę występów. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk – aktor i artysta kabaretowy związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka. „Przypadek? Nie sądzę” J Przez 13 lat stworzyli mnóstwo kultowych postaci, które pokochali widzowie: Mariolka, Dziadek, Doktor Prozak. Wielokrotnie nagradzani, w tym m.in. Telekamerą za autorski program telewizyjny: Paranienormalni Tonight. Jak sami twierdzą zjechali Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzili Polonię w różnych zakątkach świata bawiąc pokolenia miłośników kabaretu. W 2014 roku nastąpiły zmiany w składzie zespołu. Obecnie na stałe w Kabarecie Paranienormalni występują: wiecznie uśmiechnięty, naładowany pomysłami i adrenaliną – Robert Motyka, niespokojny kreatywnie i twórczo duch – Michał Paszczyk oraz mistrz techniki oraz oaza spokoju – Rafał Kadłucki.

Ich pierwszy projekt to VIP TOUR, do którego zaprosili gościnnie artystów, a ci, na dobre zadomowili się w świecie Paranienormalnych. Michał Czernecki, mistrzowsko wciela się m.in. w postać charyzmatycznego producenta filmowego. Z kolei Bartosz Kasprzykowski brawurowo i z dystansem pokazuje trudy życia aktora. Boguś Kudłek to wspaniałe połączenie aktora z kabareciarzem posypany solidną dawką pozytywnych wibracji. Jesienią 2018 zrealizowali także swój autorski projekt „Kabaret na żywo według Paranienormalnych” w telewizji Polsat.

Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach, natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Jastrowie

Brak wydarzeń w: Jastrowie

Recenzje

Wspaniały występ. Ubaw po pachy.
Bawiłam się wyśmienicie. @ godziny śmiechu. Polecam!!!
Rewelacja napewno następnym razem się wybierzemy.
Mega super kabaret jak będzie jeszcze okazja na pewno się wybierzemy
Zabawa na całego!
Widowisko bardzo śmieszne. Najlepsze są teksty dopasowane do miejscowości w której jest występ 😂
Świetnie spędzony wieczór. Te dwie godziny minęły tak szybko. Polecam. Nawet bez Mariolki dali radę.
gorąco polecam, śmiech bite 2 godziny
Kabaret rewelacja, śmiechom nie było końca. Polecam
Chłopaki dali czadu... występ rewelacja, niesamowita zabawa
Rewelacja!!! Pełen czad!!!
Ubaw po pachy. Super atmosfera. Kabaret rozsmiesza do Łez
Petarda!!! Trzeba to zobaczyć na żywo. Mam nadzieje że Myślibórz wejdzie na stałe do trasy Paranienormalnych.
Występ pierwsza klasa, natomiast organizacyjnie lekko słabo, gdyż inna osoba także miała wykupiony bilet na to samo miejsce, na które wykupiłam ja. Skończyło się tym, iż mimo to, że wykupiłam 6 miejsc obok siebie, każdy siedział osobno. Pozdrawiam
jak zawsze super kabaret
Bawiliśmy się świetnie :)),scena została przeorana,niech humor Was nie opuszcza i dopuszcza nowe pomysły,nudy nie było ..Z humorem trzeba żyć..
Małgorzata 01.02.2020 12:18
Było super są niesamowici!!!!
Panie dają radę. Było śmiesznie czasami nawet bardzo. Organizacyjnie bez zarzutu. Polecam.
Swietny wystep
Było świetnie! Polecam!
Było super.Polecam
Było Zajefajnie
Kupa śmiechu 🤣
Jak zawsze uśmiałem się co niemiara
Było świetnie
Było naprawdę super
Bylo super i pelne smiecgu ubawilem sie do łez
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
01.03.2020 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Jastrowie inne wydarzenia