kabaret
Kabaret Skeczów Męczących

kabaret

Kabaret Skeczów Męczących

Kabaret Skeczów Męczących - Bilety na kabaret

Kabaret Skeczów Męczących - Tarnów | Kupuj Bilety Online

Kabaret Skeczów Męczących - pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów znany również jako KSM. 

Podbił serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013.

Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy. Robią to już od 10 lat, a o tym, że robią to dobrze świadczy fakt, iż emitowane w styczniu tego roku 10-lecie Kabaretu Skeczów Męczących obejrzały w telewizji Polsat ponad 4 miliony widzów.

KSM od lat jest rozpoznawalną i lubianą marką, gwarantującą niezwykłą atmosferę i wspaniałą zabawę niezależnie od charakteru wydarzenia. Potrafią ujarzmić wielotysięczną publiczność i skupić na sobie jej uwagę, rozbawić i stworzyć niepowtarzalny klimat na małych klubowych spektaklach, a także ubarwić spotkania biznesowe i imprezy firmowe. To oni jak nikt potrafią rozgrzać publiczność i utrzymywać z nią kontakt przez cały czas trwania spektaklu. Tworzą niepowtarzalne postaci, których teksty powtarzają fani w całym kraju. Swój nietuzinkowy żart ubierają w nowatorską formę.

Gdybyście nadal mieli wątpliwość, że KSM to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej zerknijcie do Internetu na milionowe odsłony skeczów i teledysków, czasami dość kontrowersyjnych (Denatan). Nic dodać nic ująć po prostu Kabaret Skeczów Męczących.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Super.Bardzo nam się podobało. Z chęcią poszlabym jeszcze raz 😉
100 minut dobrej zabawy i dużo śmiechu. Panowie dają radę, skecze stare i nowe bawiły nas, czasami do łez ;) To był bardzo udany wieczór, z jednym konkretnym bisem i tekstem dnia - hej babo mam quada 😆 udawadniają, że można zrobić coś z niczego i pośmiać się na luzie, jak na urlopie przystało 😀
fajny kabaret niezłe skecze nigdy w życiu się tak nie ubawiłem
Super występ jesteśmy z żoną oberwani ze śmiechu. Tak trzymać chłopaki.
Było naprawdę super. Rewelacja. Oby tak dalej jesteście niesamowicie.
Było super ,mega występ na Maxa śmiechu
Było super trochę ciasno ale kabaret pierwsza klasa
Świetna zabawa! Kabaret jak zwykle niesamowity! Półtorej godziny śmiechu! Nowe skecze też batdzo zabawne! Polecam!
Super program, ludzie wyli że śmiechu, niektórzy płakali. Polecam zamiast antydepresantow.
Super, świetny wieczór. Nowe skecze rewelacja dużo dużo śmiechu😁😂
Spektakl rozbawił wszystkich widzów ale to pewnie jest efekt na żywo z uczestnikami którzy przyjechali na wakacje. Gdyby to był przekaz w TV pewnie w trakcie niestety przerwałbym oglądanie bo nie wszystkie skecze przypadły mi do gustu. Improwizacja na żywo robi jednak swoje więc generalnie oceniam bardzo dobrze
Na żywo są jeszcze lepsi niż z płyt i zarejestrowanych występów. Najbardziej mi się podobali gdy improwizowali i gotowali się. Jednym słowem tak trzymać.
super super super......
Dobrze się bawiliśmy na występie
Jak zwykle niezły ubaw popycha. Jazda na całego bez trzymanki.
Byli świetni! Naprawde można się uśmiać :)
Rewelacja!
Świetna zabawa :D
Byliśmy i będziemy jeszcze 👍☺️Było mega super 👌 ubawilismy się na maksa 😂😊👍☺️☀️👌
Było bardzo fajnie i śmiesznie :)
Wszystko rewelacyjnie.
Wspaniałe nowe skecze, ogromna dawka śmiechu. Chłopaki świetna robota!
Petarda!
Zabawa była przednia.
Świetna Marlena i milionerzy.
Super występ!! nowe skecze jak najbardziej śmieszne także polecam naprawdę !! duża dawka śmiechu gwarantowana :)
Rewelacyjny występ, trochę starych, trochę nowych skeczy, Panowie po prostu świetni, pełni dystansu i tworzący fajną atmosferę z ludźmi
Rewelacja! Warto było iść bo śmiałem się non stop, dosłownie az do łez! Jeśli jest tylko okazja to warto iść ;)
Rewelacyjni!!! Czy stare skecze czy premierowe prześmieszne. Uwielbiam!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Tarnów inne wydarzenia