kabaret Kabaretowy Dzień Kobiet

Kabaretowy Dzień Kobiet 2011

kabaret Kabaretowy Dzień Kobiet

Kabaretowy Dzień Kobiet 2011

Kabaretowy Dzień Kobiet 2011 - Bilety na kabaret

Magia TEGO WIECZORU pozostanie w pamięci!

Zeszłoroczny sukces imprezy zobowiązuje: zobacz: reportaż na You tube!
Tym razem zdwojona siła!
Nad dwa miasta: Poznań i Warszawę nadlatuje Salwa Śmiechu!

Kabaretowy Dzień Kobiet - rewelacyjny scenariusz, napisany specjalnie na tę okazję przez Kabaret Hrabi.
Wieczór z udziałem znakomitych gości: Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, Ireneusz Krosny, Kabaret Limo, Kabaret Szarpanina.
Całość poprowadzona przez niezastąpionego Artura Andrusa.

Tym razem też musisz tam być!

Przeczytaj jak bawili się z nami:

Lusia 2010-03-10 06:31 Bardzo fajna atmosfera, spontanicznośĆ gwiazd przed występem ;p rewelacyjny program artystyczny.
Bomba ekstra skecze i świetni wykonawcy
red.tie.pin 2010-03-10 09:18 Świetna zabawa, nawet nie wiem kiedy minęły te trzy godziny :) Anielka 2010-03-10 08:39 Jestem zachwycona tym wieczorem. Fantastyczna zabawa!!! ivona 2010-03-10 10:20 Dobrze dobrany skład kabaretowy,klasa sama w sobie,nie nudno, równo trzymana uwaga,było za co zapłacić wrona 2010-03-13 10:33 Genialny występ, prze zabawny wszystkich kabaretów. Panowie z kabaretów zadbali aby wszystkie panie dostały kwiatka oraz rajstopy Gość 2010-03-12 06:10 Jeden z najlepszych wieczorow kabaretowych . Poziom artystyczny na najwyzszym poziomie. Artur Andrus jak zawsze cudowny. Gość 2010-03-11 10:24 Wieczór kabaretowy b. udany. Artyści dwoili sie i troili, ażeby było zabawnie i faktycznie tak było.Program godny polecenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaretowy Dzień Kobiet 2011

Wysoko oceniam następujące elementy: - oprócz swoich sztandarowych skeczów Kabarety przygotowały również skecze specjalnie na tę okazję, - wiersz wykorzystujący słowa podane przez Publiczność zaprezentowany przez Prowadzącego. Oczekiwałbym, że poszczególne kabarety przedstawią minimum po jednym nowym "numerze".
Bylo fantastycznie! Wiecej Hrabi i byloby Idealnie.
Dawno sie tak nie uśmiałam. Hrabi jak zwykle rewelacyjni, a Pani Krosny na żywo jest powalający. Taki wieczór jak ten motywuje mnie do częstszego uczestnictwa w kabaretowych imprezach! W końcu moja kobiecość została doceniona:)
migdau 16.03.2011 12:45
To był cudowny wieczór,dawno tak dobrze się nie bawiliśmy.Więcej takich imprez !
Za absolutnie najlepszy uważamy występ Ireneusza Krosnego, który jako jedyny bisował. Piosenki w jego wykonaniu były jedyne w swoim rodzaju!
Co tu dużo pisać. Była kapitalnie, od śmiechy szczęka mnie bolała przez dobre kilka godzin. ;)
Wrażenia i humor, które nam towarzyszyły przy okazji występów - bezcenne, myślę, że tyle wystarczy dla określenia występu.
Występ Ireneusza Krosnego poza jednym wyjątkiem znany z telewizji. Poza tym w większości nowe pomysły specjalnie na Dzień Kobiet. Super!
Cała impreza była rewelacyjna!!! Kto nie był niech żałuje gdyż naprawdę było super :D za rok też zabiorę tam swoją wybrankę jeśli będzie taka impreza zorganizowana
Jestem zachwycona. Bawiłam się fantastycznie i nie mogę się doczekać kolejnego występu.
Niezapomniany wieczór!
Niesamowity występ, 3 godziny śmiechu. Artur Andrus jak zawsze z dobrych humorem. Szkoda tylko że widownia zaczęła opuszczać salę 15min przed końcem (pewnie żeby nie stać w kolejce do szatni) - totalny brak kultury !
warstwa artystyczna na jak najwyzszym poziomie, szkoda tylko że Hrabi nie pokazali nic nowego, ale i tak super show!
dominika 09.03.2011 21:06
Było wspaniale ,grupa zadowolona, na pewno jeszcze kiedyś powrócimy do Kongresowej,
Rewelacyjny prowodzący Artur Andrus
Najbardziej podobał mi się kabaret HRABI i Krosny. Byli jak zawsze GENIALNI.
poziom artystyczny wysoki. Wiele nowych skeczów. Bardzo ciekawe występy mniej znanych składów. Oby jak najwięcej takich imprez! WW szczególności z Ireneuszem Krosnym!
MEGA
mr_lopez 09.03.2011 18:58
Wieczór upewnił mnie w smutnym przekonaniu, że z polską sceną kabaretową nie jest niestety najlepiej. Gdzie ta błyskotliwość z czasów "Bajek dla potłuczonych"...? Rzadko bywam na tego typu występach, nie jestem kabaretowym bywalcem bywalcem, ale niektóre występy nawet dla mnie były żenujące. Skecz o biednej śląskiej rodzinie, w której wszyscy są w finalnym stadium śmiertelnej choroby - co to w ogóle jest...? Do mizernego poziomu żartów dochodziły problemy z dykcją, a nawet polszczyzną. Na palcach jednej ręki można policzyć dobre skecze, a większość z nich to zasługa p. Joanny. Dobry był skecz z TVP Kultura (krótko i z siarczyście przewrotną puentą), podobała mi się też improwizowana "Zmiana", choć miałam wrażenie, że sami artyści bawili się przy niej najlepiej ("magnetofon do dyskoteki" :))) - dopiero w takich momentach daje się poznać prawdziwy mistrz ciętej riposty :)). Wysoki poziom nieodmiennie trzymało tylko dwóch panów - elegancki, elokwentny i sympatyczny prowadzący, Artur Andrus, oraz - i tu największe brawa - Pan Ireneusz Krosny. Właśnie jego udział skusił mnie do zakupu biletu, i nie zawiodłam się. Była i "Edyta Górniak", i "Filharmonia", i "Hamburger"... Irek Krosny jak zawsze w świetnej formie, a jego przewrotny dowcip to mimistrzostwo świata! Nadal jestem pod wrażeniem jego występu i nadal się zastanawiam, jak to możliwe, że mim może oprzeć swój skecz na przykład na... grze słów :) Super. Szkoda tylko, że występował tak krótko :( W każdym razie, jeśli za rok nie będzie p. Krosnego, to ja się na pewno po raz drugi nie skuszę.
Program był FANTASTYCZNY!!!!!!! Występ pana Ireneusza Krosnego rzucił mnie na kolana. Prowadzący - pan Andrus - jak zwykle dystyngowany i elegancki :)
REWELACJA !!!!!!
ajam2702 09.03.2011 12:57
Bardzo miło spędzony czas .Polecam wszystkim Paniom i nie tylko...
kaskafima 09.03.2011 12:57
Bardzo ciekawy program artystyczny, tryskający dowcipem i humorem,widownia rozbawiona do łez.
Podobało mi się. Tak to w skrócie można napisać. Mojej dziewczynie także. Szarpanina - fajna energia i dużo dobrych chęci. Pierwsze koty za płoty. Limo - bardzo udany występ. Abelard Giza to bardzo utalentowany, dowcipny i uzdolniony aktorsko kabareciarz. Ireneusz Krosny - jak zawsze na wysokim poziomie, aczkolwiek niektóre skecze już widzieliśmy. Co nie oznacza, że nie obejrzeliśmy ich z przyjemnością raz jeszcze. Zwłaszcza piosenki "Andrzeja Rosiewicza". Jurki - nieźle, ale trochę bez pary. "Sasza" Żejmo trochę bez formy, a to przecież najbardziej uzdolnione indywiduum :) w kabarecie. Hrabi - zdecydowanie za krótki występ, choć Hrabianka i Hrabiowie byli przaktycznie cały czas na scenie. Najmniej było Bajera :( Oba skecze Hrabiów już widzieliśmy, ale w niczym to nam nie przeszkadzało. Prowadzący Andrus niezmiennie jadowicie inteligentny. Teraz bardzo poważnie: ta piosenka, którą wykonywała wczoraj Joanna... pomimo ewidentnie kabaretowego tekstu jest piękna. Joanna ma piękny głos, słychać, że ćwiczony. Ja Ją po prostu uwielbiam...
professionnel 09.03.2011 11:32
Bilet na kabaret 100zł. Napierdalanie się poduszkami na sali kongresowej - bezcenne :]
Mnóstwo śmiechu, naprawdę rewelacja.
Brakowało kilku koronnych, sprawdzonych skeczy występujących kabaretów. Poza tym na 5+
Prawdę mówiąc czuję się trochę oszukana. Kabaretem dominującym tego wieczoru, wedle wszelkich informacji, miał być kabaret Hrabi, a nie był. 2,5 h trwały wystepy innych kabaretów , a 30 min kabaretu Hrabi. Trochę nie fajnie. dybym wiedziala, że tak będzie nie kupiłabym biletów.
Baaaardzo udany wieczór, baaardzo dobry występ, baaardzo polecam!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret