kabaret

Marcin Daniec

kabaret

Marcin Daniec

Marcin Daniec - Bilety na kabaret

Marcin Daniec - Kutno Kutnowski Dom Kultury | Kupuj Bilety Online

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Daniec jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”, które gromadzą przez telewizorami rekordową publiczność. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2.

Wyrazem sympatii publiczności dla Marcina Dańca są liczne nagrody.
Marcin Daniec głosami czytelników „Tele-Tygodnia” został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”.

Nic dziwnego, że Marcin Daniec przez cały rok odwiedza sale koncertowe w kraju i za granicą. Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kutno inne wydarzenia

Recenzje

Było super Super występ napewno będę na następnym wystepie
Rewelacja, śmiesznie i z klasą, Pan Marcin w 100% formie
WIELKIE ROZCZAROWANIE. Niesmak i poczucie zmarnowanego czasu. Szkoda, bo kiedyś było inaczej. Miałam wrażenie, że znalazłam się na akademii na cześć PIS. Straszno! Gwiazdkę trzeba było zaznaczyć.
Marcin Daniec zawsze swietnie rozluznia widownie i tak juz od wielu lat . Jest niezwykle kontaktowy i ,, kompatybilny ,, nawet z tym najmlodszym widzem . chociaz z pewnoscia esencje mono- logu odnajduja ci z generacji p. Danca .
pozytywnie, super zabawa, zdecydowanie polecam!
Mateusz 20.01.2020 12:24
super występ!
kasiap 20.01.2020 12:03
Było super
jestem dużym fanem a raczej byłem . Wiernie oglądałem w tv ale to co wydarzyło się na scenie było wiecem wyborczym za który musiałem zapłacić . Oczywiście śmiać można się z lewicy i prawicy ale nie tylko z jednej strony i to na poziomie 99% . Byłem dwa razy pierwszy i ostatni . To najśmieszniejsze co mogę o tym wydarzeniu powiedzieć .
Super występ ,pan Marcin potwierdził swoją klasę artysty i człowieka.Błyskotliwy,dyplomatyczny,kulturalny i porywający publiczność.Młodzi artyści powinni czerpać wzorce.Zazdroszczę talentu.Czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę w Kaliszu.Barbara
Pan Marcinek jak zawsze dał radę 😉 Interakcja z publicznością niczym zawodowy standuper😂
byk90 20.01.2020 08:45
JAK ZAWSZE NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!! WIELKIE BRAWA.
Super. Elita polskiej rozrywki. Nie wiadomo kiedy zleciały dwie godziny.
Pan Daniec jak zawsze na wysokim poziomie.👍👍👍
Super program, przesympatyczny Pan Marcin rozbawił publiczność :-)
Świetny występ! Chętnie wybrałabym się jeszcze raz. Pan Marcin Daniec urzeka swoją bezpośredniością i trafnymi spostrzeżeniami.
Prawie dwie godziny rozrywki. Występ przygotowany profesjonalnie. Wspaniały kontakt z publicznością.
Bylo super wystep wspanialy swietna zabawa
Marcin jak zawsze the best.Mogło by być trochę mniej polityki,bo nie wszyscy rozumieli o czym mowa (na przykład moja żona,hehe :D ).
Super
Marcin Daniec 17.01.2020 10:10
Cała grupa bawiliśmy sie wyśmienicie, wyszliśmy z uśmiechem na twarzy i dobrymi humorami:)
Świetna zabawa. Bardzo lobię Pana Marcina i jego humor.
Świetna zabawa!
Super!
Występ wspaniały, doskonały kontakt z publicznością. Uśmialiśmy się do łez.
Super Polecam!!!!
Soprano 08.04.2019 10:42
To był nie tuzinkowy wieczór, ech... Było WSPANIALE !!! Rozbawił mnie do łez, naprawdę! Panie Marcinie, wielki szacunek do Pana kunsztu! Dziękuje także za wspólne zdjęcie :-) Pozdrawiam, Tomek, ex-kajakarz - ale Pan poznał uścisk dłoni ;-)
SUPER JAK ZAWSZE...PONAD 2 GODZINY BEKI
organizacja spoko, sala fajna, tylko występ taki sobie. Za dużo polityki, za mało śmiesznych żartów, których przecież Pan Daniec w głowie ma na pewno pełno...
Chciałoby się powiedzieć satyryk doskonały. Kipiący dobrym inteligentnym dowcipem, świetnie bawiący publiczność. Zawsze aktualny. Panie Marcinie dużo zdrowia i wigoru, jak wczoraj.
Marcin Daniec jak zawsze w formie, choć dość powtarzalny, program znany, jednak dla osób,, które bardzo go lubia, nie ma to znaczenia. Organizacja sali niekomfortowa - rzedy są na tej samej wysokości, fotele wysokie i szerokie, osoby siedzące jedni za drugimi (rzedy parzyste) miały bardzo ograniczoną widoczność. Przez głowy i ramiona również nie można było nic dostrzec, ze względu na wysokosć oparć foteli. Sala fatalnie przystosowana.
Agnieszka 18.02.2019 11:02
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane