Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

kabaret

Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa

kabaret

Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa

Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

ŚWIĘTOKRZYSKA BIESIADA KABARETOWA 2022
Zapowiada się NIEZWYKŁY WIECZÓR!
Dobry humor i zabawę na całego zapewnią wspaniałe kabarety ! Publiczność w amfiteatrze do łez rozśmieszy i rozbawi CZOŁÓWKA POLSKICH KABARETÓW!

PARANIENORMALNI
Kochamy bawić ludzi i robimy to nieprzerwanie od 2004 roku. To właśnie wtedy w naszych głowach pojawiła się myśl o stworzeniu duetu, który odmieni polską scenę rozrywkową - i tak się właśnie stało. Z czasem duet stał się tercetem. Potem znowu duetem i finalnie ponownie tercetem. Dzisiaj Paranienormalni to Robert Motyka, Michał Paszczyk i Bogusław Kudłek. Nie zapominamy oczywiście o szarej eminencji - Rafale Kadłuckim. Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego.

Artyści z kabaretu POD WYDRWIGROSZEM
WYRWIGOSZ Grupa od ponad 25 lat skutecznie nas rozśmieszają i sprawiają, że życie staje się przynajmniej bardziej przyjemne, kiedy zastosujemy w nim odpowiednią dawkę inteligentnego dystansu. BEATA RYBARSKA, ANDRZEJ KOZŁOWSKI i ŁUKASZ RYBARSKI to zawodowi aktorzy, zatem w programie nie zabraknie talentów rodem z teatru komediowego. Gospodarzem programu i prowadzącym, jest pandemiczny zdobywca Internetu, czyli "Łukasz Rybarski YES. Dzięki temu, program jest mieszanką gatunków bo, oprócz skeczy, odbędzie się Stan-dup oraz brawurowe parodie największych przebojów muzycznych

ŁOWCY.B
Kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy.B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim Ryjku. Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Ich najnowszy program łączy wszystkie zalety poprzednich programów. Kto raz był na spektaklu Łowców wie, że ilość energii wydzielonej na scenie wystarczy do zasilenia małego miasteczka, a liczba spalonych kalorii jest dla chłopaków lepszym treningiem niż Chodakowska.

MARCIN DANIEC
Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu. Artysta jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: "Meeting Kabaretowy" oraz "Marzenia Marcina Dańca". Prowadził również lubiany przez publiczność "Hit Dekady" oraz "Euro Show" w TVP2. Kabaret Weźrzesz to jedna z najprężniej rozwijających się grup kabaretowych młodego pokolenia. Nagrodzeni na najbardziej priorytetowych festiwalach i przeglądach kabaretowych takich jak: Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (Nagroda Publiczności), Rybnicka Jesień Kabaretowa( zwycięstwo w Małym Ryjku), Zostań Gwiazdą Kabaretu (Grand Prix i Nagroda Publiczności), Przewałka (Grand Prix), Finaliści Paki oraz zdobywcy wielu innych nagród.

KABARET WEŹRZESZ
tworzą: Jarosław Pająk - lider, założyciel, autor, aktor i wiele innych kończących się na er, or i el itp. Wie wszystko, ale jak chcesz się czegos dowiedzieć, to najlepiej zapytaj Kasie. Katarzyna Pająk - w odróżnieniu od Jarka jest kobietą. Aktorka, nadworny grafik kabaretu, lubi dzieci i dziczyznę. W kabarecie zazwyczaj gra role kobiece. Mówi, że umie śpiewać. W trudnych chwilach mówi "Wszystko będzie dobrze" po czym mdleje.

ADAM SNOPEK - STAND-UP przy fortepianie
Wyjątkowy na skalę kraju stand-up przy fortepianie, w trakcie którego w nietuzinkowy sposób porozmawiamy o muzyce. Połączenie stand-upu, performance'u, koncertu. Całość doprawiona odważnym, specyficznym poczuciem humoru oraz niezwykłą energią pianisty Adama Snopka. Stand-up, w trakcie którego odkryjemy, że co trzeci utwór światowego repertuaru współczesnej muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki "Pieski małe dwa". Stand-up, w trakcie którego poznamy nieznane fakty z życia popularnych artystów, odkryjemy rodzaje muzyki i zakończeń utworów, a także będziemy mieli okazję wspólnie pośpiewać. Przekonają się Państwo, że jeden śpiewający pianista i fortepian na scenie potrafią wyczarować magiczny, pełen pasji i emocji performance, który na długo pozostanie w Państwa pamięci. Adam Snopek absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

PROWADZENIE: KATARZYNA PAKOSIŃSKA
W 1996 wraz z czterema kolegami ze studiów: Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim i Rafałem Zbieciem założyła Kabaret Moralnego Niepokoju. W tym samym roku formacja zdobyła Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA '96 w Krakowie. Cechą charakterystyczną jej wystąpień kabaretowych był donośny śmiech. Wielokrotnie występowała z kabaretem w telewizji, m.in. w programie pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju. 23 lutego 2011 odeszła z kabaretu. Katarzyna Pakosińska, 2009. Jako konferansjerka prowadziła m.in. Telekamery Tele Tygodnia 2010 (z Robertem Gonerą) oraz koncert SuperPremiery na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (z Barbarą Kurdej-Szatan). Była dwukrotnie nominowana do tytułu "Mistrz Mowy Polskiej".

TO BĘDZIE PRAWDZIWA BIESIADA KABARETOWA!
Zapraszamy !!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa

Pani Pakosińska poniżej przeciętnej _ choć JĄ bardzo lubię, to niestety odwaliła zwyczajną chałturę................. bebebebe Tylko 2 punkty programu były na pozipmie: Marcin Daniec !!!!!!!!!!!!!!! i Pan z fortepianem - zwyczajna KLASA. Reszta na poziomie odbębnionego spektaklu. Ogólnie 3+ . Dupy Nie urwało
pw 28.06.2022 22:51
Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa
Kielce, 25.06.2022
Amfiteatr Kadzielnia
Fajnie spędzony czas. A Daniec jak zwykle wymiata. Jest moc!
Agnieszka 26.06.2022 16:01
Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa
Kielce, 25.06.2022
Amfiteatr Kadzielnia
Bardzo fajne wydarzenie, świetna zabawa. Polecam
26.06.2022 10:12
Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa
Kielce, 25.06.2022
Amfiteatr Kadzielnia
Kabaret Jurki - lipa
edytalaba 20.06.2021 10:45
Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa
Kielce, 19.06.2021
Amfiteatr Kadzielnia

Polecane z kategorii kabaret