kabaret
Marcin Daniec

kabaret

Marcin Daniec

Marcin Daniec - Bilety na kabaret

Marcin Daniec - Wolbrom Dom Kultury | Kupuj Bilety Online

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Daniec jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”, które gromadzą przez telewizorami rekordową publiczność. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2.

Wyrazem sympatii publiczności dla Marcina Dańca są liczne nagrody.
Marcin Daniec głosami czytelników „Tele-Tygodnia” został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”.

Nic dziwnego, że Marcin Daniec przez cały rok odwiedza sale koncertowe w kraju i za granicą. Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

19.01.2020, 19:30 Dom Kultury
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wolbrom

Recenzje

Cała grupa bawiliśmy sie wyśmienicie, wyszliśmy z uśmiechem na twarzy i dobrymi humorami:)
Świetna zabawa. Bardzo lobię Pana Marcina i jego humor.
Świetna zabawa!
Super!
Występ wspaniały, doskonały kontakt z publicznością. Uśmialiśmy się do łez.
Super Polecam!!!!
Soprano 08.04.2019 10:42
To był nie tuzinkowy wieczór, ech... Było WSPANIALE !!! Rozbawił mnie do łez, naprawdę! Panie Marcinie, wielki szacunek do Pana kunsztu! Dziękuje także za wspólne zdjęcie :-) Pozdrawiam, Tomek, ex-kajakarz - ale Pan poznał uścisk dłoni ;-)
SUPER JAK ZAWSZE...PONAD 2 GODZINY BEKI
organizacja spoko, sala fajna, tylko występ taki sobie. Za dużo polityki, za mało śmiesznych żartów, których przecież Pan Daniec w głowie ma na pewno pełno...
Chciałoby się powiedzieć satyryk doskonały. Kipiący dobrym inteligentnym dowcipem, świetnie bawiący publiczność. Zawsze aktualny. Panie Marcinie dużo zdrowia i wigoru, jak wczoraj.
Marcin Daniec jak zawsze w formie, choć dość powtarzalny, program znany, jednak dla osób,, które bardzo go lubia, nie ma to znaczenia. Organizacja sali niekomfortowa - rzedy są na tej samej wysokości, fotele wysokie i szerokie, osoby siedzące jedni za drugimi (rzedy parzyste) miały bardzo ograniczoną widoczność. Przez głowy i ramiona również nie można było nic dostrzec, ze względu na wysokosć oparć foteli. Sala fatalnie przystosowana.
Agnieszka 18.02.2019 11:02
Super wszystko w porządku aby tak dalej.
Super zabawa
Bilety były prezentem dla rodziców z okzji Dnia Babci i Dziadka i... okazały się strzałem w dziesiątkę. Dziadki byli zachwyceni i przeszczęśliwi. Dawno aż tak nie uśmiali się 😊 Gorąco polecamy 👍
Karolina M 15.02.2019 16:12
Jedzenie pyszne, troszkę za dużo polityki w monologu Pana Danca
Super extra kozak , prawdziwy profesionalista Wystep ponad 2 gorziny.
Super poziom występu, bardzo śmieszne i inteligentne żarty. Pan Daniec jest najlepszy w tym co robi. I właściwie bawiłem się tak samo dobrze jak na jego występie w latach 90-tych. Nie obniżył poziomu nawet o drobinę od tamtego czasu. Natomiast jeśli chodzi o sale w Kuźni Kulturalnej to jest za ciasno, za gorąco (pod koniec występu już bardzo duszno było). Dodatkowo scena zasłania główne wyjście ewakuacyjne.
The best. Miejsce, Pan Daniec, obsługa i jedzenie!!!
Organizacja, jak zawsze na 5 😀 A jeśli miałabym oceniać wystep... Pan Daniec bardzo sympatyczny, zabawny, ale jak na walentynkowy wieczór za bardzo politykował 😔
Super miejsce i jeszcze lepszy wystep. Polecam
Miszcz, Artysta, kryształ sceny!! ;) Polecam!!
ArkadiuszP 15.02.2019 08:37
Występ rewelacyjny Marcin Daniec najlepszy ubaw po pachy byłam na kilku innych kabaretach Daniec najlepszy polecam
Było świetnie, bardzo śmiesznie. Oby było w Nowym Sączu więcej występów Marcina Dańca.
Rewelacja!!!
Marcin Daniec jak zawsze rewelacyjny. Zabawny i uroczy :) Organizacja pozostawia jednak wiele do życzenia. Kolacja serwowana z bardzo ograniczonego menu. W zasadzie ciezko było cos wybrać. Nigdzie na stronie kuźni kulturalnej nie było informacji ze kolacja serwowana jest z niepełnego menu. Na koniec bardzo słaby chwyt w rachunku - serwis kelnerski wliczony 10% ale bardzo sprytnie ukryty pomiędzy poszczególnymi pozycjami rachunku. Praktycznie zupełnie niewidoczny, o ile nie sprawdzi sie każdej pozycji. Na kolacji było sporo starszych osob. Obstawiam ze nie spostrzegli tego faktu bo trzeba było miec dobre oko zeby znaleźć ta informacje. Także polecam na kolacje wybrać sie do jednej z restauracji obok i kupić bilet na samo wydarzenie :)
Marcin Daniec jak zawsze profesjonalnie, na czasie i na poziomie.
Daniec jak zwykle rewelacja. Poza tym bardzo wygodne miejsca w domu kultury Świt.
jak zawsze swietna zabawa i celne spostrzezenia dotyczace naszego zycia!
Świetny występ :)
Występ doskonały.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Wolbrom inne wydarzenia