koncert

Acid Drinkers - Headbanger's Delight Tour

koncert

Acid Drinkers - Headbanger's Delight Tour

Acid Drinkers - Headbanger's Delight Tour - Bilety na koncert

"Headbanger's Delight Tour", czyli Acid Drinkers w trasie!

Acid Drinkers nie potrzebują specjalnego pretekstu, tłumaczeń i uzasadnień. Odwieczne prawo ich natury wskazuje na jedno ? zima i wiosna od ponad ćwierć wieku oznaczają drugą odsłonę trasy koncertowej ! W tym roku jej nazwa mówi sama za siebie. "Headbanger's Delight Tour" zapowiada się jako czysta radość z grania i spotkania z fanami w klubach w całej Polsce! "Trzeba im brutalnie dopieścić uszy"- komentuje trasę lider zespół Tomasz "Titus" Pukacki.
Koncerty Acid Drinkers słyną z niesamowitej dawki energii, która przepływa między publicznością, a zespołem. Dla wielu fanów to prawdziwe muzyczne święto i obowiązkowy punkt w koncertowym kalendarzu. Bogaty dorobek artystyczny zespołu gwarantuje, że każda trasa różni się od poprzedniej. Ku uciesze fanów dawno niegrane rarytasy wracają do łask, a kultowe utwory, bez których publiczność nie pozwoli skończyć koncertu, brzmią świeżo i porywają tłum, jak za pierwszym razem.
Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock?n?rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 25 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 16 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.
Druga odsłona trasy "Headbanger's Delight Tour" odbędzie się od lutego do kwietnia 2016.

www.acid-drinkers.com
www.facebook.com/aciddrinkers

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Acid Drinkers - Headbanger's Delight Tour

W porządku, nagłośnienie OK
Super organizacja jak i cały koncert , jak zawsze w Bogarcie
Wspaniały wieczór:)
Rewelacja jak zawsze. To nie pierwszy koncert Acidów na którym byłem u jak zawsze najwyższy poziom.

Polecane z kategorii koncert