koncert Aga Zaryan

Aga Zaryan - Summer Breeze

koncert Aga Zaryan

Aga Zaryan - Summer Breeze

Aga Zaryan - Summer Breeze - Bilety na koncert

”Summer Breeze” to ciepłe latynoskie brzmienia, przeplatające się z lekkim swingiem, okraszone piosenkami autorskimi i nowymi utworami jeszcze nigdy nie wykonanymi publicznie. Wraz z Agą wystąpi wyjątkowy pianista Michał Tokaj. Jazz jest dobry cały rok i nie ma daty ważności do spożycia, to jego letnia świeża jak bryza odsłona. Zapraszamy!

https://www.youtube.com/watch?v=Xy28cuR0SJM

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce (ankieta Jazz Top - magazynu Jazz Forum). Jej płyty sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności. Artystka podbija serca publiczności koncertując na całym świecie.

Aga Zaryan jest również aktywną działaczką społeczną, m.in: Ambasadorką PAH, sojuszniczką KPH. Za swoją działalność została wyróżniona nagrodą Gwiazda Dobroczynności 2017.

Koncerty Agi Zaryan to prawdziwa uczta dla ucha i ducha - nie tylko dla fanów jazzu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Aga Zaryan - Summer Breeze

Świetny koncert, świetna Aga, klimatyczne miejsce. To był bardzo miły, prawie letni wieczór
Wspaniały koncert. Cudowna wokalistka i świetny zespół towarzyszący.
Magiczne chwile - gorąco polecam
Cudowny, wzruszający koncert!
Piękny koncert

Polecane z kategorii koncert