koncert

Al Bano i Romina Power

koncert

Al Bano i Romina Power

Al Bano i Romina Power - Bilety na koncert

15 maja 2016 r. w Tauron Arenie w Krakowie, odbędzie jedyny w Polsce, koncert włoskiego duetu Al Bano i Rominy Power. Po przeszło 20-letniej nieobecności artyści powrócili na scenę święcąc tryumfy zarówno w Europie jak i w Ameryce. Mimo upływu tylu lat nadal wspaniale śpiewają, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności. Ich największe przeboje, takie jak: Felicita, Sempre sempre, Liberta, Sharzan czy Nostalgia Canaglia wzbudzają równie wielkie emocje jak w latach 80-tych. Koncert, który został zaplanowany na 15 maja 2016 r. w Krakowie zapewne będzie wspaniałym przeżyciem dla wszystkich fanów włoskiej piosenki i nie tylko. W programie koncertu przewidziano największe przeboje duetu AlBano i Rominy Power, a także nowe utwory.

Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra OBLIGATO, którą poprowadzą Alterisio Paoletti i Jerzy Sobeńko. Zanim na scenie pojawią się Al Bano i Romina Power zostanie zaprezentowana publiczności muzyczna niespodzianka. Czeka Państwa wspaniały wieczór, pełen niezapomnianych wrażeń. Serdecznie Państwa już dzisiaj zapraszamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Al Bano i Romina Power

Koncert rewelacyjny.W sumie osobiście w nim nie uczestniczyłam, ale był to prezent na 40 rocznice ślubu dla moich rodziców, którzy uwielbiają włoskie przeboje.Byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności wokalnych Al Bano:)
Problem z biletami przy wejściu, trzeba było wrócić wokół obiektu na drugą jego stronę celem wyjaśnienia sytuacji... Support nudny, za długi i do tego beznadziejna prowadząca domagająca się oklasków dla rzekomych sponsorów, a przecież każdy z widzów płacił za bilet...Bezczelność! Organizacja fatalna, na jednym z telebimów dźwięk nie pokrywał się z obrazem! Skandal jak na taki obiekt i taką imprezę. Sam występ oceniam bardzo wysoko. Energia tego duetu, podejście Al Bano do publiczności - rewelacja! Piękny koncert.
koncert rewelacyjny !!!! pełny luz bez komercyjnych ograniczeń czasowych - wspaniałe głosy ,świetny repertuar szkoda tylko że organizator informacje o sponsorach nie podał na wstępie w czasie 15 minutowego opóżnienia imprezy
Koncert swietny Organizacja fatalna.Czekaliśmy na wejście przed halą .było zimno.Nikt z obsługi nie mogl udzielic informacji kiedy będziemy łaskawie wpuszczeni.Panowie z ochrony udzielali błędnych i nformacjii przy którym wejściu mają ustawić sie osoby oczekujące na wejście na płytę.Podczas koncertu widzowie z dalszych miejsc podchodzili przed scene i przejścia między sektorami na płycie zaslaniajac osobom siedzącym scene.Służby porządkowe nie reagowaly.
Początek kiepski 0 informacji którym wejściem na który sektor , nie było kogo się spytać.Opóźnienie rozpoczęcia imprezy , a sam początek z tzw.niespodzianka support to nie trafiony pomysł Pani która chwaliła się , że jest organizatorką i zapewne miłośniczką opery , czego nie podzieliło większość widzów , dając do zrozumienia Buczeniem i gwizdami. Głowni bohaterowie OK , choć duży plus dla Al Bano. Za dużo solówek głównych wykonawców.Duży plus za długość drugiej części.Jak dla mnie i moich znajomych z którymi byliśmy byliśmy pierwszy i ostatni raz na tym duecie. Często jeździmy na różne koncerty ,ale ten był najgorzej zorganizowany przez organizatorów - dlatego nigdy więcej na ten piękny obiekt Tauron Arena Kraków nie przewiduję przyjechać. Pozdrawiam - Krzysztof.
Było świetnie piękny występ :)
rybka_glon 17.05.2016 19:23
Były problemy z biletami zakupionymi przez internet, wystalismy się w kilometrów kolejce do wejścia aby usłyszeć że biletów nie da się zeskanować i odesłano nas do kasy aby zweryfikować bilet na szczęście było wszystko ok. No i ponownie stanie w kolejce. Na szczęście koncert rozładował powstałe wcześniej napięcie i spełnił nasze oczekiwania, był super choć wyczekiwanie na gwiazdy wieczoru też dały się we znaki. Ogólne wrażenia świetne i jeżeli ten znakomity duet będzie jeszcze raz w Polsce to na pewno się wybierzemy.
Renata. O. 17.05.2016 17:07

Polecane z kategorii koncert