koncert

Al Bano i Romina Power

koncert

Al Bano i Romina Power

Al Bano i Romina Power - Bilety na koncert

15 maja 2016 r. w Tauron Arenie w Krakowie, odbędzie jedyny w Polsce, koncert włoskiego duetu Al Bano i Rominy Power. Po przeszło 20-letniej nieobecności artyści powrócili na scenę święcąc tryumfy zarówno w Europie jak i w Ameryce. Mimo upływu tylu lat nadal wspaniale śpiewają, wzbudzając ogromny zachwyt publiczności. Ich największe przeboje, takie jak: Felicita, Sempre sempre, Liberta, Sharzan czy Nostalgia Canaglia wzbudzają równie wielkie emocje jak w latach 80-tych. Koncert, który został zaplanowany na 15 maja 2016 r. w Krakowie zapewne będzie wspaniałym przeżyciem dla wszystkich fanów włoskiej piosenki i nie tylko. W programie koncertu przewidziano największe przeboje duetu AlBano i Rominy Power, a także nowe utwory.

Artystom towarzyszyć będzie znakomita Orkiestra OBLIGATO, którą poprowadzą Alterisio Paoletti i Jerzy Sobeńko. Zanim na scenie pojawią się Al Bano i Romina Power zostanie zaprezentowana publiczności muzyczna niespodzianka. Czeka Państwa wspaniały wieczór, pełen niezapomnianych wrażeń. Serdecznie Państwa już dzisiaj zapraszamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Koncert rewelacyjny.W sumie osobiście w nim nie uczestniczyłam, ale był to prezent na 40 rocznice ślubu dla moich rodziców, którzy uwielbiają włoskie przeboje.Byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności wokalnych Al Bano:)
Problem z biletami przy wejściu, trzeba było wrócić wokół obiektu na drugą jego stronę celem wyjaśnienia sytuacji... Support nudny, za długi i do tego beznadziejna prowadząca domagająca się oklasków dla rzekomych sponsorów, a przecież każdy z widzów płacił za bilet...Bezczelność! Organizacja fatalna, na jednym z telebimów dźwięk nie pokrywał się z obrazem! Skandal jak na taki obiekt i taką imprezę. Sam występ oceniam bardzo wysoko. Energia tego duetu, podejście Al Bano do publiczności - rewelacja! Piękny koncert.
koncert rewelacyjny !!!! pełny luz bez komercyjnych ograniczeń czasowych - wspaniałe głosy ,świetny repertuar szkoda tylko że organizator informacje o sponsorach nie podał na wstępie w czasie 15 minutowego opóżnienia imprezy
Koncert swietny Organizacja fatalna.Czekaliśmy na wejście przed halą .było zimno.Nikt z obsługi nie mogl udzielic informacji kiedy będziemy łaskawie wpuszczeni.Panowie z ochrony udzielali błędnych i nformacjii przy którym wejściu mają ustawić sie osoby oczekujące na wejście na płytę.Podczas koncertu widzowie z dalszych miejsc podchodzili przed scene i przejścia między sektorami na płycie zaslaniajac osobom siedzącym scene.Służby porządkowe nie reagowaly.
Początek kiepski 0 informacji którym wejściem na który sektor , nie było kogo się spytać.Opóźnienie rozpoczęcia imprezy , a sam początek z tzw.niespodzianka support to nie trafiony pomysł Pani która chwaliła się , że jest organizatorką i zapewne miłośniczką opery , czego nie podzieliło większość widzów , dając do zrozumienia Buczeniem i gwizdami. Głowni bohaterowie OK , choć duży plus dla Al Bano. Za dużo solówek głównych wykonawców.Duży plus za długość drugiej części.Jak dla mnie i moich znajomych z którymi byliśmy byliśmy pierwszy i ostatni raz na tym duecie. Często jeździmy na różne koncerty ,ale ten był najgorzej zorganizowany przez organizatorów - dlatego nigdy więcej na ten piękny obiekt Tauron Arena Kraków nie przewiduję przyjechać. Pozdrawiam - Krzysztof.
Było świetnie piękny występ :)
rybka_glon 17.05.2016 19:23
Były problemy z biletami zakupionymi przez internet, wystalismy się w kilometrów kolejce do wejścia aby usłyszeć że biletów nie da się zeskanować i odesłano nas do kasy aby zweryfikować bilet na szczęście było wszystko ok. No i ponownie stanie w kolejce. Na szczęście koncert rozładował powstałe wcześniej napięcie i spełnił nasze oczekiwania, był super choć wyczekiwanie na gwiazdy wieczoru też dały się we znaki. Ogólne wrażenia świetne i jeżeli ten znakomity duet będzie jeszcze raz w Polsce to na pewno się wybierzemy.
Renata. O. 17.05.2016 17:07

Polecane