Świętuj Dzień Polskiej Muzyki z biletyna.pl i uzyskaj 15% rabatu na wybrane wydarzenia

*Promocja trwa w dniach 26.09-01.10.2023 na wybrane wydarzenia

koncert Alicja Majewska

Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa

koncert Alicja Majewska

Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa

Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

🌺Alicja Majewska - ikona polskiej piosenki powraca z kolekcją zupełnie nowych nagrań🎶 Wszystkie utwory napisali Włodzimierz Korcz i Artur Andrus⭐ "Piosenki Korcza i Andrusa" to album będący refleksyjną, miejscami nostalgiczną podróżą w przeszłość, ale też pogodnym, doprawionym odrobiną szaleństwa spojrzeniem na życie z perspektywy – jak mówi o sobie cała trójka – koneserów kolejnego dnia☀️ Przyjdziecie posłuchać?👉🏻🎫

Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa - więcej informacji

Trzy lata od wydania płyty „Żyć się chce” ikona polskiej piosenki powraca z kolekcją zupełnie nowych nagrań. Wszystkie utwory napisali Włodzimierz Korcz i Artur Andrus. "Piosenki Korcza i Andrusa" to album będący refleksyjną, miejscami nostalgiczną podróżą w przeszłość, ale też pogodnym, doprawionym odrobiną szaleństwa spojrzeniem na życie z perspektywy – jak mówi o sobie cała trójka – koneserów kolejnego dnia. Choć u Majewskiej, Korcza i Andrusa ważne są nie tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ale także, jak śpiewa Alicja - "wszystko, co kiedyś było i jest", to, co składa się na nasze małe światy, na to, jacy jesteśmy.

Płyta z premierowym materiałem Alicji Majewskiej to zawsze duże wydarzenie. W przypadku "Piosenek Korcza i Andrusa" kaliber jest tym większy, że kilka tygodni po premierze albumu światło dzienne ujrzy wyjątkowa książka Artura Andrusa (wyd. Wielka Litera), w której autor barwnie, z humorem i właściwą sobie lekkością podsumował kilka dekad działalności artystycznej Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bielsko-Biała

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert