koncert Alicja Majewska

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet

koncert Alicja Majewska

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet - Bilety na koncert

Wyjątkowy koncert Alicji Malewskiej, której towarzyszyć będzie na stałe współpracujący z Nią kompozytor, pianista i akompaniator, jednocześnie autor muzyki większości Jej piosenek, świętujący z wybitną piosenkarką OKRĄGŁY JUBILEUSZ - Włodzimierz Korcz.

Ponadto na scenie pojawi się akompaniujący Im już od 5 lat „Warsaw String Quartet”.

Wspaniała kariera sceniczna Alicji Majewskiej trwa ponad 40 lat. Pierwszy sukces w solowej karierze osiągnęła w 1975 r. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z piosenką „Bywają takie dni”. W latach osiemdziesiątych była wielokrotnie nagradzana na kolejnych festiwalach w Opolu. Od pierwszych występów niezmiennie króluje w sercach fanów polskiej piosenki. Wylansowała szereg przebojów m. in. „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą”. Ostatnio przeżywa szczególny okres aktywności estradowej. W 2013 r. wydała płytę pn. „Piosenki, z których się żyje”, a w 2016 r. „Wszystko może się stać”.

Jesteśmy pewni, że na koncercie jubileuszowym pojawią się kolejne nowe, wspaniałe utwory.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet

Swietny występ! Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz to duet pierwsza klasa!
Koncert był super !! jednak co do sali i jej wystroju miałabym sporo do powiedzenia. Tego typu koncerty wymagają odpowiedniej "oprawy".
Świetny koncert, Alicja Majewska rewelacyjna, super konferansjerka artystów, Korcz i kwartet doskonały. Polecam
Piękny występ. Głos Alicji Majewskiej to cudo.
Wspaniale jak zawsze!!! :)
Artyści wspaniali! Mają klasę, o jaką dziś już cięzko - udowdnili to niestety organizatorzy wydarzenia - artystka musiała stać z boku i słuchać zbędnego "występu" konferansjera, a na koniec zabrakło kwiatów dla Pani Alicji. Byłam już kilka razy na jej koncercie i coś takiego miało miejsce pierwszy raz. Na szczęscie fani jak zwykle przybyli z kwiatami.
Koncert był uroczy. Artyści niepowtarzalni. A konferansjerka prowadzona przez p. Alicję, p. Włodzimierza i muzyków Warsaw Opera Quartet dająca ogrom radości i uśmiechu. Niezapomniane przeżycie! Dziękujemy.
Koncert bardzo ładny, ale nagłośnienie nie najlepsze - było za głośno jak na warunki sali
Koncert bardzo mi się podobał .Pani Alicja jak zawsze w formie .Piosenki z nowej jak i wcześniejszych płyt chwytające za serce .
Doskonały występ Proponuje zapraszać więcej takich artystów

Polecane z kategorii koncert