Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - "Jeszcze zanim święta..."

koncert Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - "Jeszcze zanim święta..."

Andrzej Piaseczny - "Jeszcze zanim święta..." - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione
  

🎄Zapraszamy na szczególne, niezwykle intymne koncerty Andrzeja Piasecznego zapewniające chwilę oddechu od przedświątecznego pośpiechu. Usłyszymy podczas nich świąteczne szlagiery, przywołujące klimat ciepłych, radosnych, rodzinnych świąt. ⭐Zarezerwuj miejsca już dziś!🎫✅

Andrzej Piaseczny - "Jeszcze zanim święta..." - więcej informacji

Zapraszamy na szczególne, niezwykle intymne koncerty, zapewniające chwilę oddechu od przedświątecznego pośpiechu. Usłyszymy podczas nich świąteczne szlagiery, przywołujące klimat ciepłych, radosnych, rodzinnych świąt.

„Zanim jeszcze święta…” – wyjątkowa trasa Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka – wybitnego gitarzysty klasycznego, laureata ponad 40 konkursów ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

Święta w naszym domu zaczynają się od…muzyki! Zanim zdążymy pomyśleć o duchu Bożego Narodzenia, o krzątaninie, zakupach, zanim dzieci napiszą list do św. Mikołaja, najpierw słyszymy pierwszą świąteczną piosenkę. Każdy z nas ma swoje ulubione, jak ponadczasową „Dzień jeden w roku”, uśmiechniętą „Ding Dong”, czy delikatną „Lulejże, mi lulej” z filmu „Miś”. W tym roku przypomnimy Wam je wszystkie opracowane na głos i gitarę klasyczną w mistrzowskich wykonaniach Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka. Najpierw wejdziemy do Waszych domów, żeby wyciągnąć Was z nich na przedświąteczne koncerty. Wprowadzimy Was w muzyczny nastrój delikatności i piękna dźwięku, który będzie Wam towarzyszył przez całe Święta.

Wyjątkowo, tak właśnie złożymy Wam życzenia. Pomyślicie może, że to dużo, dużo zbyt wcześnie..A co tam..Wesołych Świąt!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Elbląg

Playlista

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Andrzej Piaseczny - "Jeszcze zanim święta..."


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert