koncert Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Zimowe piosenki

koncert Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Zimowe piosenki

Andrzej Piaseczny - Zimowe piosenki - Bilety na koncert

"Zimowe piosenki" to album ze wszech miar szczególny. To magia Świąt uchwycona w pięknych, chwytliwych melodiach napisanych przez najlepszego polskiego kompozytora - Seweryna Krajewskiego. To intymna atmosfera ciepłych, po ludzku prostych, ale mądrych życiowym doświadczeniem tekstów Andrzeja Piasecznego To wreszcie zapierająca dech w piersi, choć wysmakowana produkcja – delikatne, pełne brzmienia instrumentów akustycznych, sekcja smyczkowa, dęciaki… Cóż, tak wyjątkowy czas jak Święta wymaga wyjątkowej oprawy.Nowością jest zaproszenie do współpracy trzeciej silnej osobowości, czyli Mateusza Pospieszalskiego, muzyka Voo Voo, znakomitego kompozytora, mulitiinstrumentalisty i aranżera. Jego wkład w "Zimowe piosenki" to wspomniana wyżej koronkowa, zachwycająca oprawa piosenek Seweryna i Andrzeja. "Mateusz jest silną osobowością i odcisnął na tym materiale wyraźne piętno. To bardzo pomysłowy człowiek i fajnie podejmowało się z nim dyskusję na gruncie muzycznym" – chwali sobie tę współpracę Piaseczny.Oczywiście, to nie jest zwyczajna płyta również ze względu na jej świąteczny charakter i uniwersalne przesłanie. Wszystko wskazuje na to, że takie piosenki jak "Święta pod jemiołą", "Pastorałka największych przyjaciół" czy "Kochajmy się zimą" już w tym roku dołączą do grona bożonarodzeniowych i noworocznych evergreenów, które od dobrych paru lat potrzebują takiego mroźnego powiewu świeżości…Spotykajmy się więc w Święta z rodziną i przyjaciółmi, obdarowujmy prezentami i dobrym słowem, słuchajmy razem "Zimowych piosenek" i razem śpiewajmy. Ale przede wszystkim - jak zachęca jeden z najpiękniejszych utworów w tym zestawieniu – kochajmy się zimą!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Andrzej Piaseczny - Zimowe piosenki

Rewelacyjny, ciepły, utrzymany w ciepłym klimacie koncert
Absolutnie magiczny występ....
Marta Paraszkiewicz 02.02.2014 18:24
Koncert jak za każdym razem był booooooooooooooooski :-))) Klimat koncertu bardzo cieply, urokliwy. Sam Artysta w szczegółach dba o stworzenie przecudnej atmosfery. Głos Andrzeja Piasecznego i jego piękne teksty ......... na długo pozostają w pamięci, dzięki urokliwemu koncertowi na bardzoooo długoooo mam "naładowane pozytywnie akumulatory" na dalsze życie :-))) Dziękuję za możliwość zakupu u Was biletu i pisze się z "WAMI" na następne koncerty tego artysty. Z góry dziękuję :-))) Pozdrawiam! Kasia
Kiedy na scenie pojawia się ktoś, kto ma wiele do przekazania i czyni to z wielką klasą, to uczestnictwo w takim wydarzeniu jest zaszczytem. Niestety publiczność nie dopisała, szkoda. Może większość prymitywów woli podskakujące pseudo-gwiazdeczki, totalne beztalencia, o braku głosu nie wspomnę. Ja z niecierpliwością czekam na kolejne wartościowe koncerty. Pozdrawiam. Joanna Ścieszko.
Joanna Ś. 30.01.2014 08:51
Rewelacyjny w każdym calu. Świetne nagłośnienie, przyjemny koncert.
Monika 29.01.2014 10:25
Andrzej Piaseczny to genialny artysta. Jego koncerty to spektakle w mistrzowskim wydaniu. Wystep w Rybniku jest tego zywym dowodem.
Występ Andrzeja Piasecznego fantastyczny. Koncert dobrze zorganizowany, miła atmosfera. Piękna oprawa (światło, rekwizyty)
koncert super

Polecane z kategorii koncert