koncert Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek Quartet

koncert Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek Quartet

Anna Maria Jopek Quartet - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Muzyka jest ucieczką. Jest idealnym światem, w którym możemy poukładać wszystko tak, jak byśmy chcieli to słyszeć, możemy stworzyć przestrzeń idealną. Do tego idealnego świata muzyki już na początku sierpnia zaprosi nas Anna Maria Jopek, autorka tych słów. Wraz z nią na scenie pojawią się doskonale znani toruńskiej publiczności Krzysztof Herdzin, Piotr Nazaruk i Robert Kubiszyn. Ów kwartet to najwszechstronniejsza, najbardziej szalona i nieszablonowa formacja z jaką pracuje Anna Maria Jopek.

Każdy zna jazzującą twarz wokalistki, jednak nie każdy wie, iż żaden z jej dotychczasowych projektów nie jest tak rozśpiewany i widowiskowy. Muzycy grają na niezliczonej liczbie instrumentów, które z lekkością i łatwością zmieniają w trakcie utworów, wyraźnie się tym bawiąc. Kolory mienią się i przenikają, a muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom, zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. Zabawa i wielkie wyzwanie muzyczne idą w parze. Czy są Państwo w stanie to poczuć? Jakość wirtualna zwykle ujmuje jakości live, dlatego też warto uczestniczyć w Koncertach pod Gwiazdami, bowiem wrażeń nie zabraknie. Zwłaszcza z takimi Gwiazdami jak Anna Maria Jopek i jej muzycy. Tam czeka na Państwa ta idealna przestrzeń, gdzie poukładane będzie wszystko tak, jakbyśmy chcieli to usłyszeć.

Jakość wirtualna w dźwiękach tworzonych przez takich artystów, jak Anna Maria Jopek i jej muzycy nigdy nie jest w stanie zastąpić występu na żywo. Dlatego warto uczestniczyć w Koncertach pod Gwiazdami, gdyż właśnie w toruńskim amfiteatrze Muzeum Etnograficznego czekać będzie na Państwa idealna muzyczna przestrzeń, gdzie wszystko będzie poukładane tak jakbyśmy to chcieli usłyszeć.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Anna Maria Jopek Quartet

Zespół- jak na każdym koncercie, który widziałam - zaprezentował wysoki poziom profesjonalizmu.. z maleńkim opóźnieniem..., Pani AMJ na wstępie powiedziała,że nie ma pomysłu na "wieczorek" i... nie skłamała. Uroczy wieczór, lato, wakacje i piosenki mimo, że piękne każda z osobna nie tworzyły całości - "pozbierane" na koncert w Toruniu. Trochę szkoda. Przygotowano mniej miejsc, niż wpuszczono osób. Miła obsługa przynosiła krzesła, jednak publiczność w ostatnich rzędach już nic nie widziała. Może warto zróżnicować ceny biletów.
05.08.2015 21:37
Występ po prostu rewelacyjny. Gratulacje dla pani Anny Marii za kulturę , profesjonalizm i wysoki poziom. Specjalna pochwała dla inżyniera dźwięku - w przeciwieństwie do koncertów pp Chylińskiej i Dąbrowskiej. Okazuje się , że można w amfiteatrze zrobić to świetnie - nie zagłuszać itp Dzięki!
rjm 03.08.2015 21:41
Muzycznie świetny koncert. AMJ i cały zespół, solidna dawka dobrej muzyki. Siedząc blisko inżynierów dźwieku dźwiek wydawał sie doskonały. Kilka sprzężeń należy traktowac jako wypadek przy pracy. Generalnie świetny koncert !
janosik59 03.08.2015 11:45
Wspaniały koncert, niezapomniane wrażenia, fascynująca osobowość Artystki, która drąży tematy polskie w muzyce. Dziękuję za ten rozśpiewany wieczór pod gwiazdami.
jolar 03.08.2015 11:41
Miło spędzony wieczór.
Anitus 03.08.2015 11:29
z przyjemnością powtórzę:)
one_day 03.08.2015 08:20

Polecane z kategorii koncert